Podlehni

Kylie moc dobře, ví, jak se na ni Jensen dívá. Vidí v jeho očích temné přísliby. Vidí dominantní sílu, již v sobě tento muž ukrývá. A to ji děsí. S bratrem sotva přežili dětství plné násilí a týrání, nedokáže si proto představit, že by se někdy dokázala vzdát kontroly a zcela se muži podvolit. Zvláště ne muži jako Jensen. Nebo snad ano? Jensen vidí stíny, jež se zračí v Kyliiných očích. Ví, že s ní musí jednat jemně, jinak ji ztratí. Chce jí ukázat, že dominance neznamená jen bolest, svazování či poslušnost. A že podlehnout – zcela a pouze jemu – může naplnit prázdnotu v jejím srdci víc než cokoli jiného…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208231/big_temne-touhy-1-podlehni-Sxz-208231.jpg 3.7258

Temné touhy 2.

Vydáno: , Baronet

Giving In, 2014

Kniha Podlehni

Ewe291

Lepsie ako prva cast ale aj tak neviem. On domintny tvrdy neustupny zlomeny .... Ona zlomena ale uz v prvej casti sa mi nepacila a neznasala som ako okolo nej naslapovali a vsetko ospravedlnovali jej minulostou. Snazila som sa ju pochopit ale niekedy som mala chut jej strelit a zatriast nou a donutit ju aby vyhladala pomoc, kazdy prezil nieco zle a tazke ale ona akoby sa mucila a robilo jej radost ze ju vsetci tak hyckali a to uz bolo na mna moc az prilis a preto som si ju neoblubila ale Jensen ten si ma ziskal. Ale aj tak tomu nieco chybalo nejaka ta väcsia iskra a strasne mi liezli na nervy tie presladene reci a dialogy neprislo mi to az tak uveritelne

smejkalova.m

Oproti prvnímu dílu byl tento super. Moc se mi líbilo zpracování příběhu. Hezká cesta Kylie a Jensena.

anna7852
07.10.2021

Hmm,souhlasím s tím,že lepší než první díl,jsem zvědavá na třetí:)

NikolaSkop
25.07.2020

Tenhle díl se mi líbil víc než jednička. Za mě tedy anooo :)

Myška43
13.03.2020

Tento díl se mi také moc líbil. Kylie si nese od dětství velké trauma a Jensen je velmi trpělivý. Tento pár mě zaujal a držela jsem jim palečky. Kniha rozhodně stojí za přečtení!!!

18.01.2018

Hezký romantický příběh, od kterého jsem se nemohla v podstatě ani na minutu odtrhnout.

moudivlacek
14.08.2017

Tenhle dí se mi líbil ještě víc jak první. Skutečného sexu tu bylo pomálu a je vedlejší.
To hlavní byla dějová linie dvou lidí, krutě poznamenaných svým dětstvím. Potkat takové lidské zrůdy musí nutně na každém takovém člověku nechat následky. Do Jensena jsem tu jeho minulost nečekala, proto ho obdivuji. A obdivuji ještě víc, že měl "ty správné oči" pro Kylie. Nejenže pochopil, že jí musí dostat ven z "její ulity", ale také dokázal z ní vytáhnout to nejlepší i z její pracovní stránky.
A u ní klobouk dolů tuplem - prožila si své, nechtěla nic měnit, díky Jansenovi to pak chtěla zkusit - ale to, co pro něj udělala ona!!!!! - to chce opravdu jen čisté a dobré srdce.
A ještě ti dva mají svou partu přátel, kteří stojí při nich.
Mohu jen doporučit.

angelbooks
23.06.2017

Příběh není úplně propracovaný, takže dávám 4 hvězdy.
Ale knihu doporučuji. Nudit se nebudete :).