Za bílými mřížemi

Autorka líčí tři měsíce ze svého dětství, které strávila v nemocnici. Po přechozené angíně dostala zánět srdečního svalu. Ocitla se na třílůžkovém oddělení se stejně postiženými spolupacienty. Jakým pohledem se na sestry, lékaře i učitelku dívají nemocné děti, které o zákeřnosti nemoci nemají potuchy, vylíčila autorka opravdu pozoruhodně. Nezapřela, že se jedná o její vlastní příběh....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/90_/90084/za-bilymi-mrizemi-90084.jpg 4.231
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

Ann98

Tuto knížku mám stále ráda, hodně mě bavila. Při čtení jsem si uvědomila, jak málo stačí pro "štěstí" pacienta a v průběhu čtení jsem si začala více vážit svého zdraví. Přišla mi oproti ostatním knihám více emotivní. Myslím, že se mi na dlouhou dobu vryje do paměti.

tatafa
07.01.2017

Velice zajímavý a čtivý příběh, bohužel mne příliš nezaujal, na rozdíl od ostatních knížek autorky.

martiline
29.11.2016

Dojemný příběh. A i když jsem ho četla už před šestnácti lety, pořád si vzpomínám.

nikikostadinova
25.10.2015

Nedávno jsme dočetla a je to moc krásné a rychlé čtení.

Klarisska1
24.10.2015

Nejlepší kniha od Řehackove a to ze ma spoustu nadhernych knih ale tato je podle me nej dojemna a navic podle skutecne udalosti

en.bee
12.11.2014

Krásné napsána kniha :)

Mrs.Domis
26.06.2012

Hodně zajímavý příběh. Myslím, že by si ho měli přečíst všichni lidi, aby si uvědomili hodnotu svého zdraví 8)

Oter
28.09.2011

Zajímavá knížka, kdy si člověk uvědomí hodnotu vlastního života a zdraví.

Věra Řeháčková

Věra Řeháčková