Sleduj mě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tweety, soukromé zprávy i záznamy policejních výslechů… YA thriller pro onlineonovou generaci, který vás udrží v napětí do poslední stránky! Tessa má agorafobii, úzkostný strach z otevřeného prostoru. Utíká proto do online světa, kde je aktivní členkou fandomu zpěváka Erica Thorna. Když jí její idol nečekaně pošle zprávu, původně se záměrem si z ní vystřelit, jejich komunikace se rozvine v upřímné přátelství. Když se ale rozhodnou setkat IRL, na povrch začnou vycházet nebezpečná tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385630/big_sleduj-me-ETK-385630.jpg 3.9279
Série:

Sleduj mě / Sleduj ma 1.


Žánr:
Romány, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Yoli
Originální název:

Follow me Back, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (85)

Kniha Sleduj mě

BlueTer
05. září

Jednoduchá knížka na dvě odpoledne. Čte se velice rychle, mě se moc líbí i střídání normálního psaní s psaním na Twitteru. Je to celé takové naivní, ale takové fanfikce na wattpadu prostě jsou, takže jsem s tím počítala. Trochu mě naštval těm konec, protože jsem cekala aspoň trochu více romantiky (když už na to tak dlouho čekáme) a navíc ten zvrat na posledních stránkách, co to je? Sice by mě zajímalo, co se stalo, druhý díl si už asi nekoupím.

Bebe2004
28. července

Skvěly YA thriller. Postavy jsem si oblíbila, líbilo se mi, že to bylo propojené s psychickými problémy. Naučila jsem se spoustu nových onemocnění, i jak fungují. Kniha se četla příjemně a rychle. Kapitoly nebyly zbytečně dlouhé.


Nikychlupova
11. července

No..uznávám dost nereálný příběh, ale líbil se mi. Můžeme v tom vidět varování, ze na sociálních sítích nemůžeme věřit všemu a všem. A Tessiina diagnóza je mi blízka, takže jsem si její postavu oblíbila. Jen ten konec jsem moc nepochopila, jako by nás chtěla autorka zmást. Dávám pět hvězdiček.

chaera
15. května

Tohle opravdu nebyla kniha pro mě. Celý vztah Tessy a Erica mi přišel přitažený za vlasy a neuvěřitelně nerealistický. Eric mi celkově přišel jako velmi nevěrohodná postava a jen co vyšlo najevo, že se zápletka knihy točí kolem toho, že Tessa je "not like other girls" ve mně zavládla tak silná nechuť, že jsem knihu málem odložila. Já tyhle bláboly typu "ty jediná mi rozumíš, nikdo jiný mě nechápe" prostě nesnáším. Oceňuji čtivost a téma stalkingu a agorafobie, ale víc než 2 hvězdy s klidným svědomím dát nemůžu. 2/5

Janík511
15. května

Nuda, nuda...., po třetině s knihou končím. Neskutečně hloupá kniha o ničem. Tohle je určeno pro mládež? Možná jako dobrý vtip a pokus o knihu. Za mě teda těžce ne.

Lucy018
04. května

Upřímně jsem od této knihy moc nečekala, jelikož je to autorka z wattpadu, ale kniha i samotná autorka mě mile překvapila. Kniha má hezkou obálku a líbí se mi název knihy, který přesně vystihuje děj. Styl psaní autorky je jednoduchý, takže se vám to čte dobře a překvapivě rychle. Někdy jsem měla pocit, že vím všechno nebo aspoň vím, co se stane, ale z 80% jsem se mýlila. Někdy jsem kroutil hlavou jen wtf, co se to tady děje?
Příběh byl zajímavě vyprávění. Ze začátku to bylo složité se v tom vyznat, ale pak už jsem si na to zvyklá. Příběh je vyprávěn z pohledu třetí osoby, která vypráví pohled Tessy a pak vypráví pohled Erica. Ale pak tam přišel nějaký Blair, tak 3. osoba vyprávěla pohled Blaira. Potom jsou tam části z vyšetřování, co se stalo, to se četlo opravdu rychle. Trošku mě štvalo, že u toho vyšetřování se někdy prozradilo, jak to skončí a další části z pohledu Tessy a Erica jste zjistili celý příběh, ale konec jste už věděli. Jinak ten konec knihy? Musela jsem si hned koupit druhý díl, protože takový konec jsem nečekala. Můj výraz po dočtení knihy. A najednou to bylo všechno jinak než jsem si myslela celou dobu.
Nicméně díky knize se vám lépe přiblížil život popové hvězdy a celkově showbysnys. Tessa a Eric mi byli sympatičtí. Ale už od začátku jsem neměla ráda Scotta, přítele Tessy, a její matku. A ještě Maury, manažer Erica.
Každopádně jsem se musela hodně rozmýšlet, jaké hodnocení dát. Nakonec jsem dala plný počet hvězd, protože přesto, že tam byly nějaké chyby a taky ten nepochopitelný konec, splnil ten účel YA Thrilleru. A taky na knihu z Wattpadu dobrý Jinak knihu doporučuji těm, kteří chtějí začít číst tento žánr a taky těm, kteří nehledají žádný joo...skvělý thriller a ani žádnou romantiku.

janyska13
30. března

Stále úplně nevím, co si o této knize myslet. Z pohledu Erica je to šílený, jak to v hudebním průmyslu chodí. Z pohledu Tessy je šílený, čeho jsou kluci občas schopný. Dobře byla vykreslena její fobie.
A ten konec knihy nepobírám...

Ivet_V
04. března

O knize jsem už nějakou dobu věděla, ale nějak jsem ji přehlížela. Až mě jedna recenze nadchla, tak že jsem zašla do knihovny a půjčila jsem si ji. Kniha mě mile překvapila. K Tesse jsem během knížky musela najít cestu, ale Erica jsem si oblíbila okamžitě. Hrozně mě bavil jeho sarkasmus a smysl pro humor. Ten konec jsem vůbec nečekala a hned jsem se musela pustit do dalšího dílu.

1