Podlehni

Kylie moc dobře, ví, jak se na ni Jensen dívá. Vidí v jeho očích temné přísliby. Vidí dominantní sílu, již v sobě tento muž ukrývá. A to ji děsí. S bratrem sotva přežili dětství plné násilí a týrání, nedokáže si proto představit, že by se někdy dokázala vzdát kontroly a zcela se muži podvolit. Zvláště ne muži jako Jensen. Nebo snad ano? Jensen vidí stíny, jež se zračí v Kyliiných očích. Ví, že s ní musí jednat jemně, jinak ji ztratí. Chce jí ukázat, že dominance neznamená jen bolest, svazování či poslušnost. A že podlehnout – zcela a pouze jemu – může naplnit prázdnotu v jejím srdci víc než cokoli jiného…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208231/temne-touhy-1-podlehni-Sxz-208231.jpg 3.6223

Temné touhy 2.

Vydáno, Baronet

Giving In, 2014

Kniha Podlehni

NikolaSkop
25.07.2020

Tenhle díl se mi líbil víc než jednička. Za mě tedy anooo :)

Myška43
13.03.2020

Tento díl se mi také moc líbil. Kylie si nese od dětství velké trauma a Jensen je velmi trpělivý. Tento pár mě zaujal a držela jsem jim palečky. Kniha rozhodně stojí za přečtení!!!

18.01.2018

Hezký romantický příběh, od kterého jsem se nemohla v podstatě ani na minutu odtrhnout.

moudivlacek
14.08.2017

Tenhle dí se mi líbil ještě víc jak první. Skutečného sexu tu bylo pomálu a je vedlejší.
To hlavní byla dějová linie dvou lidí, krutě poznamenaných svým dětstvím. Potkat takové lidské zrůdy musí nutně na každém takovém člověku nechat následky. Do Jensena jsem tu jeho minulost nečekala, proto ho obdivuji. A obdivuji ještě víc, že měl "ty správné oči" pro Kylie. Nejenže pochopil, že jí musí dostat ven z "její ulity", ale také dokázal z ní vytáhnout to nejlepší i z její pracovní stránky.
A u ní klobouk dolů tuplem - prožila si své, nechtěla nic měnit, díky Jansenovi to pak chtěla zkusit - ale to, co pro něj udělala ona!!!!! - to chce opravdu jen čisté a dobré srdce.
A ještě ti dva mají svou partu přátel, kteří stojí při nich.
Mohu jen doporučit.

angelbooks
23.06.2017

Příběh není úplně propracovaný, takže dávám 4 hvězdy.
Ale knihu doporučuji. Nudit se nebudete :).

a.nnysek
06.06.2017

Lehká oddychovka, příběh není moc rozvedený do detailů, což se ale od 280 stránek čekat ani nedá. Nenadchlo,ani neurazilo.

havrmoni
28.04.2017

Líbilo se mi to víc než předchozí díl. Je to o myšlenkách a pocitech lidí,vyrovnávající se s traumaty minulosti. To mě baví. Mít o koho se opřít a být milována je přeci hezký pocit. Vztahy jsou o kompromisech,lásce i sladkých hloupostech. Přátelé,kteří jsou spíš rodina.Tady to všechno je,vždyť je to romantika,musí to dobře dopadnout a být trochu nereálný. Nenudila jsem se a oslovení miláčku jsem si užívala. Chlapů,kteří tak něžně oslovují své polovičky včetně toho mého je kolem fůra.

Turiel11
20.01.2017

I když v zásadě nebylo nic špatně a autorčin styl psaní se nijak nevychýlil od předchozí knihy, jednu chvíli to vypadalo, že knihu nedočtu. Možná pro mě malinko vázla zápletka...Nakonec jsem se ale překonala a jsem za tu zkušenost ráda. :-)