Opatruj mě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když je mladší sestra Caleba Devereauxe unesena, pokračovatel bohaté a mocné rodiny ví, že jedinou šancí, jak ji najít, je obrátit se na tu nejnepravděpodobnější osobu: ženu s darem najít odpovědi, které se ostatním skrývají. Ramie dokáže vycítit něčí bolest, umí tak najít ztracené a pohřešované osoby. Její schopnost má však svou cenu. Kdykoli ji využije, přijde o kus sebe. Najít sestru atraktivního a netrpělivého Caleba ji téměř zničí. Ačkoli ji ten muž přitahuje jako magnet, ví, že se od něj musí držet co nejdál. Caleba tíží pocit viny za bolest, kterou Ramie způsobil. Je odhodlaný vše napravit. Když už si myslí, že Ramie navždy zmizela, znovu se objeví. Má potíže a potřebuje jeho pomoc. A Caleb je ochoten riskovat vše, co má, jen aby ji ochránil – včetně svého srdce…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232405/big_slow-burn-opatruj-me-kTi-232405.jpg 3.6211
Série:

V žáru bezpečí 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Keep me Safe, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (30)

Kniha Opatruj mě

TerezaMondeková
24.06.2022

Nápad na příběh se mi opravdu líbí. Směs krimi, nebezpečí a erotiky. Kniha mě chytla hned na začátku, byla jsem zvědavá, co dalšího se stane. Nechybělo napětí, překvapení, ale ani ta jiskra mezi hlavními hrdiny. Ale dost mi vadily opakující se myšlenky. Po čase mi to začalo unavovat. Navíc mě docela zklamal konec. Přišel mi moc rychlý. To jsem čekala celou knihu, aby to s tím sociopatem dopadlo takhle a navíc tak rychle? To ne. Bylo mi i líto, že v knize nebyl epilog.
Ramie... nevím. Taková nemastná neslaná. Autorka chtěla udělat z hlavní hrdinky jedinečnou, inteligentní, neskutečně odvážnou ženu, ale mě přišla jako fňukna. V jednom kuse sesypaná, uplakaná... dá se pochopit, proč se tak chovala, ale po čase mi to začalo lézt na nervy. Až později, když se sebrala a začala konat, tak se to zlepšilo. Ale musím říct, že mě mrzí, že autorka nevěnovala více pozornosti minulosti hlavní hrdinky, nebo jejímu daru. Něco jsme se dozvěděli, ale autorka se do toho mohla více ponořit.
Caleb... Jeho chování na začátku jsem upřímně chápala. Každý z nás by udělal cokoliv, kdyby osoba, která je nám blízká byla v ohrožení života. Musím říct, že mám slabost pro majetnické, ochranitelské a dominantní chlapy, ale i mě trochu vadilo, jak se okamžitě zamiloval do hlavní hrdinky. Bylo to neuvěřitelné. Kdyby tomu autorka dala víc času, větší prostor, tak by to bylo lepší, uvěřitelnější. Navíc to jeho neustále přesvědčování o jeho lásce, ochraně... bylo to docela únavné. Ale musím říct, že i u hlavního hrdiny bych ocenila, kdyby autorka věnovala více pozornosti jeho minulosti.

avalonek
22.11.2021

Ach jo,to bylo fakt blbý.Proste to bylo divné napsaný,takový nudný a skoro jsem si dala do očí sirky abych to vůbec dočetla,budu se muset hodně nutit do dalších dílů,i když je možná ani nedám.


Marco547
31.07.2021

Příběh vážně zajímavý, jen strašně napsaný.......stále dokola opakující se věty, myšlenky, divoce neuspořádané.

prcek19
02.04.2020

Nečtu moc knihy, kde se objevují nadpřirozené schopnosti, ale vzpomněla sem si na tuto autorku, že sem už její knihy dříve četla, tak sem chtěla dát šanci i této sérii..delší dobu mi trvalo se začít, ale nakonec se kniha četla dobře

Zlatinka.Emilly
12.01.2020

Nevím, jaký žánr měla autorka na mysli, když psala tuto knihu. Erotiku? (Asi ne, té tam tolik nebylo; k mé radosti), nebo thriller? Nebo snad fantazii? K tomu bych se i přikláněla, protože kdo vám může vlézt do hlavy? Asi tak ve třetině knihy jsem znala toho šílence. V závěru knihy si však nebyla jistá a proto nechápu, že padlo jeho jméno, když nikdo nic nevyšetřoval, nikdo nenadhodil případné jméno, prostě to jméno tam bylo zbytečné, pokud však jsem neměla pravdu. A tak jsem listovala zpátky, a nic. Opravdu žádné jméno. Kdo tedy byl ten magor? A proč to dělal? A Jak mohl dělat to, co dělal? Nechci nic prozradit, proto píši v otázkách. Tohle není otevřená kniha, to je nedomyšlený příběh.

cukrovka
21.04.2019

Dvě hvězdičky za zajímavé téma. Ale jinak mi to přišlo strašně přitažené za vlasy. O minulosti hlavních hrdinů se toho moc nedozvíte, vše je takové nedotažené, spíchnuté horkou jehlou. Zato se neustálé opakují podobné věty o pocitech a vzájemném ujišťování a ubezpečování o lásce, bezpečí, ochraně.

brijana
18.04.2019

Ze začátku to vypadalo zajímavě, ale pak je většina knihy o pocitech a o ubezpečování, jak Ramie a Calebovi na sobě záleží a proč. Několikrát po sobě podobně znějící věty už byly chvílema dost ubíjející. Konec to zase trochu vylepšil, ale celkový dojem nic moc...

betule3
08.02.2019

Vzhledem k tomu, že jsem si před přečtením přečetla komentáře, byla jsem ke knize celkem skeptická. Ale nakonec musím uznat, že se mě bavila. Ano, zarazilo mě, že se Caleb zamiloval asi tak během třiceti sekund a také mě (stejně jako většinu) místy štvalo, že se z Ramie dělala příšerná chudinka. Ale i přes to byl příběh velmi čtivý a já si knížku moc užila. Za mě 4* a další díly si rozhodně přečtu.

1