smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Kruté Kruté Sara Shepard

Jsem zvědavá na další!

11.12.2014 5 z 5

Vzácná a drahocenná Vzácná a drahocenná Raine Miller

Miluji všechny 4 díly :-) Ethan, úžasný. Líbilo se mi, jak Raine popisovala jak se staral o malou Lauren. Škoda, že část s malou nebyla delší, jinak nemám co bych vytkla. :)

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Neskutečně jsem se těšila, až si skočím do knihovny pro pokračování Nahé. Bylo mi Ethana strašně líto a kniha skončila tak napínavě.... Skvělá kniha

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Docela zvrat, když Karl unesl Brynne. Od něj jsem to opravdu nečekala. Ale čekala jsem, že Brynne bude těhotná, už když jí bylo špatně a zvracela. Líbila se mi, pořád se něco dělo. Těším se na 4. díl !! :-))

Nahá Nahá Raine Miller

Připomnělo mi to 50 odstínů šedi, které zbožňuji :) hned druhý den jsem letěla do knihovny pro zbývající díly :D

20.11.2014 5 z 5

Jana a Dana aneb Rozumbrady k popukání Jana a Dana aneb Rozumbrady k popukání Věra Řeháčková

Pobavení s potřeštěnými dvojčaty :-))

20.11.2014 5 z 5

Jana a Dana aneb Kvítka z čertovy zahrádky Jana a Dana aneb Kvítka z čertovy zahrádky Věra Řeháčková

Miluji tuhle sérii, autorka má moc pěkné knihy

20.11.2014 5 z 5

Jana a Dana aneb Když holky mají za ušima Jana a Dana aneb Když holky mají za ušima Věra Řeháčková

Báječná kniha

20.11.2014 5 z 5

Jana a Dana aneb Dvojčata tropí hlouposti Jana a Dana aneb Dvojčata tropí hlouposti Věra Řeháčková

Miluji Řeháčkovou a její dvojčata, to je skvělá kniha

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

prostě Sparks.. zbožňuji jeho knihy

20.11.2014 4 z 5

Ze začátku nic moc, chtěla jsem knihu odložit,, ale postupem času jsem se od knihy nemohla odtrhnout a čekala jsem, kdy Trishu konečně najdou,, Moje první kniha od Kinga a super :)

08.11.2014 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Báječná kniha,, moc jsem Jenny fandila :))

08.11.2014 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Kniha mě nijak nezaujala.... očekávala jsem od ní víc

25.10.2014 3 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Super knížka, ale docela mě ke konci rozesmutnila :/

28.09.2014 5 z 5

Výborná kniha a i výborný film, Marley je prostě poděs :D Konec knihy i filmu mě hodně dojal :)

18.09.2014 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Zbožňuji tuhle knížku.. Je pravda, že nebýt povinné četby, tak bych se k ní asi nedostala, ale kdo ví :-) Kniha mi sedla, skvěle se mi četla a bylo mi líto, že už byl konec :D :)

16.09.2014 5 z 5

Domov pro Marťany Domov pro Marťany Martina Drijverová

Tak tahle kniha je bomba, četla jsem ji jako dítě a dlouho jsem si nemohla vzpomenout na její název :)

31.08.2014 5 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Tak tohle mi opravdu nesedlo, nemohla jsem do příběhu ponořit, poprvé v životě jsem si raději stáhla audioknihu .

31.08.2014 1 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Příjemná oddechovka :-) Stejně jako první díl, Božský bastard, byla tato kniha super :-)) těším se na trojku :)

31.08.2014 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Konečně jsem se dokopala k tomu, abych ji přečetla :D a super, doporučuji

29.08.2014 5 z 5