Marley a já aneb Život s nejhorším psem na světě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co to je za rodinu bez věrného, dobře vychovaného klidného psa? Labrador Marley má však k takovému psímu hrdinovi daleko. Když si ho John s Jenny přivedou domů, nestačí se divit. Kde je ten mírný, inteligentní a přizpůsobivý pejsek, kterého slibovaly kynologické příručky? Už první jízda autem se promění v malé dobrodružství a překvapení pokračují: Kdo to roztahal po bytě celou roli toaletního papíru? Kam se poděly ubrousky, papírové kapesníky, účtenky, korkové zátky, svorky na papír a šachové figurky? Proč má židle najednou jen tři nohy? Marley kosí ocasem sklenice a zarámované fotografie, ohryzává nábytek, vyhrabává květiny na zahradě, leze do odpadkového koše, skáče na lidi a loudí u stolu, hraje si na potápěče v misce s vodou, škrtí se na vodítku, čmuchá, funí, slintá a očurává kdeco a kdekoho. A navíc roste jako z vody. Přesto na něj John s Jenny nedají dopustit a s velkou láskou i pochopením líčí Marleyho veselé kousky i dojemné chvíle z jeho stáří a nemoci. Život s „nejhorším psem na světě“ totiž není žádná nuda....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19484/big_marley-a-ja-rHz-19484.jpg 4.6517
Žánr:
Literatura světová, Humor, Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Marley & Me, 2005


více info...
Nahrávám...

Komentáře (122)

Kniha Marley a já aneb Život s nejhorším psem na světě

Nikky000
24. března

Tahle relax knížka se musí líbit snad každému....

Manifest blech
31.12.2020

Krásná oddechovka, co se teď hodí nejvíc.


Market116
29.12.2020

Po této knize jsem sáhla především kvůli Čv...protože je pravda, že si radši nejdřív přečtu knihu a až potom si pustím film (pokud tedy nějaký je)...ale je to už dlouho, co jsem film viděla a tak jsem se do knihy s radostí pustila.
Musím říct, že byla krásná...nevěděla jsem, že to je skutečný příběh a to se mi na tom líbilo.
Marley byl přímo příšerný pes a kdybych podobného sama neměla, asi bych nevěřila tomu, čeho všeho je pes schopen...i přesto naše čtyřnohé miláčky milujeme, jinak to přeci nejde...zvlášť, když si je sami vybereme.
Takže jsem moc ráda, že jsem si knihu přečetla...navíc jsem si u ní zavzpomínala na svého první psa Ferdu, křížence kokršpaněla s jezevčíkem, s nímž jsem neměla takové štěstí, abych se s ním mohla rozloučit...přesto vím, že v mém srdci bude už navždy, protože takového psa už nikdy mít nebudu...byl prostě jedinečný, stejně jako vzpomínky na něj.
Knihu moc doporučuji, stejně tak doporučuji mít po ruce krabici kapesníků...

rumund
13.12.2020

Tahle kniha se mi doopravdy moc líbila. Dokonce mi při konci knihy asi něco spadlo do očí, páč jsem začal slzet ...

marki.dvorakova
08.11.2020

Tohle je srdcovka pro všechny milovníky psů. Budete se u toho smát a na konci vám ukápne slza. Miluju příběh Marleyho.

jana5655
08.11.2020

Tato kniha byla opravdu úžasná a zábavná. Ovšem ten konec jsem opravdu nedávala. Hodně jsem ho probrečela. Před 9 měsíci nám umřel pejsek. Přesně 2. 2. 2020. Byl to malý pejsek, který hrozně rád útočil na ostatní psy jakékoliv velikosti. A hrozně rád utíkal pokud se dostal k otevřené brance. A ten jeho apetit? Sežral by úplně všechno v jakémkoliv množství. Klidně vyskočil i na stůl. když se nikdo nedíval. Navíc jako Marley se hrozně bál bouřky. Hrozně mi chybí. Ti pesjkové jsou naše lásky největší. Nechci si ani představovat, co bude až přijdu i o toho mého druhého 6 letého. Mojí největší lásku, který je na mne tolik závislý. Je to takový můj tulíček. Ten čas s nima tak hrozně letí.

Hanjimka
03.11.2020

Ač jsem spíš kočkomil, takhle knížka se určitě bude líbit všem milovníkům jakýchkoliv zvířat. Krásně popsaný život jednoho mentálně nevyrovnaného psího blázna. A jeho rodiny. Smích i pláč, všechno v jedné knize.

Jarka_rybář
04.10.2020

Výborná knížka. Člověk občas nevěděl, zda se má smát nebo plakat. Marley je super psí postavička.

1