... a štěstí osleplo

... a štěstí osleplo https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104589/bmid_a-stesti-osleplo-JBK-104589.jpg 4 34 9

Děj knihy se odehrává ve chvíli, kdy se Helena – matka dvou dětí – chystá do nemocnice na operaci a zároveň se dozvídá o záměru manžela začít podnikat. Přichází manželská krize, postupně přeroste v rozpad rodiny. Když se k Heleně obrací zády i její milovaný syn, ocitá se Helena na dně svých sil…

JancaMia
14.08.2023 4 z 5

Román o rodině která není plně funkční , do rodiny zasahují různé životní události kterým se nevyhnete. Hodně povedené .

ave55
12.07.2023 4 z 5

Moc hezký napsaná kniha, ale po celou dobu četby mně bylo smutno. I takový je někdy život.

smejkalova.m
18.10.2020 5 z 5

Doporučuju a doufám, že nikdy nebudu mít takového syna..

hrosulik
30.07.2020 5 z 5

Pěkná oddychovka, doporučuji.

Allla9
11.02.2019 5 z 5

Od paní spisovatelky Řeháčkové jsem četla již více knížek. Tato patří mezi ty nejlepší.

alnahu
11.02.2019 5 z 5

Tentokrát velmi smutný příběh Heleny, která si prožívá v životě spoustu bolesti .Její manžel ji připraví o vše a o co bolestnější pro ni bylo, že má velký vliv i na jejich syna z kterého vyroste nepředstavitelný zmetek, jedinou její radostí zůstává prvorozená dcera Lucka. Když má pocit ,že jí vlastní síly opouští ,najde konečně také svůj klid a lásku. Pěkný čtivý příběh ze života.

Ann98
20.03.2018 5 z 5

Podle mého názoru hodně povedená. Kniha na mě působí neuvěřitelně reálně. Hlavní hrdinka se zde potýká s nepřízní osudu v podobě lakomého a bezcitného manžela, nelásky syna atd.. Řekla bych, že název je v tomto případě výstižný. Větší smůlu snad už mít nemohla. Věřím, že po této knize sáhnu znovu a nebude to dlouho trvat.

nikikostadinova
25.10.2015 5 z 5

Velmi zajímavá kniha. Opravdu jsem si říkala, že hlavní hrdinka už nemůže mít víc smůly. Velmi hezké.

dexeded
05.10.2014 5 z 5