Dvě pravdy a lež

Dva měsíce předtím, než jsem zemřela, zmizel bratr mé nejlepší kamarádky. Kam nebo proč Thayer odešel, nemám tušení, ale vím jistě, že to byla moje vina. Za svého života jsem dělala spoustu strašlivých věcí, kvůli nimž mě lidé nenáviděli, a možná jsem dokonce někoho vyprovokovala k vraždě. V zoufalé snaze vypátrat vraha moje znovunalezená sestra-dvojče Emma předstírá, že je já, a luští mnohé záhady, které jsem po sobě zanechala – můj tajný deník, zamotaný milostný život, nebezpečné kanadské žerty Hry lží, kterou jsem hrála. Podařilo se jí odhalit nejskrytější tajemství mých kamarádek, ale zatím neměla příležitost zašťourat v Thayerově minulosti – až teď. Thayer se vrátil a Emma sebou musí hodit, aby zjistila, jestli chystá pomstu... nebo už ji vykonal....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167975/lying-game-dve-pravd-167975.jpg 4.2155

Hra lží 3.

Vydáno, BB art

Two Truths and a Lie, 2012

Kniha Dvě pravdy a lež

kacis4231
27.10.2020

Celá série těchto knížek mne moc bavila

Majka1979
20.04.2020

Veľmi sa mi kniha páčila, naozaj som čakala, že sa to zamotá a opäť neviem o nič viac ako predtým a stále len čakám, kto to bude, prečo a čo sa z toho nakoniec vykľuje, určite je to skvelá séria a rovno si idem otvoriť 4.časť, už teraz sa neviem dočkať :)

trudoš
09.01.2019

Zase slabší než předchozí díl, především kvůli průhledné zápletce - podezření opět padne na jednoho z aktérů dramatu a na konci se ukáže, že bylo milné. Překvapení. Omlouvám se za případný spoiler, ale nevěřím, že by tahle informace někoho zaskočila, protože tohle už tu bylo v první i druhé knize. A vzhledem k tomu, že do konce zbývají ještě tři svazky, asi si tenhle kolotoč ještě párkrát zopakujeme. Jen doufám, že budoucí události přinesou do celkové záhady konečně víc světla, poněvadž tady jsem se dedukčního osvícení rozhodně nedočkal. Vůbec mi to celé přišlo jako zbytečné mletí pusou naprázdno, bez přísunu nových stop, zjištění, či alespoň neznámých souvislostí. K pár odhalením sice dojde, ale ta nemají jiného účelu než do hry vrátit staré podezřelé, což už je maličko trapné. Ale proti gustu… Uvidíme, co přinese čtyřka, jelikož když už nic jiného, překlenula se pomyslná polovina, a tak bychom se mohli dočkat i nějakých zásadnějších zvratů. A třeba duch Sutton bude konečně co k čemu.

Annnysek
30.11.2018

Čím dál víc zajímavější :)

anibeni
27.10.2018

Série je stále velmi čtivá, ale už se mi zdá, že se to všechno zbytečně protahuje.. Potenciální vrah může být kdokoli a každý tak je svým způsobem podezřelý..

Mergirus
11.10.2018

Stále nevím, kdo je vrah...ještě tři díly a dozvím se too!! Jen mě rozčiluje, jak neustále někdo Emmu pronásleduje..na každém kroku..tohle by snad nezvládl ani profesionální stalker.

orangerose
15.06.2018

zase pěkně akční díl této série :)

zuzana1995
04.05.2018

opět přečteno jedním dechem. Doufám, že není vrah Ethan :-)