Opatruj mě

Když je mladší sestra Caleba Devereauxe unesena, pokračovatel bohaté a mocné rodiny ví, že jedinou šancí, jak ji najít, je obrátit se na tu nejnepravděpodobnější osobu: ženu s darem najít odpovědi, které se ostatním skrývají. Ramie dokáže vycítit něčí bolest, umí tak najít ztracené a pohřešované osoby. Její schopnost má však svou cenu. Kdykoli ji využije, přijde o kus sebe. Najít sestru atraktivního a netrpělivého Caleba ji téměř zničí. Ačkoli ji ten muž přitahuje jako magnet, ví, že se od něj musí držet co nejdál. Caleba tíží pocit viny za bolest, kterou Ramie způsobil. Je odhodlaný vše napravit. Když už si myslí, že Ramie navždy zmizela, znovu se objeví. Má potíže a potřebuje jeho pomoc. A Caleb je ochoten riskovat vše, co má, jen aby ji ochránil – včetně svého srdce…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232405/big_slow-burn-opatruj-me-kTi-232405.jpg 3.6190

V žáru bezpečí 1.

Vydáno: , Baronet

Keep me Safe, 2014

Kniha Opatruj mě

avalonek
22.11.2021

Ach jo,to bylo fakt blbý.Proste to bylo divné napsaný,takový nudný a skoro jsem si dala do očí sirky abych to vůbec dočetla,budu se muset hodně nutit do dalších dílů,i když je možná ani nedám.

Marco547
31.07.2021

Příběh vážně zajímavý, jen strašně napsaný.......stále dokola opakující se věty, myšlenky, divoce neuspořádané.

prcek19
02.04.2020

Nečtu moc knihy, kde se objevují nadpřirozené schopnosti, ale vzpomněla sem si na tuto autorku, že sem už její knihy dříve četla, tak sem chtěla dát šanci i této sérii..delší dobu mi trvalo se začít, ale nakonec se kniha četla dobře

Zlatinka.Emilly
12.01.2020

Nevím, jaký žánr měla autorka na mysli, když psala tuto knihu. Erotiku? (Asi ne, té tam tolik nebylo; k mé radosti), nebo thriller? Nebo snad fantazii? K tomu bych se i přikláněla, protože kdo vám může vlézt do hlavy? Asi tak ve třetině knihy jsem znala toho šílence. V závěru knihy si však nebyla jistá a proto nechápu, že padlo jeho jméno, když nikdo nic nevyšetřoval, nikdo nenadhodil případné jméno, prostě to jméno tam bylo zbytečné, pokud však jsem neměla pravdu. A tak jsem listovala zpátky, a nic. Opravdu žádné jméno. Kdo tedy byl ten magor? A proč to dělal? A Jak mohl dělat to, co dělal? Nechci nic prozradit, proto píši v otázkách. Tohle není otevřená kniha, to je nedomyšlený příběh.

cukrovka
21.04.2019

Dvě hvězdičky za zajímavé téma. Ale jinak mi to přišlo strašně přitažené za vlasy. O minulosti hlavních hrdinů se toho moc nedozvíte, vše je takové nedotažené, spíchnuté horkou jehlou. Zato se neustálé opakují podobné věty o pocitech a vzájemném ujišťování a ubezpečování o lásce, bezpečí, ochraně.

brijana
18.04.2019

Ze začátku to vypadalo zajímavě, ale pak je většina knihy o pocitech a o ubezpečování, jak Ramie a Calebovi na sobě záleží a proč. Několikrát po sobě podobně znějící věty už byly chvílema dost ubíjející. Konec to zase trochu vylepšil, ale celkový dojem nic moc...

betule3
08.02.2019

Vzhledem k tomu, že jsem si před přečtením přečetla komentáře, byla jsem ke knize celkem skeptická. Ale nakonec musím uznat, že se mě bavila. Ano, zarazilo mě, že se Caleb zamiloval asi tak během třiceti sekund a také mě (stejně jako většinu) místy štvalo, že se z Ramie dělala příšerná chudinka. Ale i přes to byl příběh velmi čtivý a já si knížku moc užila. Za mě 4* a další díly si rozhodně přečtu.

jitka7
29.06.2018

Dávám jednu hvězdičku jen za to, že se mi docela líbilo téma. Na začátku to mohlo být dost reálné, ale asi u 5 stránky se vše po.... A teď ke knize, která byla dle mě moc přitažená za vlasy. Hlavní hrdinka, přestože měla nadpřirozené schopnosti, byla puťka domácí, chuděrka, na kterou se nemohlo špatně kouknout. Hlavní hrdina, jen co ji spatřil, věděl, že ji musí mít a chce ji navždy.. ach jo. Nikdo se na ni nemohl špatně kouknout, dotknout se ji a milion jiných věcí. Nevěřila jsem ani jedné věci v té knize. Ale téma by to bylo dobré, pokud by to nebylo tak moc, hoodně moc přitažené za vlasy.