Hra na schovávanou

Když jsem ještě žila, naše rodina mi připadala dokonalá. Adoptivní rodiče mě zbožňovali a mladší sestra Laurel se mě snažila ve všem napodobit. Ale když teď moje znovunalezená sestra-dvojče Emma zaujala mé místo a pátrá po mém vrahovi, obě zjišťujeme, jak je tahle rodina ve skutečnosti problematická. Laurel dolézá za mým bývalým klukem a na Emmu vrhá nenávistné pohledy. A ukazuje se, že rodiče něco obrovského tají – mohlo by to být důvodem mé smrti? Jak daleko hodlají zajít, aby udrželi tajemství pod pokličkou? Mně už nikdo neublíží, ale Emma to ještě může pěkně schytat. A jestli si nedá pozor, půjde pod kytičky i ona…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202737/hra-na-schovavanou-202737.jpg 4.3135

Hra lží 4.

Vydáno, BB art

Hide and Seek, 2012

Kniha Hra na schovávanou

Majka1979

A zamotaný príbeh sa zamotáva ešte viac, dozvedáme sa viac o tom, kto sú skutoční adoptívni rodičia a aké majú medzi sebou vzťahy a Emma sa opäť priblíži k tomu, aby sa dozvedela pravdu a akonáhle ju už aj takmer zistí, tak zostane v šoku, čo sa vlastne v daný večer stalo a ten, koho podozrievala opäť nie je vinný. Takže sa pokračuje v pátraní a na to sa veľmi teším, už držím v rukách 5.časť a neviem sa dočkať, kedy sa do nej začítam a zistím opäť viac a opäť sa dostanem o kúsok bližšie k úplnému rozuzleniu tejto záhady. Za mňa je toto naozaj skvelý a napínavý príbeh :)

trudoš
13.03.2019

Zlé tušení se stalo skutečností a otěže vyprávění definitivně převzala autorčina dívčí stránka osobnosti. Díky tomu je množství prostoru věnováno nerozhodnosti hrdinky, zda si za vyvoleného vybrat toho, či onoho kluka. Jako by nějaká mrtvá Sutton Mercerová ani nebyla. Zápletka tak působí, že je tu jen pro srandu králíkům, kterým došla mrkev. Ale abych nežral, Emma má tentokrát hned dva podezřelé, co by klidně mohli míti na svědomí život její nevlastní sestry. Jenže jednoho z nich vyřadila už v prvním díle, a s druhým tak dlouho odkládá konfrontaci, až je to málem neúnosné. A tak místo nějakého pátrání sledujeme problémy puberťaček, co pořádají natrucples a dumají, se kterými kluky by bylo nejlepší si na něm povyskočit. Jakoby detektivka byla tentokrát úplně stranou, přičemž sled zjištění, koho všeho Sutton v den své smrti potkala, začíná nabývat nevídaných rozměrů. A nikdo samozřejmě nikomu nic neřekne, aby ze sebe neudělal pachatele. V tomhle kraji bych vážně nechtěl dělat policajta.

petra3242
30.12.2018

Pěkné, napínavé čtení. Oblíbila jsem si postavu Emmy, přála bych si, aby vše dobře dopadlo.

anibeni
28.10.2018

I čtvrtý díl byl napínavý a o zvraty opět nebyla nouze.. trochu jsem se bála toho, že po třetím dílu bude to napětí upadat, ale zatím tomu tak není..

orangerose
23.06.2018

Další napínavé pokračovaní teto série:)

Nikkaa
15.05.2018

Ať čtu co čtu, Sára Shepard má všechny knihy super,a vůbec na ně nejsem stará

zuzana1995
10.05.2018

paráda...plné zvratů

Lucius30
16.03.2018

Čtvrtý díl byl mnohem lepší než předchozí. Zápletka byla zajímavější a napínavější, tentokrát mě druhý tip na podezřelého mile překvapil. Posledních pár kapitol bylo vážně skvělých. Doufám, že tak autorka bude pokračovat i v dalších dílech.

Zakázané ovoce
Zakázané ovoce