Palomino

Samanta Taylorová je úspěšná manažerka reklamní firmy. Zklamaná manželstvím odjíždí do Kalifornie k přítelkyni, kde potká svou lásku, kovboje Tatea. Avšak osudem se jí stane Šedý ďábel, kůň, který ji shodí ze sedla, a Samanta zůstane navždy upoutaná na vozíček... Vydavatel: Ikar - Praha

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/1236/palomino-1236.jpg 4.199
Vydáno:, Knižní klub

MinaHawke

Nádherná kniha a film je také hezký.

EvikU.

Moc krásný a smutný příběh. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

martina.culik

Nejprve jsem viděla film a teprve o několik let později se mi dostala do ruky kniha. I když jsem tedy věděla, co se stane, přesto jsem byla překvapená, jak autorka zvládla vylíčit osudy všech postav.

28.07.2016

Román jsem četla už několikrát, je to velmi silný emotivní a dojemný příběh, u kterého vždy potřebuji kapesníčky.

majík1
04.07.2016

Krásná kniha a ještě lepší film

MAXA71
17.02.2016

Prvá, ktorú som od autorky čítala. Začiatkom som sa musela prehryzt, ale potom to išlo samo. Dobré.

evelýny
31.10.2015

Zpočátku mě příběh nudil, ale postupně si mě získal opravdu dojemný, krásný příběh lásky, jejíž šťastný konec je vykoupen hlubokým zármutkem , ztraceným a opět nalezeným smyslem života. Je to příběh o štěstí v neštěstí a nějaká ta slzička dojetí také ukápne.

TaLu
21.08.2015

Rozhodně jedna z nejlepších knih od autorky. A vzhledem k množství knih, kterým autorka disponuje to už o něčem vypovídá. Líbil se mi příběh, doporučuji jako odpočinkovou literaturu, která ten odpočinek určitě nezkazí.

klarinka9974
16.06.2015

Je to nejkrásnější kniha od Danielle Steelové. Stojí za to si ji přečíst a rozhodně na ten děj nikdy nezapomenete :)

ovpana
22.02.2015

Krásná kniha, úžasný příběh na dlouhé večery

Janiss
23.03.2014

Nádhera, prostě nádhera. Úžasný příběh... Neni co dodat.

mája1970
28.02.2014

Nádherná kniha není co dodat.

starenapanena
26.10.2013

Knížka lepší než film.

kika 13
09.02.2013

Viděla jsem zfilmované a také četla.Pěkný kousek.

Marika Vanova
01.08.2012

Už jsem to četla před časem, ale bylo to pěkné počtení. Pak jsem to viděla jako film a nezklamalo mě to ani tak.

Val
20.02.2012

Slaďáček, který občas nezaškodí......

liskulka
27.01.2012

Četla jsem ji několikrát, vždy když je mi smutno na duši :-) je to krásný slaďák a úžasný relax a hlavně podporuje romantické snění, které potřebuje občas každý :-)

knihomolka

Nádherná kniha od mé oblíbené spisovatelky... Všem doporučuji. Má úžasný příběh, který se úplně "zhltne"...

přátelství smích zfilmováno

Danielle Steel