Vzkaz v láhvi přehled

Vzkaz v láhvi https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6473/bmid_vzkaz-v-lahvi-bvw-6473.jpg 4 406 406

Záhadný neznámý vhodí do moře láhev s dopisem a mořské proudy ji odnesou až k pobřeží mysu Cod. Tam vstoupí do života osamělé Theresy, rozvedené matky dvanáctiletého syna. Obsah milostného dopisu ji chytí za srdce a přiměje ji pustit se do pátrání po jeho autorovi. Láhev se vzkazem tak navždy změní životy dvou lidí, kteří by se jinak nikdy nepotkali.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet , Ikar (ČR)

Message in a Bottle , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzkaz v láhvi. Přihlašte se a napište ho.

Pentlička
18.07.2023 4 z 5

Čekala jsem zamilovaný sladký románek unášející vyprahlou ženskou duši do idealistického světa nehynoucí lásky. Tak trochu se to vyplnilo a trochu ne. Když přišla v knize hluchá místa s nicneříkajícím obsahem a neustále se opakující všednodenností, nevěřila jsem, že přijde tak nádherný a srdcervoucí závěr.
Kniha má krásné téma i pointu.

Vivetkav
20.04.2023 2 z 5

Nu tak za mě konec žádné drama..bylo to tak zdlouhavé až nudné, že jsem měla co dělat, abych to dočetla. Do třičtvrtě knihy super .. ale dám si další knihu autora, třeba mi jen tahle nesedla.

Airelle
06.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Od Nicholase Sparkse znám mnoho knih, potažmo i jejich filmové verze, ať už je to Bezpečný přístav, Milý Johne nebo jeho nejznámější a nejpopulárnější Zápisník jedné lásky. Všechny tyhle knihy jsou opravdu srdcervoucí, některé končí šťastně, jiné ne, a zrovna Vzkaz v láhvi je ten druhý případ.

Theresa během své dovolené nachází na pláži láhev a v ní překrásný dopis od Garetta jeho zesnulé ženě Catherine. Therese jako známe sloupkařce netrvá dlouho a dopátrá se dalších dvou dopisů, ze kterých zjistí, odkud Garett pochází, a tak vydává se poznat muže, který píše ty nejsmutnější a nejkrásnější dopisy přímo od srdce. Jaký Garret bude? Překonal už smrt své ženy?

Theresu i Garetta jsem si velmi rychle oblíbila, i když ne vždy jsem s jejich jednáním souhlasila. Pokud jde o lásku, tak se nesmíme vymlouvat na cokoliv, to vždy vede ke krizi. Co se týče knihy, tak mě občas překvapilo zvláštní slovosled ve větách nebo občasné chyby (no to už je v knihách spíš zvyklost).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vzkaz v láhvi v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech6x