Gump – pes, který naučil lidi žít (filmové vydání)

Gumpa už znáte. Překonal překážky a pasti, poznal lásku, která má sílu dosáhnout až za duhový most a naučil lidi žít. K příležitosti uvedení filmové adaptace do kin vychází tato kniha s filmovou obálkou. Na co se čtenáři v novém vydání mohou těšit? Šestnáct bonusových stran Filmové fotografie Zajímavosti z natáčení Pokračování původního příběhu, které uvidí diváci ve filmu Text ústřední písně filmu, kterou nazpíval Marek Ztracený...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475618/big_gump-pes-ktery-naucil-lidi-zit-film-VGc-475618.jpg 4.19

Kniha Gump – pes, který naučil lidi žít (filmové vydání)

smejkalova.m
včera

Moc se mi líbila.. Škoda, že to není fikce a někteří lidé se ke zvířatům opravdu takto chovají.....

RoseDadas

Po obsahové stránce je příběh slabší, je vyprávěn strohým stylem, to aby se to nejvíce přibližovalo psímu vypravěči. Kniha je na první pohled nenáročná, psaná jednoduchým jazykem, zároveň je však místy těžká, co se týče naturalistických pasáží. Děj mohl být klidně více rozvinutější a jít o něco víc do hloubky.

Příběh mě dojal, šokoval a umocnil snahu pomáhat bezbranným tvorům. Asi bych knihu nedoporučila úplně malému čtenáři, spíše už o něco starším dětem právě kvůli zobrazované drsné realitě.

Eszminka

Nádherná knížka, která chytí za srdce ️. Miluju pejsky a moc bych si přála aby jim nikdo neubližoval.

TheEvelyn

Velmi zajímavá kniha. Oceňuji krásný přebal knihy a stejně tak i ilustrace v ní. Nicméně... asi mi chyběla určitá gradace v ději, stejně tak mohl být konec lépe uchopen a propracován. Jako oddechové čtení skvělé, ale asi jsem čekala něco jiného.