Božský cizinec

od:

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216275/mid_bozsky-cizinec-216275.jpg 4.2 1968

Božský bastard série

< 2. díl >

Okouzlující playboy s neodolatelným britským přízvukem. Dívka, která si chce konečně pořádně užít. A tajný poměr plný lehce perverzního sexu, odhalený se všemi detaily.

Žánr:
Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: (ekniha) , Jota
Originální název:

Beautiful stranger , 2013


více info...

Komentáře (279)

Komentáře 279 Recenze 9

Luciee113
Luciee113
předevčírem 5 z 5

Tak to bylo teda něco..... nečekanýho! Asi jsem se do Maxe zamilovala :D Sára mě občas vytáčela, ale Max to za ni všechno postupně lepil, takže dobrý. I když nad tím teď tak přemýšlím, asi se není čemu divit, že se chovala tak, jak se chovala.
Dokonce jsem se u knížky rozesmála. Sice jen asi třikrát, ale i tak to byla změna oproti Bastardovi, kde mě upřímně nerozesmálo myslím nic. Prostě kluci jsou boží, mohlo tam být těch jejich keců klidně víc.

Juici
Juici
11.10.2023 3 z 5

(SPOILER) .. Nový život. Nová láska. Nová Sára. ..

No, co k tomu napsat. Dostala jsem opět to, co kniha slibuje. Každopádně to sexování na veřejnosti mě nebavilo. A jako u předchozí knihy se opakuje závěrečný, rychlý a zbytečný konflikt mezi hlavními hrdiny.

Druhý díl je slabší a třetí už asi vyhledávat nebudu.


Senza Jenka
Senza Jenka
05.10.2023 3 z 5

Je fajn, že postavy nejsou ploché a jako přes kopírák. To oceňuji. Ubylo hrubostí a oplzlostí, nicméně sex "skoro" na veřejnosti se tu posunul do sféry sex "na" veřejnosti.

Bergerac16
Bergerac16
04.07.2023 4 z 5

V rámci daného žánru, kde sex je hlavní přísadou, je tohle velmi dobré. Sára je poznamenaná předchozím vztahem s nevěrným partnerem, který ji využíval. Bolí ji, že internetu navždy bude sbírka fotografií s jejím snoubencem, na kterých se ona šťastně a zamilovaně usmívá, a přitom to celé byla jedna velká lež.
Sára má ohromné štěstí, že pro svou cestu za novou Sárou a novým intimním životem najde skvělého průvodce. Je to sice chlap s mediálním obrazem děvkaře, ale hrdinka stanoví v jejich vztahu jasné hranice, aby jí nemohl ublížit. Pořádají společně výlety za hranice všední sexuality a pojem důvěra ve vztahu postupně získává zcela nový rozměr.
Sára a Max jsou zcela jiná dvojice než Chloe a Ben, je mezi nimi úplně jiná energie. Oceňuju, že autorka první díl nevykrádá a použila zcela nové kulisy i charaktery.

Radimka
Radimka
23.06.2023 2 z 5

Dala jsem šanci ještě jednomu dílu, možná o něco menší hovadina, ale pořád hovadina. Nechápu, proč v každý erotický literatuře musej bejt tak nepříjemný lidi. Další knihu už fakt nečtu.

Lucie.285
Lucie.285
10.06.2023 4 z 5

Autorka prostě umí psát, příjemná oddechovka. Neuvěřitelně čtivé, stránky utíkají pod rukama. Děj je vyprávěn z pohledu obou hrdinů. Tentokrát tu máme Sáru, která lásce do poslední chvíle vzdoruje a Maxe, který si celkem brzy uvědomí, že je úplně ztracen. Těším se na další díl o Willovi.

Leído
Leído
04.05.2023 3 z 5

Z první trojice dílů vnímám tento jako nejslabší. Ale to rozhodně neznamená špatný. Oceňuji, že tentokrát to byla žena, kdo brzdil vztah, byla to příjemná změna oproti všem podobným knihám. A taky oceňuji, že autorky musely zapojit hodně fantazie při vymýšlení schůzek. Ukázaly nám něco nevšedního a zajímavého. Bavilo mě to, i když příběh považuji za slabší.

luci33
luci33
18.04.2023 3 z 5

(SPOILER) Max se mi líbil, Sáře jsem to nějak nevěřila a nesedlo mi focení během akce. Přišlo mi to moc našroubované.. jen aby byla změna a nebo mi to prostě nic neříká

tinka1974
tinka1974
01.04.2023 4 z 5

Příjemné čtení. Dokonce se mi líbilo trochu víc, než první díl. Sára a Max byli moc fajn společníci na jarní večery

LucySmile
LucySmile
10.03.2023 4 z 5

Krásné čtení ale za mě trochu slabší než první díl. I tak potěšilo a těším se na další pokračování.

alzbeta2843
alzbeta2843
12.02.2023 3 z 5

Čo sa týka tejto autorka (duo autoriek) mám k nej rozporuplný vzťah. Božský bastard bol za mňa naozaj super kniha, ktorá ma nesmierne bavila a prekvapila ma. Preto som sa tešila na pokračovanie série v podobe Maxa a Sary, avšak to čo sa mi pácilo v prvej knihe tu vôbec nefungovalo. Nebola som z knihy tak nadšená. Chloe a Bennetta som milovala pre ich slovné vtipné prestrelky a to napätie medzi nimi. V tomto diely som sa najnajvýš usmiala nad scénou v bare s rugby týmom :) Ale scény, kde sa objavila Chloe som mala rada.

