Spoutaný

V životě by mě ani nenapadlo, že se jednou ožením. Jenže Kate dokázala nemožné. Změnila mě. Myslím, že se všichni shodneme, že i předtím jsem byl úžasný… ale teď jsem ještě lepší. Cesta sem ale nebyla jen samá duha a postelové radovánky. Došlo i na chyby a nedorozumění, které si v ničem nezadají s řeckými tragédiemi. Díky neutuchajícímu chtíči, bezmeznému obdivu a nekonečné lásce jsme ale s Kate ty krušné časy překonali bez újmy. Nicméně jisté nečekané události z minulého víkendu ve Vegas pár problémů způsobit mohly. Byl to tak trochu… můj závěrečný test. Vím, co si myslíte: Co jsi k čertu provedl tentokrát? Klídek. Ještě mě nesuďte a nevolejte po kastraci, dokud neuslyšíte celý příběh. A držte se pevně, protože to bude divoká jízda! Nebo jste snad očekávali něco jiného?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278304/spoutany-uhN-278304.jpg 4.2241

Zapletený 4.

Vydáno, Mladá fronta

Tied, 2014

Kniha Spoutaný

Zuzanka45

Knihu jsem měla přečtenou za jediný den, četla se rychle a velmi mě bavila. I když už to byl 4.díl stále byl děj velmi pěkný. Drewa a Kate jsem si moc oblíbila a jejich příběh mě od začátku až do konce bavil.

Angelika92

Pěkné zakončení série, jenom bych předchozí díl dala jako 2 díl. Přišlo by mi to více "logické". Jinak za mě je to lehké čtení, nic náročného.

tittanie

Četla jsem i předchozí díly. Tenhle se mi líbil více než třetí díl. Pěkné oddechové čtení.

Vendulik

Kniha mě tedy moc neslovila. Za mě nehorší díl celé série. Už nikdy více.

cipperka

Pěkný závěrečný díl ;-)

petulkapeta

pěkne zakončení serie i zabavna rozlučka s krasnou svatbou

Jejunka

Opět pěkný, čtivý a hezký zakončení série. Tenhle díl byl fajn, ale u 4. dílu už to bylo pro mě pořád dokola.

Myška43

zaujala mě celá série, pohodové čtení, humor, láska, erotika. Mám ráda tento žánr, je to pro mě útěk od reality všedních dnů.

Deník Bridget Jonesové
Deník Bridget Jonesové