Hra na schovávanou

Když jsem ještě žila, naše rodina mi připadala dokonalá. Adoptivní rodiče mě zbožňovali a mladší sestra Laurel se mě snažila ve všem napodobit. Ale když teď moje znovunalezená sestra-dvojče Emma zaujala mé místo a pátrá po mém vrahovi, obě zjišťujeme, jak je tahle rodina ve skutečnosti problematická. Laurel dolézá za mým bývalým klukem a na Emmu vrhá nenávistné pohledy. A ukazuje se, že rodiče něco obrovského tají – mohlo by to být důvodem mé smrti? Jak daleko hodlají zajít, aby udrželi tajemství pod pokličkou? Mně už nikdo neublíží, ale Emma to ještě může pěkně schytat. A jestli si nedá pozor, půjde pod kytičky i ona…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/202737/hra-na-schovavanou-202737.jpg 4.3124

Hra lží (4.)

Hide and Seek (2012)

Vydáno:, BB art

anibeni

I čtvrtý díl byl napínavý a o zvraty opět nebyla nouze.. trochu jsem se bála toho, že po třetím dílu bude to napětí upadat, ale zatím tomu tak není..

orangerose

Dalsi napinave pokracovani teto serie:)

Nikkaa

Ať čtu co čtu, Sára Shepard má všechny knihy super,a vůbec na ně nejsem stará

zuzana1995

paráda...plné zvratů

Lucius30

Čtvrtý díl byl mnohem lepší než předchozí. Zápletka byla zajímavější a napínavější, tentokrát mě druhý tip na podezřelého mile překvapil. Posledních pár kapitol bylo vážně skvělých. Doufám, že tak autorka bude pokračovat i v dalších dílech.

Dakarianna

Já se vždy bojím dalšího dílu této série, že už to nebude napínavé. A vždycky se bojím zbytečně. Opět neskutečně čtivé, napínavé a nemůžu se dočkat až se dozvím, jak to dopadne.

janelka2
25.07.2017

Zatím nejlepší díl.Konečně se to trochu rozjelo.Kdo je vrah stále nevím.Za mě bych dala tak tři a půl hvězdičky. Trochu mě zklamalo zjištění, že jsou přede mnou ještě dva další díly.Těšila jsem se že, už jen jeden a všechno se uzavře. Patřím k lidem co mají série ráda ale konkrétně tady ta mi přijde taková zdlouhavá. Asi je to tím že mě série tolik nechytla. Možná by to bylo lepší kdybych mezi jednotlivými díly měla rozestup. Jsem zvědavá co v dalších dvou dílech autorka bude řešit, jelikož podezřelí již byli všichni. Za chvilku bude podezřívat snad i detektiva od policie.Nicméně to tedy dotáhnou do konce a dočtu jelikož mě opravdu zajímá kdo je vrah.

BarkaS
19.06.2017

Jestli jsou Pretty Little Liars taky takové, tak nechápu, jak někdo vydrží celých 16 dílů. Je to pořád docela zábava, ale už se to vážně opakuje. Fakt! A ani "ohromující" finiš to nezachrání. Fakt!

Lolaniky
26.01.2017

teším se na pokračovaní

šneki
09.10.2016

Rozhodně zajímavý konec, ale spíš jako z nějaké telenovely.

KateChatt
12.07.2016

Wow, začíná se to opravdu hodně zamotávat, jsem fakt zvědavá kdo je vrah!

smejkalova.m
25.09.2015

Kniha byla plná zvratů.. Hodně mě šokoval konec, jsem strašně zvědavá jak to skončí..

Madame R
05.04.2015

Tak čtvrtý díl také nezklamal a dost mě překvapil nečekaný vývoj knihy, což beru jako pozitivum! Můj typ na vraha je prozatím stejný a zatím se mezi podezřelé nedostal, takže jsem hodně zvědavá, jak to nakonec všechno dopadne.

MissMagic
08.11.2014

S touhle sérií jsem už chěla seknout, když byla ale v knihovně tenhle nový díl.. neodolala jsem :). A nezklamala! Čtivá a napínavá. Doporučuji :).

muchomurka
17.10.2014

Rozhodně toto byl lepší díl než ten předchozí. Konečně jsme se i něco dozvěděli, nějaká nová fakta a informace, příběh se posunul kupředu. Co mě však štvalo, byl styl vyprávění, střídání vypravěče - chvíli Sutton a chvíli autorka - v rámci jedné stránky bylo divné, celkem mě to rušilo a vůbec mi přišlo, že je to psané takovým jakýmsi jednoduchým nezáživným stylem.
A vůbec nechápu, proč je tam duch Sutton. Je to zbytečná postava, která příběhu nic moc nepřináší, to co zjistí ona, za chvíli zjistí i Emma, takže je to vše řečeno 2x.
Jsem zvědavá, jak to teda dopadne, kdo je vrah, ale takový dobrý nápad šel zpracovat mnohem lépe. Takto mi to přijde natahované a kolikrát nezáživné.

vaili
06.10.2014

Tak toto byl asi zatím nejlepší díl jsem byla našponovaná od začátku do konce už tam hlavní téma nebyly ty pošahané kanadské žertíky :)

warca
02.10.2014

Tenhle díl byl taky super, ale už se těším na poslední :)

spencer
24.08.2014

Tenhle díl se mi moc líbil :)
Strašně se mi líbí, jak to autorka zakončila. Musím říct, že mě rozhodně na další díl nalákala :)

anett123
24.08.2014

Tenhle díl mi přišel snad za všech nejlepší. Hlavně druhá polovina knížky byla napínavá a i docela děsivá :)

Marisa
16.08.2014

Tenhle díl byl opět skvělý :-)

trynitrix
22.07.2014

Čím dál tím napínavější jen mi trochu vadí Emma jakou děla hysterku když se ochomítne u osoby na kterou má podezření :-D Tady v tomto dílu se vysvětlilo pár věcí takže to bude opět zajímavé . Docela mi je Sutton líto že je mrtvá i nato jaká byla mrcha mno jsem zvědavá copak se ji tedy stalo mno necháme se asi překvapit.

Ben Nevis
30.06.2014

Oproti nudnému minulému dílu výrazný posun. :-)
Jednak vytáhli konečně zajímavého podezřelého (nepočítám Laurel, která je tam podruhé) a jednak vytáhli nějaké kostlivce z rodinné skříně.

luciefeix
29.06.2014

Napětí , zvraty , tajemství . To Sara umí :-)))