Za mňa škoda, lebo podľa anotácie som sa tešila na knihu plnú vtipných situácií a iskrenia medzi hrdinmi.

MAU256
MAU256
08.02.2023 5 z 5

"Když říkám "miluji tě", nemyslím tím to, co mi tvoje společnost přináší v kariéře nebo že miluju tvoji častou chuť na sex. Myslím tím že miluju tebe. Miluju, když se rozesměješ, když vidím tvoje reakce, když tě poznávám v těch nejmenších maličkostech. Miluju, kým můžu být, když jsem s tebou, a věřím ti, že mě nezraníš."

Další krásně čtivé romantické dílo s dávkou sexu. Jelikož jsem přeskočila tento díl, tak jsem už věděla, jak to s těmito dvěma dopadne, ale jejich příběh se mi líbil. To vzrušení z toho, co by se mohlo stát, kdyby je někdo přistihl, úplně jsem Sáru chápala a přála jsem jí takového chlapa, kterého si zasloužila. A Max, i takového sukničkáře dostihla ta bolest hrudi, když o někoho stojíte tak moc. No bože, kdo by takového chlapa nebral, co by pro svojí polovičku udělal skoro cokoli. Romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

1259
1259
01.01.2023 5 z 5

Zkrátka a jednoduše, skvělý erotický, romantický příběh, který vás vtáhne do děje.

Eva_Skala99
Eva_Skala99
16.11.2022 5 z 5

Dokonalost! Christina Lauren ví jak napsat dobrý román okořeněný sexem. Úžasné čtení, každý díl je jedinečný! Přečteno víckrát a rozhodně nelituji!

Petruse21
Petruse21
23.10.2022 3 z 5

Za mě slabší jak Božský bastard. Chovat se ke mně jako Max, tak si řeknu, že je to nějaký úchylný typ a utíkala bych.

Silvisek
Silvisek
24.09.2022 2 z 5

Netusim co na to rict. Moc me dej nebral a konec uz jsem tak trochu preskakovala a cetla jen co bylo zajimave. Nebylo to zrovna co by me bavilo. Snad dalsi dil bude vice zajimavy

Aveli
Aveli
25.08.2022 5 z 5

Jedná se o erotický román, tudíž od knihy opravdu není možné očekávat detektivní zápletku nebo hromadu sociálních témat. Pokud ale čekáte erotičnost, romantiku, zajímavý příběh a oddech od reality. Budete i druhý díl série Božský zbožňovat. Mě osobně se líbil moc. Sára i Max jsou skvělá dvojka a postupné zamilovávaní se do sebe, které je mimo jejich plán nezávazného sexu, bylo skvělé.

Ishir
Ishir
13.08.2022 3 z 5

Erotická oddechovka.

koki.veru
koki.veru
05.07.2022 5 z 5

Super další díl z této série. Pěkně se to čte, zajímavé a sympatické postavy.

Dela90
Dela90
11.06.2022 5 z 5

(SPOILER) Sara Dillon se přestěhovala do New Yorku díky svému expříteli, který ji podváděl na každém kroku. Hned první dny potká v jednom z klubů neodolatelného cizince, který je neskutečně sexy. Podlehne mu a užijí si spolu sex na veřejnosti. Max Stella, ala cizinec, je známý tím, že mu ženy padají k nohám. Je to sukničkář s velkým S. Do doby dokud nepotká Sáru. Společně se domluví na pravidlech, co můžou a co ne, a že se jedná jen a jen o sex. Jedná se o tajné a žhavé schůzky, které se uskutečňují v Maxově režii na místech, kde je můžou přistihnout. Sára nechce za žádnou cenu trvalý vztah, přijela do New Yorku začít zase žít a ne se zase uvázat. Jenže, osud rozdá karty tak, že i ona začne uvažovat o tom, že na Maxe myslí víc než, jak si na začátku domluvili. A co se stane, když se jisté fotografie dostanou do nepatřičných rukou?

Ach, já se zamilovala, a to doslova. Série Božský mám den ode dne raději. První díl byl fakt pecka, ale druhý díl taky zaválel ve velkém stylu. Přiznám se, že jsem si při názvu knížky představila nějakého sexy urostlého domorodce někde v jižních krajích. Takže jsem byla mile překvapena, jak je knížka pojatá. A moc se mi tento nápad líbil. Tajné schůzky v různých částech města, žhavé scény, popisy fotografií. I celkové zakončení knihy bylo výborné. Nemám absolutně co bych knížce vytkla. Skvělé dva pohledy hlavních hrdinů. I to, že tam byla chvílemi Chloe s Božským bastardem, bylo naprosto skvělé a už se moc těším, co mě čeká příště. Takže pokud, potřebujete vypnout a máte rádi žhavou erotiku, tak tady jste na správném místě.

