Nízký tlak

Bellamy bylo pouhých dvanáct let, když její starší sestra přišla násilně o život. Když po osmnáct letech napsala podle skutečných okolností Susaniny vraždy knihu, novináři odhalili její totožnost a Bellamy se stala terčem neznámého útočníka. Ve snaze tohoto útočníka identifikovat se mladá žena musí postavit duchům minulosti a vypořádat se nejen se složitým pletivem rodinných vztahů. Přesto se nehodlá zastavit, dokud se jí nepodaří Susanina vraha odhalit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/240679/nizky-tlak-r2I-240679.jpg 4.1279
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)

Low Pressure (2012)

Kniha Nízký tlak

Barča92

Jedna z nejlepších knih od této autorky. Přečtena za několik hodin. Velice čtivá, plná zvratů, zajímavý a napínavý příběh, pořád se něco dělo, nikdy jsem se nenudila.. Společně se Skrytým zlem a Reportérem zatím nejlepší knihy. Doporučuji !!!

Kerberos

Příběh nebyl sice špatný,ale něco tomu prostě chybělo.Naivita Bellamy mě dost vadila.

ivana1924

Sandřina klasika, po které ráda sáhnu znovu :)

Janík511

Další knížka od Sandry. Nebyla špatná, ale pořád mám pocit, že první čtené Pomstě se opět nevyrovná. Celou dobu jsem čekala na nějaké náznaky, kdo Susan zavraždil, což se dozvídám na posledních stránkách. Se závěrem jsem nějak spokojená nebyla. Ještě přečtu Reportéra, jestli bude lepší.

Suzynka29

První knížka od této autorky. Ze začátku mě to fakt moc nebavilo, ale pak se to nějak otočili a začalo to být lepší a lepší. Až do konce jsem netušila, kdo byl vrahem Susan. Konec byl sice takový “všelijaky”, ale nakonec jsem si tu knihu užila. Jen hlavní postava Bellamy mně přišla dost nudná.

Lenoulinka

Od Sandry jsem přečetla několik knih a vždy mě bavily. Touto knihou jsem se prokousávala 14 dní a jsem ráda, že jsem ji zdolala. Asi jsem čekala víc, zápletka mě nebavila. Jediný, co mi z celé knihy utkvělo v paměti, byly kalhotky...

Elapheg

Moje druhé setkání s touto autorkou po mnoha letech a musím říci, že to bylo příjemné čtení. Hlavní protagonistka Bellamy, již jako dospělá, pátrá s bývalým ex přítelem své sestry Dentem, co se její setře Susan před mnoha léty přihodilo a kdo Susan skutečně zabil, když bylo Bellamy ještě dvanáct let. Ačkoliv byl za vraždu Susan odsouzen člověk a poslán na výkon trestu, objevují se pochyby, zda zatčený Allen Strickland čin skutečně spáchal. Je to taková detektivka, která není vůbec brutální, přesto však zajímavá a postupně s každým pečteným listem se objevují další a další informace, jak to vlastně tehda mohlo být a kdo je skutečný pachatel. Bellamy s Dentem se budou muset setkat znovu s detektivem a prokurátorem, kteří tenkrát obžalobu proti Allenovi Stricklandovi dávali dohromady a od detektiva Dala Moodyho se nakonec dozvídají další důležité okolnosti, které na případ vrhají zcela jiné světlo. Také v rodině Bellamy se objevují kostlivci, kteří neradi vycházejí na světlo. Rovněž důležitou postavou je Allenův bratr Ray, který se snaží pomstít Bellamy a všem, kdo jsou s ní spojeni za nevině odsouzeného bratra Allena. Je to detektivka, která nepostrádá prvky napětí, odhalování skrytých tajemství, romantiku, ale jde zde i o krk. Zápletka je docela inteligentní, vývoj se dá trochu předpokládat, přesto však byl konec pro mne trochu překvapivý. Za mne spokojenost a nutno dodat, že i název knihy a obálka mě upoutaly. :-)

pingu1

Detektivka + romantika, to Sandra Brown umí. Nečekaný závěr. Knížka se mi líbila, i když uznávám, že má i lepší :-)

Tahle země není pro starý
Tahle země není pro starý