Vévodkyně

Samantha Rousseauová je docela obyčejná postgraduální studentka. Volný čas tráví se svými spolubydlícími, škudlí, aby vyšla s penězi, pečuje o svého nemocného otce a o zraněné dravce v univerzitním výzkumném středisku, kde pracuje, na vysoké škole přednáší ornitologii a opravuje písemky a testy svých znuděných svěřenců. Když do městečka přijedou dva členové královské rodiny z malé evropské země Lilarie a oznámí jí, že je poslední žijící příslušnicí tamního šlechtického rodu Rousseauových, Samanthin život se obrátí naruby. Chtě nechtě se musí rozhodnout, jestli přijme nejen titul vévodkyně, pozemky, nemovitosti i pohádkové bohatství, ale také odpovědnost, která k jejímu budoucímu postavení neodmyslitelně patří. A okouzlující korunní princ Alex jí rozhodování ani trochu neusnadňuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397204/vevodkyne-8R6-397204.jpg 3.820

Lilarie (1.)

Suddenly Royal (2013)

Vydáno:, Baronet

Kniha Vévodkyně

anishta
včera

Tak čekala jsem pohádku a tu jsem také dostala.. Jenomže jsem čekala větší drama.. Příběh byl až moc jednoduchý a nekomplikovaný, takže i předvídatelný.. Ale jako oddechová pohádka moc fajn...

barca8336

Neee, to se nedalo :-D posledních 30 stran jsem vzdala a jen si přečetla epilog. To byla teda nuda, žádná zápletka, nic zajímavého...a nemůžu si pomoct, ale byl mi nesympatický princ Alex. Za mě nudná kniha.

Kristyna.20

Tak já nevím... Deník princezny mám moc ráda a proto jsem šla s podobným očekáváním i do této knihy, ale moc mě to upřímně nebavilo. Získání titulu bylo pro mě takové prkenné a celkově mi v příběhu chyběla nějaká zápletka, odhalení... nic zajímavého se nekonalo. Je to škoda, mohla to být v celku fajn romantika na odlehčení.

Damienronnie

Taká príjemná oddychovka

domina

Kniha bylá pěkná, ale nic ohromného. Neurazí nenadchne. Je to jako Deník princezny nebo podobné knihy. Jak přes kopírák.

jani.ruzicko

Mně se příběh moc líbil. Pohádka to zrovna není, nebo alespoň ne pro nejmenší. =)
Slupla jsem to jako malinu za pár hodin. Bavila jsem se, poplakala si... Kniha mi nabídla jak příjemný příběh, tak i romantiku lehce okořeněnou erotikou.

Pro mě zatím z letošních novinek největší překvapení (příjemné). Těším se na další díl a určitě mohu doporučit. =)

romance

Nichole Chase