Každá láska něco stojí

V dětství se na Jitce podepsala despotická otcova povaha. V opilosti ji zneužil. Dospělá Jitka touží po opravdové lásce, do každého vztahu se vrhá bezhlavě. Prochází dvěma manželstvími, z nichž ani jedno její paranoidní představy nenaplňuje. Jitka žije ve svém vnitřním světě. Za naplněním svého snu jde nekompromisně, opouští přátele, klesá na dno pochybné společnosti. Víra ve šťastný konec ji přesto neopouští....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4688/kazda-laska-neco-stoji-4688.jpg 3.924

Kniha Každá láska něco stojí

PaníColumbová
18.07.2021odpad!

Toto opravdu nechcete číst - zklamání :-( Přemýšlím, jestli se do čtení nějakého dílka od autorku ještě vůbec pustím :-(

smejkalova.m
15.02.2020

Zajímavé čtení. Každého člověka, si myslím, dost poznamená, když žije v takové rodině, jaké žila Jitka. Proto s není čemu divit, že byla taková, jaká byla.. Hodně na zamyšlení, konec konců jako skoro každá kniha od autorky.

Ann98
15.01.2019

Výborná kniha. Je až neuvěřitelné, že někdo dokáže napsat takto emotivní příběh. I když nevím, proč se divím, ne na každého v životě prší štěstí - to je hold sám život. Jitka si toho jako malá musela vytrpět dost a není divu, že ji to poznamenalo hluboko do dospělosti a narušilo to její partnerské vztahy. Nejhezčí na té knížce bylo, že i přes to všechno Jitka neztratila víru. Knížku bych doporučila přečíst všem, aby si každý uvědomil, že některé jeho problémy jsou vyloženě malicherné.

12.07.2018

Tahle knížka se paní Řeháčkové povedla. Je to něco, co se asi někdy opravdu může v životě přihodit.

marcela6320
31.07.2015

pěkné čtení

marcela6320
31.07.2015

pěkné čtení

sabca
16.10.2014

Knihy Věry Řeháčkové mám ráda. Přesto, že většina je jich pro mládež, prokládám si tím čtení knih různých žánrů. Tato se četla dobře. Zase je ukázáno jak těžké je dokazovat zneužívání otcem. Doporučuji k přečtení

1v8na
28.07.2014

pokud si myslíte, že jste na dně, tak si přečtěte tuhle knihu - ta vám to určitě rozmluví.
Jinak byla naprosto výborná. I když je příběh sám o sobě smutný, je výborně zpracovaný!