Ohrožené

Ohrožené https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248877/bmid_roztomile-male-lharky-ohrozene-q1F-248877.jpg 4 74 15

Žádný zloduch si nezaslouží klid. V pensylvánském Rosewoodu konečně začalo léto, a s ním odpoledne u bazénu, maturity, a konec skandálu, který městečkem otřásal celé roky. Jak alespoň všichni věří. Už je to pár týdnů, co policie zatkla stalkerku a vražedkyni známou jako A. Jen Hanna, Aria, Emily a Spencer vědí, že pravá A je stále na svobodě. Dokud to tak bude, nic se nevrátí do svých kolejí… Roztomilé malé lhářky by si měly hlídat záda. Tentokrát je A rozhodnutá, poslat čtyři krásky ke dnu – jednou pro vždy.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Toxic , 2014

Nikychlupova
02.04.2021 5 z 5

Jeden z nejděsivějších dílu.

Mruskulka
01.07.2020 5 z 5

Ať mě mrzí, že už to bude končit. Jde se na další díl.

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

oblakaknih
16.02.2019 4 z 5

Skvělý díl! Pár úžasných slovních spojení, které jsem si musela zvýraznit! Moc se mi líbí, jak autorka zmíní Lucy Hale, která hraje v seriálu.
Sice tam bylo pár nesrovnalostí a věcí, které mě štvaly, ale celkový příběh to vůbec neovlivnilo a já opět byla nadšená!
Jediné co mi vadilo víc, byla jedna jediná chyba.
Ještě mi tam chyběl večer, strávený u Hanny. Myslím, že by to zjemnilo děj.
ALE! Čtivé, napínavé,... Jako vždy.

petra3242
28.07.2018 5 z 5

Vynikající díl, nemůžu se dočkat až budu vědět, jak to všechno dopadne. Holek je mi líto, podle mě si nezaslouží, aby se jim děly takovéhle věci. Nevím, co bych dělala, kdyby se mi na konci střední dělo něco podobného. Jistě je to jenom kniha a místy dost přehnaná, ale po celém světě jsou děti a dospívající šikanovaní a nikdo s tím nedělá nebo jim nevěří. Tato série ukazuje, kam až může všechno zajít. Snad dopadne celý příběh dobře.

margoj
24.08.2017 5 z 5

Za mě nejlepší díl ze všech. Myslela jsem si, že mě ke konci nemůže nic překvapit, ale mýlila jsem se.

Lolaniky
23.09.2016

super kníža

lucie2371
15.09.2016 5 z 5

Super kniha,jako všechny předchozí díly této série! :) Doufám,že bude další díl,jelikož tenhle skončil s hodně otevřeným koncem! Dávám 5 hvězdiček a těším se na pokračování!

Pampeliishka
08.07.2016 3 z 5

Dobré to bylo, ale místy mi to lezlo na nervy :))

Marisa
30.04.2016 5 z 5

Ať už je konec! :D Knihy jsou napsány krásně, ale čeho je moc, toho je příliš, BTW - Fujiová mi už neskutečně leze na nervy :D

orangerose
17.03.2016 5 z 5

pěkně napínavý děj - stejně bych byla radši kdyby byl další díl této série :D

AriaLissa
19.02.2016 5 z 5

Mě přijde, že je těch dílů zbytečně moc, i když nejsou špatné.

smejkalova.m
10.01.2016 5 z 5

Další parádní díl.. Ta Alison je děsná mrcha. :-) Jsem ráda, že v knihách je minimální podobnost se seriálem. :)

luciefeix
14.12.2015 5 z 5

serie která si i se 14dílem drží uroven :))