smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

(SPOILER) Paráda.. Vrah se asi na začátku někde mihnul, takže jsem ho asi ani pořádně nezaregistrovala (nepřišel mi důležitý). Tak jsem po odhalení musela docela namáhat mozek, abych si vzpomněla kde jsme se s ním vlastně setkali. :D :-)

20.03.2022 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Všechny knížky Cartera jsou skvělé ale tahle mi přišla jako jedna z nejlepších! Těším se na další díl.

02.03.2022 5 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Oproti prvnímu dílu byl tento super. Moc se mi líbilo zpracování příběhu. Hezká cesta Kylie a Jensena.

02.01.2022 5 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

No, četla jsem od autorky předchozí dvě série knih a ty byly super.. Tato série mě ale vůbec nenadchla. Chyběl mi tam jakýkoliv děj, ta "hádka" byla naprosto umělá a zbytečná. Tohle se opravdu nepovedlo.

30.12.2021 2 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Za mě paráda, čekala jsem klasický erotický román, kterých je na trhu kvanta, ale tohle bylo (alespoň za mě) úplné jiné. :)

19.12.2021 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Ze začátku mě kniha hodně bavila, cca do půlky a pak mi to přišlo všechno jednotvárné, autorka se hodně opakovala, rozčilovalo mě jak Bethany pořád utíkala a Jace se neuměl ovládat... Za mě tak 3,5 * . Jednička byla daleko lepší.

05.12.2021 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Líbila se mi, hodně čtivá, nicméně mi ten příběh přišel jako dejà vu ... hodně, opravdu hodně podobné s 50 odstíny. Gabe byl velký sympaťák:))

01.12.2021 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Přečtená během několika hodin, četla jsem v kuse, nedalo se od ní odtrhnout. Další oblíbená knížka, jako všechny od Colleen. ! Těším se na další pecku.

20.11.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Než jsem knihu začala číst, tak jsem vůbec nevěděla o čem je. Věděla jsem jen, že strhla nespočet čtenářů, tak jsem si ji zvědavosti přečetla taky. Je psaná hodně poutavě, zase trošku jiný pohled na "život" za druhé světové války. A věneček na obálce teď dává úplně jiný rozměr.

17.11.2021 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Hodně příjemně mě překvapila jak je čtivá! Přečteno na jeden zátah za pár hodin. :)

16.11.2021 5 z 5

Tanči jen pro mě Tanči jen pro mě Kylie Brant

Neurazí ani nenadchne.. Četla jsem daleko lepší detektivky. Moc mi nevyhovovalo jak se tam pořád střídaly kapitoly s jinýma postavama...

13.11.2021 2 z 5

Dýchej za mě Dýchej za mě Maya Banks

Z celé série mi přišla nejslabší.. Strašně mě rozčilovalo jak jí Wade pořád říkal "holčičko", to mi k Elize prostě nesedělo.. Za mě nejlepší díl s Ari ;)

08.11.2021 3 z 5

Obejmi mě Obejmi mě Maya Banks

Obejmi mě byla za mě zatím nejslabší... Těším se na závěrečný díl s Elizou

31.10.2021 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Carter nezklamal, ostatně jako vždy.. Dílo plné až neuvěřitelné brutality. Nic pro slabé povahy, ale jinak ráda doporučím. ;-)

30.10.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít (filmové vydání) Gump – pes, který naučil lidi žít (filmové vydání) Filip Rožek

Moc se mi líbila.. Škoda, že to není fikce a někteří lidé se ke zvířatům opravdu takto chovají.....

26.10.2021 5 z 5

Věrný čtenář Věrný čtenář Max Seeck

Nenadchne, ani neurazí.. Konec takový zvláštní, přišlo mi to takové rychle utnuté ;)

24.10.2021 4 z 5

Slunečná Slunečná René Decastelo

Příjemná oddechovka, oživila jsem si začátky seriálu :)

17.10.2021 5 z 5

Ochraňuj mě Ochraňuj mě Maya Banks

Super, mám ráda tyhle žánry, Arial mi byla hodně sympatická, víc než Ramie v prvním díle.

16.10.2021 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Jedním slovem : PARÁDA. Jestli to bylo podle skutečnosti, aspoň v něčem, tak absolutně nechápu.. a pokud si to Carter vymyslel, tak zase klobouk dolu :)

16.10.2021 5 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Za mě zbytečný díl, přečetla jsem to už jenom tak z povinnosti, abych měla dočtenou sérii.. :)

16.10.2021 4 z 5