Nečekaná touha

Nečekaná touha https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269624/bmid_necekana-touha-7q0-269624.jpg 4 238 50

Collide série

< 2. díl

Emily Cooperová je připravená všechno riskovat kvůli tomu, aby byla s mužem, který pronásleduje její myšlenky i sny od prvního osudného dne, kdy se potkali. Zbývá jí jen držet se naděje, že ji Gavin Blake stále chce. Gavin, který si hojí raněné srdce, se stáhl ze společnosti a uzavřel se do sebezničujícího, utlumujícího světa. Ačkoli Emily není zvyklá být ve vztahu silnější z obou osobností, musí teď najít odvahu a sebedůvěru, aby za jejich lásku bojovala a přivedla Gavina zpátky – i kdyby se přitom ztratila ve vše pohlcující, vzrušující vášni. Pokračování úspěšné knihy Nečekané setkání od bestsellerové autorky New York Times.... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)

Pulse , 2013

Artep071
09.09.2022 3 z 5

Jelikož jsem příběh jako celek okomentovala při první části, chci jen dodat, že pokračování tohoto příběhu je plný romantiky, sexu, vyznání ale taky napětí . Gavin je zde za šmexi prince na bílém koni :) Celkově tato část příběhu byla za hranici reálnosti a i přes to, že miluju vyznání a lásku , zde to bylo až moc . dala bych celkově tomuto příběhu 3 1/2* :)

moma08
12.07.2022 3 z 5

Druhý díl byl více napínavější než první a tím pádem o kousek lepší než předchozí.
Je tam i více erotických pasážích, které jsem přeskakovala, abych to dočetla, co nejdříve.

Jita160
09.12.2021 3 z 5

Určitě Jsem ráda ,že jsem měla po ruce i druhý díl.
O zápletky a vzrušení tu není nouze.
Spousty slz vyznání lásky a sexu samozřejmě. V životě už to tak prostě bývá nic není jednoduché a nic není zadarmo.
Vše se musí něčím vykoupit.
Nevěra je jednou z nich.
V závěru už to bylo tááák sladké ,jenže Gavin byl jako rytíř na bílém koni a to v plné zbroji :-D:-D:-D
Krásná pohádka.

Radka1727
11.10.2021 4 z 5

(SPOILER) První díl se mi sice líbil víc, ale dostala mě ta emotivní část příběhu, kde se nakonec ukázalo, že se to Emily jen zdálo. Možná kdyby Emily nebyla tak nerozhodná, stačila by jen jedna kniha.... Gavin byl chlap s velkým "Ch" ve všech směrech.

Myška43
12.09.2020 4 z 5

Pokračování se mi líbilo, ale bylo to místy zbytečně táhlé. Myslím si, že na příběh Gavina a Emily by stačila jedna kniha a bylo by to dokonalé.

veronika9761
30.07.2020 2 z 5

Cist se dalo, ale vyjma jedne kapitoly to je preslazena harlekynka riznuta 50 odstiny.

janina66
22.07.2020 4 z 5

Jak všichni píší, tak 1.díl opravdu trochu lepší než toto pokračování. Ale i tak se mně celý příběh líbil. I tady zajímavá zápletka a knhu jsem si užila.

suzanne1997
10.06.2020 2 z 5

Do čtení druhého dílu se člověk musí nutit, na druhou stranu se těší, jak celý příběh dopadne a očekává nějaký zvrat. Kniha se tentokrát čte o trošku lépe, ale ve výsledku to taky moc šťastné není, je plynulejší než první díl a autorka se už tolik nesnaží čtenáře dotlačit tam, kam ona sama chce. Přesto se čtenář musí přemáhat, aby vydržel. Kniha není ničím zajímavá, překombinovaná a autorka ji uměle natahovala, co jí síly stačily. Příběh neplyne, opět se nelze vcítit do hlavních postav a upřímně jedna kniha namísto dvou by stačila. Tahle kniha rozhodně nebyla můj šálek kávy a rozhodně už po ní nesáhnu.

