Láska s chutí pelyňku

Láska s chutí pelyňku https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45311/bmid_laska-s-chuti-pelynku-SJa-45311.jpg 4 38 11

Blanka má srdeční vadu a žije samotářsky. V novém bydlišti pak prožívá svou první velkou lásku. Záhy se dočká zklamání a nevěří, že je schopna se znovu zamilovat. Ale protože sama nechce žít, vdává se za Arnošta, muže necitlivého, poněkud arogantního. Touží po dítěti, ale místo toho neshody v manželství vrcholí. Právě v této chvíli nabízí Blance pomoc jeden přítel z dětství. Vzniklé přátelské pouto přináší Blance naplnění představ o vztahu muže a ženy. Jak dopadne příběh Blanky, která věřila, že pouze první láska je tou jedinou? Jak vyřeší své manželství, dočká se někdy dětí? Na tyto otázky najdete odpověď v románu Věry Řeháčkové Láska s chutí pelyňku.... celý text

Hakl54
07.12.2023 3 z 5

Pokud je to kniha určená pro mládež, tak je určitě odradí od partnerských vztahů. Vždyť v knize se všechny rozpadly. Chybělo mi tam víc optimismu, i když konec dopadl dobře.

Atara16
26.08.2023 4 z 5

Pěkná knížka

JancaMia
25.08.2023 5 z 5

Opět román ze života několika zúčastněných. Život Blanky a jejích kamarádek a kamarádů s jejich těžkostmi života.

smejkalova.m
19.10.2020 5 z 5

Příběh Blanky, bohužel narazila na chlapa, který myslel jen sám na sebe, a to až takovým způsobem, že jí nechtěl dopřát to, co chtěla nejvíc - dítě. Ale přesto má kniha happyend, jen díky bohu s jiným mužem.

Ann98
12.03.2018 5 z 5

Poměrně dobré čtení. Román je příběhem ženy, která žije v nevydařeném manželství, velmi touží po dítěti a snaží se uspořádat si život. Celkem příjemné čtení, člověk si u toho odpočine, nemusí se soustředit na žádný složitý děj. Musím připustit, že mě kniha chytla za srdíčko. DOPORUČUJI!

alnahu
12.04.2016 5 z 5

Moc pěkný příběh Blanky ,která prodělala v dětství revmatickou horečku, velmi toužila žít ,jako její kamarádi,vdát se a mít děti.Bohužel sáhla vedle a provdala se za arogantního psychopata.Její problém vyřeší přítel z dětství.Pěkný příběh ze života -doporučuji přečíst.

marcela6320
27.08.2015 5 z 5

krásná knížka

Selendra
11.11.2014 5 z 5

Nádherný příběh! Na začátku bylo hodně postav a trochu zamotaný děj, ale jinak ten konec skvělý :) doporučuji!

dexeded
01.09.2014 5 z 5

Nejdříve se mi do ní moc nechtělo, přece jenom poslední jsem spíš na fantasy a pořádné dobrodružství. Ale byla skvělá polovinu jsem probrečela a i když už není úplně reálná (v dnešní době je mnoho svobodných žen po 20, spíše většina) tak chytne za srdce. Určitě doporučuji.

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Pěkné pohodové čtení.

seredomi
27.05.2012 5 z 5

přečteno jedním dechem! Obálka knihy je hrozivá, ale to co najdete uvnitř je jedinečné...