smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Žádná topka to za mě nebyla, nebyl dotažený konec.. Louisa odletěla do NY, a co se stalo se Samem? Vztah na dálku, nebo? Občas jsem se musela do čtení nutit... Nevím úplně jestli mělo smysl vydávat další díl, podle mě stačilo tuhle knihu trochu natáhnout a příběh mohl skončit.

23.05.2020 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Hodně se mi líbila, čtivá od začátku do konce. Všude na ní slyším jenom chválu, tak jsem ráda, že jsem si ji konečně taky přečetla. :)

30.04.2020 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Moc se mi líbila. Moc se mi do ní nechtělo, protože první dva díly se mi nelíbily vůbec, třetí ušel a tenhle byl super. Tak jsem zvědavá na Pentagram. :)

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Začátek fakt skvělý, jenže pak se tam přidal Islám a to už jsem si říkala, že si fakt dělají srandu :D . Horší pokračování si asi už vybrat nemohli. Za mě nejslabší díl od Ursuly, 3,5* za začátek :)

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

SUPER! Těším se na pokračování. Hodně silné téma, za mě obrovské plus, že se objevilo v knize. Udivilo mě jen to, jak jsou lidé lhostejní, že nikdo si tak dlouho ničeho nevšiml, až později.. A té její tetě bych udělala stokrát to horší, nechápu, jak se něco takového může v člověku objevit. Potřeba ubližovat někomu jinému,...

Dokonce mi i kluka svedla Dokonce mi i kluka svedla Věra Řeháčková

Nic moc vybraná obálka, ani název se mi nelíbil. Upřímně jsem si říkala co to bude.. ALE kniha příjemně překvapila, jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Já nevím, mně se líbily všechny knížky od autorky, Samantha prostě psát umí. :)

Každá láska něco stojí Každá láska něco stojí Věra Řeháčková

Zajímavé čtení. Každého člověka, si myslím, dost poznamená, když žije v takové rodině, jaké žila Jitka. Proto s není čemu divit, že byla taková, jaká byla.. Hodně na zamyšlení, konec konců jako skoro každá kniha od autorky.

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Za mě dobré, žádné extra napětí, děj příjemně plynul a za chvilku jsem to měla přečtené. Pohodové zakončení série. :)

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Zbylé dva díly jsem četla po dlouhé pauze a bylo to fajn, co jsem hodně ocenila bylo to, že kniha byla jen na 200 stranách a nebyla tím pádem zbytečně natahovaná. :)

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Líbila se mi, super nápad se skrytou místností. Knihy od autorky jsou super čtivé. :)

01.02.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Wow. Jedna z nejlepších knížek co jsem četla. Pro někoho asi moc brutální, ale bylo to skvělé. Čtivé od začátku do konce a těším se na další knížky od autorky.

28.01.2020 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Kdybych prvně četla knížku a potom teprve koukala na seriál, tak bych knížku asi odložila. Hodně jsem si spojovala, co se stalo potom a čekala, kdy to konečně bude dávat smysl. Takový lepší průměr, spíš 3,5 hvězdičky. Jen to není dotažené do konce, chybí mi tam, jak se Terry dostala do takového stavu, ve kterém teď je.

11.01.2020 4 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Já nevím, první díl se mi líbil víc. Tohle mi přišlo jako strašná slátanina. Asi do půlky knížky jsem se děsně nudila a pak to konečně nabralo spád. Znovu bych už nečetla

07.01.2020 3 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Od Černooké jsem čekala daleko víc, dost jsem se na ní těšila a...chvílemi jsem se přistihla, že se do knihy musím nutit. Postava Viktorie mi docela lezla na nervy, ale kdo ví, jak by se člověk vypořádal s tím, kdyby byl v její situaci. Od autorky si určitě další knihu přečtu a uvidíme.

02.01.2020 4 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Moc mě nebavila, spíš to pro mě bylo překlenutí než se konečně dostanu ke knize, kde bude vyprávění o sourozencích a Aslanovi.

02.01.2020 3 z 5

Nabídka, jaká se neodmítá Nabídka, jaká se neodmítá Jill Mansell

Koupila jsem si ji tak před 8 lety, možná ještě dřív a mezitím jsem ji četla nespočetněkrát. Příjemná oddechovka, člověk u knihy nemusí ani moc přemýšlet. Za mě super.

02.01.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Když to srovnám s Hadrovým panákem, tak ten pro mě byl rozhodně lepší než Loutkář. Docela mě baví reakce okolí, že jak Hadrový panák, tak i Loutkář je čtení pro otrlé a vyžaduje "silný žaludek" :D . Docela se těším na pokračování a na to, jakou roli tam ještě bude mít Wolf. ;)

02.01.2020 5 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Upřímně, od knihy jsem moc nečekala, tak jsem ani nebyla zklamaná, když mi to nedala. Pokračování si přečtu, ale rozhodně to není nic z čeho bych si sedla na zadek, ale zas musím nechat, že kniha je čtivá a měla jsem ji přečtenou za odpoledne.

02.01.2020 3 z 5

Dřív než se rozloučíme Dřív než se rozloučíme Věra Řeháčková

Nevím jak to celé zhodnotit. Úplně mě kniha nevtáhla, jako jiné od autorky, možná je to i věkem a kniha je určena už pro ženy, které děti mají, nevím. Spíš to pro mě bylo takové zamyšlení jak člověk může dopadnout, i když si za to kolikrát nemůže. ;)

02.01.2020 4 z 5