Vévodkyně

Samantha Rousseauová je docela obyčejná postgraduální studentka. Volný čas tráví se svými spolubydlícími, škudlí, aby vyšla s penězi, pečuje o svého nemocného otce a o zraněné dravce v univerzitním výzkumném středisku, kde pracuje, na vysoké škole přednáší ornitologii a opravuje písemky a testy svých znuděných svěřenců. Když do městečka přijedou dva členové královské rodiny z malé evropské země Lilarie a oznámí jí, že je poslední žijící příslušnicí tamního šlechtického rodu Rousseauových, Samanthin život se obrátí naruby. Chtě nechtě se musí rozhodnout, jestli přijme nejen titul vévodkyně, pozemky, nemovitosti i pohádkové bohatství, ale také odpovědnost, která k jejímu budoucímu postavení neodmyslitelně patří. A okouzlující korunní princ Alex jí rozhodování ani trochu neusnadňuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397204/big_vevodkyne-8R6-397204.jpg 4.1206

Lilarie 1.

Vydáno: , Baronet

Suddenly Royal, 2013

Kniha Vévodkyně

vlkove

Pohádka pro dospělé. Kniha je čistě romantickým a velice čtivým počinem. Neočekávejte žádná těžká témata, složité mezilidské vztahy nebo přehnanou akci. Kniha vlastně nemá ani žádný pořádný děj. Přesto je to krásné ženské a nenáročné čtení na dlouhé večery. Doporučuji.
Jen mi v knize trošku neseděla náhlá z ničeho nevyplývající okouzlenost prince hlavní hrdinkou, ale to je jen maličkost.

speciale88

Krásná, ctiva a romanticka kniha se šťastným koncem. Jsem zvědavá na další díl.

lucie51997

Krásný příběh člověk se do toho vžije

cukrovka
19.11.2021

Čtivý příběh pro romantičky. Dostala jsem přesně to co jsem očekávala oddechový příběh plný romantiky s happy endem.

Kristy.Seb
17.11.2021

Obvykle potřebujeme přesně to, o co nestojíme.

Každá dobrá věc stojí za námahu.

Nic není tak skvělé nebo hrozné, jak si myslíš. Je to takové, jaké si to zařídíš.

Milý královský příběh. Všechny postavy mě bavily.

baruska6061
24.07.2021

Kdo má rád oddechovky a slaďárny tak jako já, čtení této knížky se nesmírně užije. Obě hlavní postavy jsou velmi sympatické a při čtení jim ten “happy end” prostě přejete. Přečteno za den a půl. Po dalších dílech určitě sáhnu!! Doporučuji

anndrra
18.07.2021

Ve svém žánru je to super knížka. Dobře se to četlo, člověk u toho nemusel přemýšlet...takovej Deník princezny nebo Princ a já.

avalonek
12.07.2021

Sáhla jsem vedle a nebo jsem na to neměla náladu a nebo jsem prostě jen stará koza:-)Přečten jeden díl a do dalších se ani pouštět nebudu..Pro mě zbytečný čas