“Páni v životě jsem se nedostala do tak šílené situace. Křenila jsem se jako blázen, i když se mi podlamovaly nohy a skoro jsem se sesunula k zemi.
Hlavně nepanikař, Sáro. Hlavně nepanikař.
Bylo to perfektní. Celý tenhle zážitek byl perfektní, ale musí skončit tady a teď. Všechno musí být jinak. Beze jmen, bez závazků. Bez lítosti.”

“Ale nikdy jsem ji snad nechtěl víc, než právě v tuhle chvíli, kdy jsem byl svědkem toho, jak se zase dává dohromady.
Zamilovával jsem se do ní. A byl jsem královsky v prdeli.”

kittlerka
kittlerka
20.05.2022 3 z 5

Bohužel za mě o dost slabší díl než ten předchozí, ke konci už se mi ani nechtělo číst.

manasx
manasx
31.03.2022 4 z 5

Líbilo se mi to více než Božský bastard. Splnilo to mé očekávání. :)

WaN635
WaN635
21.03.2022 4 z 5

Co jsem očekávala, to jsem dostala :) . Typický erotický román :) . Každopádně kniha měla všechno, líbil se mi příběh, konverzace byly fajn a sexu tak akorát :).
Ruku na srdce, která žena by nechtěla, aby po ní toužil nádherný, úspěšný a bohatý muž, který by to s ní navíc uměl i v posteli .

pat4157
pat4157
19.02.2022 5 z 5

Hele, tak aby bylo jasno. Tohle je erotická literatura. Kdo má rád jiný žánr nebo je puritán, tomu se to nelíbí. Holt někdo má rád témata závažná, jako třeba koncentrační tábory a kriminálky a na druhé straně jsou tací, co si nechtějí takovými negativními příběhy kazit pozitivní vibrace. A kdo by nechtěl mít v posteli krásného chlapa, který to s vámi umí a touží jen po vás. Takže beze studu plný počet hvězdiček a je to teto Běto...

andrea7191
andrea7191
16.02.2022 2 z 5

No jo no, je to jednoduché, nenáročné, lehce pikantní a naivní. Pro mě je tento typ knih skvělou možností, jak vyplnit čas mezi knihami, které mě zajímají. A co si budeme povídat, nás holky, tohle prostě táhne i když víme, že to nebude žádný literární zážitek.

DUNIKO
DUNIKO
27.12.2021 3 z 5

No já nevím,nebylo to úplně zlé ale ani mě to moc nenadchlo.Určitě je to žhavé,nápadité a inspirující oba hlavní hrdinové jsou vtipní a milý ale za mě je to i dost nudné.

Misshell1
Misshell1
29.10.2021 4 z 5

Max mi sednul, strašně se mi líbily jejich konverzace, jeho uvažování a celkově děj. Jsem se málem lekla konce...

JitulHa
JitulHa
16.10.2021 3 z 5

Božský bastard mě přímo ohromil, jeho nástupce oproti očekávání, bohužel až tolik ne. Ač Max byl ve své podstatě skvělý hrdina, a narovinu, která žena by nesnila o svém vlastním Božském cizinci, se samotným příběhem už to tak valné nebylo. Zejména pak, děj založený jenom na dohodě a účelovosti společných schůzek ústřední dvojice, jim nakonec paradoxně ubíral na veškeré atraktivitě. Zkrátka celá vzájemná intimita, ztrácela jiskru, ve světle vší té naaranžovanosti, jelikož se předem vědělo, co se asi odehraje či kdy, a to prostě nějak nebylo ono. Navíc, Sára byla s těmi svými "pravidly" většinu času nesnesitelně urputná, že by se nad jejím uvažováním daly oči protáčet pěkně dlouho. Co dodat? Toto pokračování docela zamrzelo, ale mám neodbytný pocit, že s Božským hráčem bude daleko větší zábava...

princesse
princesse
23.09.2021 4 z 5

Stejně jako první díl, čtivé, nenáročné, pro oddech ideální ...

petulik330
petulik330
22.09.2021

Moje recenze knihy Božský bastard 02. Božský cizinec - Lauren Ch. (18+).
Hodnocení: 5, vynikající.
Setkání v baru, které se rozvinulo v něco více.

Hlavní hrdinka: trochu upjatá, která se rozhodla pro změnu jak města tak i životního postoje. Dařilo se jí to, ale jen do okamžiku než potkala hlavního
hrdinu Maxe.

Max: trochu proutník, muž který ví, že se ženám líbí a využívá toho. Profesionál do morku kostí, který si jde za tím o co stojí.

Celkově kniha byla četba této knihy pohodové, děj ryhle ubíhal a čtenář se nenudil.