Lucai
13.01.2020 4 z 5

Prvý diel bol o niečo lepší ale bola som zvedavá akosa to celé rozuzlí.....

smejkalova.m
07.01.2020 3 z 5

Já nevím, první díl se mi líbil víc. Tohle mi přišlo jako strašná slátanina. Asi do půlky knížky jsem se děsně nudila a pak to konečně nabralo spád. Znovu bych už nečetla

ladyKristyn
25.12.2019 5 z 5

Pokračování už nebylo tak originální jako první díl, nicméně se mi taky líbil.

happy19
05.09.2019 5 z 5

První díl o trošku lepší,
jelikož tento mi přišel zbytečně překombinovaný.
I tak pohádkový příběh hodnotím plným počtem *;-))
Proč?
Protože rytíř Gavin:-***

georginaa
23.08.2019 5 z 5

Tak konečně oddych, vše dopadlo tak jak v pohádkách bývá. Bavily mě ty zápletky, kdy se neví, jak kdo bude reagovat, jak to vše skončí a zda se vše v dobré obrátí, což mi čtenáři vlastně vyžadujeme. :-) Klidně bych dala i pokračování s Trevorem a Colinem, jak ty si poradí se životem.

malazluta
13.06.2019 3 z 5

Trošku slabší druhý díl série Collide... ale i tak se jedná o důstojné zakončení příběhu.

hani.r
07.05.2019 5 z 5

Nádherná dvoudílná série

Mellisek
05.04.2019 4 z 5

Zde musím hvězdičku odebrat hned z několika důvodů. Čtení stejně dobré nicméně - za mě v prvním dílu příběh ten základ toho co se děje pořád jsme čekali až hlavní hrdinové konečně odhodí zábrany a už na to vlítnou. Nicméně tady jsem přeskakovala tyto scény a zajímal mě příběh. Téměř u konce knihy je kapitola, která asi každému vyrazí dech a pak si nakonec odfrkne nicméně. Bylo to na mě opravdu natáhnuté. Krásný příběh. Tohle bych klidně ráda viděla jako film :)

marketa4469
09.02.2019 4 z 5

Oba dily se mi velice líbily. Prvni skončil překvapivě, ještě, že jsem měla hned po ruce díl druhý.:-) V druhém díle ke konci už jsem skoro preskakovala neustále vyznání lásky, bylo toho trochu moc :-D ale vždy mne to nejakou další zápletkou vtáhlo zpět do děje. Takže moje nároky na odpočinkové čtení byly splněny.

jamajka99
20.01.2019 5 z 5

Úžasné jak někdo může napsat, že mu bylo už v prvním díle jasné, že ... Ano také jsem tušila, nebo si spíše přála dobrý konec. Já se nad kníhami docela zrelaxovala a obě přečetla za 3 dny. Líbily se mi obě. Bohužel život přináší hezké i špatné, a k manželství patří i sex. I nevěra a někdy násili je dnes častým zjevem v manželství, bohužel. Jen to pohádkové bohatství jsem přehlížela :-)

Petra38
25.10.2018 3 z 5

Jo tak druhy dil bych prirovnala k "citovemu výplachu"... boze muj, nekolikrat me napadlo co spisovatelka zrovna ve svem zivote proziva, ze je tam takove mnozstvi vyznavani!? Jasne je,ze romanticke okamziky a vyznani v tom nesmi chybet ale z tohodle jsem az protacela oci. Ze to byl sexmaraton ktery zavání deviaci bych prekousla ale toto? To bylo zkratka moc. Souhlasim s nazory,ze byla dost snadno odhadovatelna ale nebylo to nakonec tak zle. Jen jsem cekala,ze na Dillona prasne jeho nevera o ktere se mluvilo. Mela bych k tomu dalsi pripominky ale bylo by to dlouhe a nikdo by to necetl :-)myslim,ze ji uz asi znovu neotevru.

Evule114
27.09.2018 3 z 5

Na oddych je to fajn, opět jsem nějaké odstavce přeskočila, neměla jsem náladu číst, jak autorka zdlouhavě popisuje, co jeden pro druhého znamená. Ona snad z větší části dělala jen to. A jak to bývá, tak to bylo přitažené za vlasy. Všechny ženy, co rodily mi dají za pravdu. Popis porodu se opravdu nezdařil, raději měl být vynechaný... toť můj názor :-)

Gail McHugh
americká