Každá láska něco stojí

Každá láska něco stojí https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4688/kazda-laska-neco-stoji-4688.jpg 4 26 8

V dětství se na Jitce podepsala despotická otcova povaha. V opilosti ji zneužil. Dospělá Jitka touží po opravdové lásce, do každého vztahu se vrhá bezhlavě. Prochází dvěma manželstvími, z nichž ani jedno její paranoidní představy nenaplňuje. Jitka žije ve svém vnitřním světě. Za naplněním svého snu jde nekompromisně, opouští přátele, klesá na dno pochybné společnosti. Víra ve šťastný konec ji přesto neopouští.... celý text

Amneris
28.04.2022 4 z 5

Paní Řeháčková dokáže velmi poutavě psát příběhy o dívkách či ženách, které si prožívají ne zrovna idylické vztahy, ať už v rodině nebo v partnerství.

PaníColumbová
18.07.2021 odpad!

Toto opravdu nechcete číst - zklamání :-( Přemýšlím, jestli se do čtení nějakého dílka od autorku ještě vůbec pustím :-(

smejkalova.m
15.02.2020 4 z 5

Zajímavé čtení. Každého člověka, si myslím, dost poznamená, když žije v takové rodině, jaké žila Jitka. Proto s není čemu divit, že byla taková, jaká byla.. Hodně na zamyšlení, konec konců jako skoro každá kniha od autorky.

Ann98
15.01.2019 5 z 5

Výborná kniha. Je až neuvěřitelné, že někdo dokáže napsat takto emotivní příběh. I když nevím, proč se divím, ne na každého v životě prší štěstí - to je hold sám život. Jitka si toho jako malá musela vytrpět dost a není divu, že ji to poznamenalo hluboko do dospělosti a narušilo to její partnerské vztahy. Nejhezčí na té knížce bylo, že i přes to všechno Jitka neztratila víru. Knížku bych doporučila přečíst všem, aby si každý uvědomil, že některé jeho problémy jsou vyloženě malicherné.

marcela6320
31.07.2015 5 z 5

pěkné čtení

marcela6320
31.07.2015 5 z 5

pěkné čtení

sabca
16.10.2014 4 z 5

Knihy Věry Řeháčkové mám ráda. Přesto, že většina je jich pro mládež, prokládám si tím čtení knih různých žánrů. Tato se četla dobře. Zase je ukázáno jak těžké je dokazovat zneužívání otcem. Doporučuji k přečtení

1v8na
28.07.2014 4 z 5

pokud si myslíte, že jste na dně, tak si přečtěte tuhle knihu - ta vám to určitě rozmluví.
Jinak byla naprosto výborná. I když je příběh sám o sobě smutný, je výborně zpracovaný!