smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Patricie Patricie Veronika Matysová

Tohle se mi líbilo, jsem ráda, že Patricie měla nakonec štěstí a všechno dopadlo tak jak dopadlo.. Závislost na alkoholu je závažná věc, a zvláště u takového mladého člověka, a ne každému se z toho podaří dostat, protože nemá tak silnou vůli..

25.09.2015 5 z 5

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Sara Shepard

Kniha byla plná zvratů.. Hodně mě šokoval konec, jsem strašně zvědavá jak to skončí..

25.09.2015 5 z 5

Poblázněné Poblázněné Sara Shepard

Další parádní díl .. Začíná se to pěkně komplikovat.

22.09.2015 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Dlouho se mi do téhle série nechtělo, ale super :-) těším se na další díly

19.07.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Miluju všechny knihy od Colleen! To je pro mě Autorka s velkým A. Myslela jsem, že příběhu Sky a Holdera se nic nevyrovná.. Ale tohle bylo skvělé,, nevím co bylo lepší, ale rozhodně se těším na další :-)

04.07.2015 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Miluju tuto sérii :-)

20.06.2015 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Viděla jsem film, který mě naprosto uchvátil, tak jsem musela přečíst i knihu.. Pro mě byl lepší film, ale kniha byla také dobrá, ale ne natolik. :-)

14.06.2015 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Ztracená naděje a Bez naděje patří mezi mé nejoblíbenější knihy.. Miluji je, miluji ten příběh! :) skvělý :)

09.05.2015 5 z 5

Napálené Napálené Sara Shepard

Další skvělý díl lhářek :-)

06.05.2015 5 z 5

Mrs. Poe Mrs. Poe Lynn Cullen

Tahle kniha se mi hodně líbila, skončilo to zajímavě. Akorát nevím co byla o Poeovi pravda a co fikce. :-)

27.04.2015 5 z 5

Novodobá péče o seniory Novodobá péče o seniory Eva Rheinwaldová

Báječná kniha, našla jsem tam dobré tipy.

20.04.2015 5 z 5

Naboso Naboso Elin Hilderbrand

Pěkný příběh.. Akorát mě mrzelo, že tam nebylo jak skončil Josh.. :)

02.04.2015 4 z 5

Bestie Bestie Martina Cole

Miluji tuhle knihu, první kniha, kterou jsem od ní četla :3

20.03.2015 5 z 5

Psycho Psycho Robert Bloch

Překvapil mě závěr

21.01.2015 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tahle se mi líbila nejvíc :-)

18.01.2015 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Škoda, že jde dát jenom PĚT hvězdiček. Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla!! Už na začátku mě strašně upoutala a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ani mě nenapadlo, že by to mohlo dopadnou takhle! Nádherná kniha, rozhodně doporučuji přečíst, stojí to za to!

20.12.2014 5 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Očekávala jsem od toho trochu víc.. Aféra Blackstone byla úžasná, tahle kniha mě trochu zklamala :) proto dávám jen 4 hvězdičky...

14.12.2014 3 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Krysař je hodně známý, člověk ho ani nemusí číst a ví, oč se tam jedná. Líbila se mi, byla hodně čtivá

13.12.2014 5 z 5

Anglické duchařské historky Anglické duchařské historky Richard Dalby

Od knihy jsem čekala daleko víc, nijak moc mě nezaujala. První a poslední historku jsem vůbec nedočetla.

13.12.2014 3 z 5

Velká kniha pohádek Velká kniha pohádek Božena Němcová