smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Chris Carter je skvělý! Z některých nechutných pasáží mi bylo až zle, ale to k tomu patří :)) Ale nic pro lidi slabší povahy... :)

15.08.2021 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Moc jsem se na Zvon těšila, ale přišlo mi to celé takové překombinované. Smrtka byla skvělá, Nimbus už o trochu méně a Zvon mě moc nenadchnul... Nicméně skvělé téma a Shusterman to opravdu umí!

15.08.2021 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Sparks má daleko lepší knihy, pro mě to bylo celé takové nezáživné, utahané.. Četla jsem ji opravdu dlouho..

10.08.2021 3 z 5

V pravý čas V pravý čas Danielle Steel

Moc se mi líbila, měla jsem přečtené za odpoledne! :)

10.08.2021 5 z 5

Jsi jednička, Zuzko Jsi jednička, Zuzko Věra Řeháčková

Od Řeháčkové jsem četla lepší, ale i horší... Takový průměr.

23.10.2020 4 z 5

Žárlivost Žárlivost Věra Řeháčková

Milan byl šílenej. Nejdřív udělá takovou chybu, že se zřekne svojí dcery a pak druhý dceři skoro rozbije manželství. Jinak se mi knížka líbila.

21.10.2020 4 z 5

Láska s chutí pelyňku Láska s chutí pelyňku Věra Řeháčková

Příběh Blanky, bohužel narazila na chlapa, který myslel jen sám na sebe, a to až takovým způsobem, že jí nechtěl dopřát to, co chtěla nejvíc - dítě. Ale přesto má kniha happyend, jen díky bohu s jiným mužem.

19.10.2020 5 z 5

Dívka s cizí tváří Dívka s cizí tváří Věra Řeháčková

Ze začátku mě moc nebavila, ale od tý doby co nastala nehoda na výletní lodi, tak najednou začal zvrat a já se od knihy nemohla odtrhnout. Skvělá, doporučuju! :-)

Nebýt jako máma Nebýt jako máma Věra Řeháčková

Moc mě nebavila. Necitová matka, otec, který si dělá co chce a pak nemají děti dopadnout tak jak dopadly. Díky bohu i navzdory životnímu příběhu měla Kamila a Radim happyend.

... a štěstí osleplo ... a štěstí osleplo Věra Řeháčková

Doporučuju a doufám, že nikdy nebudu mít takového syna..

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Než jsem do knihy šla, tak jsem si nepřečetla anotaci a nevěděla jsem o čem je. Postupně mi došlo, že jsem si vybrala knihu, která je z pohledu malého kluka a téma holokaustu. Kniha mě hodně rychle vtáhla do děje, byla čtivá. Konec byl dost drsný, ale stojí za přečtení.

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Od Probst jsem četla před x lety manželskou sérii a to bylo skvělý. Věřila jsem, že tohlebude taky podařené dílo/série a nespletla jsem se. Těším se na zbylé příběhy! :-)

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Četla jsem daleko lepší knihy na toto téma, než byla tahle kniha. Alayna mi chvílema přišla jako hloupá husička, která sebou nechává manipulovat. Jsem zvědavá na další díly jakou cestou se to bude ubírat.

18.10.2020 4 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Od začátku mi bylo tak nějak jasné rozuzlení, na můj vkus byla kniha zbytečně dlouhá, dalo by se to zkrátit. Mám ráda typ knih, kde jsou hlavní hrdinky, které trpí nějakou duševní nemocí, ale tohle mi přišlo dost odfláklé.

Sama proti času Sama proti času Věra Řeháčková

(SPOILER) Tato kniha mi moc nesedla. Příběh Richarda a Dáši, kdy spolu nemohli být. Přišlo mi dost přitažené za vlasy, když se Richard nakonec oženil s Dášinou dcerou. Ať pohnutky byly jakékoliv, tak to byla celkem rána pod pás.

18.10.2020 3 z 5

Prožila jsem něco neuvěřitelného Prožila jsem něco neuvěřitelného Věra Řeháčková

Hodně se mi líbila, když jsem četla anotaci, tak jsem byla lehce skeptická, ale přečetla jsem jí během chvilky a určitě můžu doporučit!

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Chvílema jsem se docela ztrácela, protože už je to nějakou dobu co jsem četla předchozí díly, ale kniha se mi líbila, určitě bych sérii doporučila. Oceňuju, že autor si řekl 3x a dost a nenatahoval to až bůh ví kam.

My My Elle Kennedy

První díl byl lepší, tohle bylo takový lehce ukňouraný, ale oceňuju téma, to bylo fajn.

18.10.2020 4 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Nechápu jak se tohle vůbec mohlo dostat na trh, nedává mi to smysl, občas některé pasáže jsou těžce mimo.

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Nevím moc co si o této sérii myslet, je to celé psané takovou divnou formou. Už od labutě jsem čekala víc, takže tohle mě nemohlo nijak překvapit.