smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Tento díl byl, oproti dvěma předchozím, slabší. Kniha se rozjela až zhruba v polovině.

24.01.2016 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Strašně se mi kniha líbila. Ze začátku jak byli na té výstavě, tak jsem se trochu nudila, ale potom se to rozjelo. Nemůžu posoudit co se mi líbilo víc - jestli Dublin Street nebo London Road. Hned se vrhnu na trojku, na Jamaicu Lane s Olivií a Natem :-)

15.01.2016 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Kniha byla pěkná, ale jelikož jsem první viděla film (mimochodem, je nádherný) , tak mě kniha nedojala tak, jak sliboval autor na začátku. :-)

13.01.2016 4 z 5

Ohrožené Ohrožené Sara Shepard

Další parádní díl.. Ta Alison je děsná mrcha. :-) Jsem ráda, že v knihách je minimální podobnost se seriálem. :)

10.01.2016 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Mám Sparkse ráda, ale takhle knížka mi nějak nesedla. Viděla jsem i film, který mi taky nesedl, myslela jsem si, že kniha změní můj názor, ale ne. Za mě 2 hvězdičky.

09.01.2016 2 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Mám ráda tyhle typy knížek. Než jsem ji začala číst, tak jsem byla překvapena negativními komentáři a doufala jsem, že to nebude až taková hrůza. Nevím co se recenzentům tak nelíbilo, protože já jsem to nenašla. Jasně, takovýhle knížek je spousta, ale každá je svým způsobem jiná. Těším se na druhý díl, moc tyhle otevřené konce nemusím.. Jsem zvědavá jak se ten trouba Dillon postaví k tomu, že ho Em opustila.

07.01.2016 5 z 5

Buď mojí mamkou Buď mojí mamkou Věra Řeháčková

Mám knihy od Věry Řeháčkové moc ráda. Asi nikdy nepochopím takové rodiče, kteří se chovají k dítěti takhle.. Ať už se jedná o Adélku, se kterou její matka a otčím jednali takovýmhle způsobem či o Jakuba, kterého se vlastně jeho otec zřekl. Někteří lidé si nezaslouží být rodiči a přece jimi jsou a opačně... Už jsem něco na podobný způsob četla, ale kniha se mi hodně líbila.

06.01.2016 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Krásný.. Strašně se mi líbil ten konec, jak se najednou všechno propojilo. Nejdelší jízda si zaslouží 5 hvězdiček, Sparks opět nezklamal. :-) !

05.01.2016 5 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Ze začátku jsem si myslela, že to bude jedna z těch nudných historických knih, které mě tak nebaví, ale spletla jsem se. Postupem času jsem s Dianou objevovala tajemství její rodiny. Líbilo se mi, že jsem se s každou druhou kapitolou vracela do 19. století . Mohu jen doporučit :-)

31.12.2015 5 z 5

Devět a půl týdne Devět a půl týdne Elizabeth McNeill (p)

Wow.. Nedokážu pochopit jak to mohla vydržet, tak dlouho, než jí to vlastně celé došlo.. Ale to, že se ho zbavila, byla ta nejlepší věc, která se mohla stát. Člověk není ničí majetek, aby s ním někdo takhle jednal.

20.12.2015 3 z 5

Pohádky do křupava propečené / Story Bakery Pohádky do křupava propečené / Story Bakery Zuzana Boďová

Moc pěkná knížka. Nové pohádky, které jsem neznala. A hodně se mi líbí, že je kniha dvojjazyčná. :-)

19.12.2015 5 z 5

Záblesky stínů Záblesky stínů Jayne Ann Krentz

Kniha mi dlouho ležela v knihovně. Ani jsem pořádně netušila o čem to je, spisovatelku jsem neznala. Docela mě překvapila, že byla takhle čtivá. Rozhodně si přečtu i druhý díl. :-)

19.12.2015 5 z 5

Memento Memento Radek John

Poutavá kniha.. Varování pro všechny, jak může "experiment" skončit.. A myslím, že Michal skončil ještě hůř, než kdyby zemřel..

10.12.2015 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

První kniha, se zaměřením na geocaching, kterou jsem četla. Kniha splnila všechno co jsem od ní očekávala. Mohu jen doporučit. :)

03.12.2015 5 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Krásné. :) Každý máme nějaký ten sen, který bychom si měli splnit. A i kdyby to nevyšlo jak jsme si plánovali, tak vždycky je lepší to alespoň zkusit, než abychom si později vyčítali, že jsme promarnili čas.

20.11.2015 5 z 5

Smrtelné Smrtelné Sara Shepard

Hezké. Těším se na další pokračování a a na to, kdy Alison konečně chytí,

05.11.2015 5 z 5

Nevím, kdo jsem Nevím, kdo jsem Věra Řeháčková

Hodně povedená kniha.. Nějak jsem to tušila kdo je mamá ..

14.10.2015 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Musí být strašné, když tak malé dítě prožije tak silný zážitek.. A pak se není čemu divit, že Pax byl takový jaký byl, když měl za sebou takovou minulost, i když ji vytěsnil a nepamatoval si co se stalo.

27.09.2015 4 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Pane jo, Suttonin vrah mě hodně překvapil.. Bylo mi Emmy strašně líto, že to dopadlo takhle..

26.09.2015 5 z 5

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

Začíná to pěkně gradovat, jsem ráda, že mám po ruce poslední díl a můžu se do něj začíst. Jsem hodně zvědavá jak to skončí a kdo je vrah Sutton a Nishy

26.09.2015 5 z 5