Nikdy v životě

Nikdy v životě https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156591/bmid_nikdy-v-zivote-syZ-156591.jpg 4 226 43

Hra lží série

Ještě nedávno jsem měla všechno, co si jen dívka může přát: báječné přátele, úžasného kluka, skvělou rodinu. Nikdo z nich ovšem netuší, že jsem odešla - že jsem mrtvá. Moje místo totiž zaujala má znovunalezená sestra-dvojče Emma, která se pokouší vypátrat mého vraha. Spí v mém pokoji, nosí moje oblečení a mé rodiče oslovuje mami a tati. A můj vrah ji sleduje na každém kroku. Ze svého života si toho moc nepamatuju, jen záblesky a krátké okamžiky, takže jediné, co můžu dělat, je pozorovat Emmu, jak se snaží vyřešit záhadu mého zmizení…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

Never Have I Ever , 2011

Pert
10.04.2023 5 z 5

Skvělá jako předchozí díl, těším se na další.

Nikychlupova
30.09.2021 5 z 5

Stejně dobrá, akční a napínavá jako první díl. Dávám pět hvězdiček. Doporučují.

Knihovnice01935
09.06.2021 5 z 5

Kniha byla stejně dobrá jako první díl. Nemám k tomu co jiného dodat. Doporučuji.

Majka1979
19.04.2020 5 z 5

A príbeh pokračuje, všetko sa vyvíja a ja už na konci knihy si hovorím, že konečne sa odhalí, kto je za tým a zrazu som tam, kde som bola na začiatku, začína sa odznova, napínavé, za mňa úžasné čítanie :) Už teraz sa teším na 3.časť, ktorú ešte dnes budem čítať :)

petra3242
26.11.2018 4 z 5

Příběh se v tomto dílu pěkně rozjíždí. Na povrch vyplouvají další informace o Sutton. Líbí se mi, že něco hezkého a křehkého vzniká mezi Emmou a Ethanem.

Annnysek
23.11.2018 5 z 5

Tahle série mě baví víc a víc ???? tolik napětí tolik zapletek. Nemá to chybu

trudoš
31.10.2018 3 z 5

Slabší než první část především proto, že Sara Shepardová až příliš okatě nastavuje kaši, když pozornost Emmy nechává směřovat pouze jedním směrem. Ten totiž musí být logicky špatný, vzhledem k tomu, že jde o šestidílnou sérii. Jenže to si uvědomuje pouze čtenář, hrdinka samozřejmě nikoliv. Takže celá ta komedie kolem podezřelého, k němuž se vztahují všechny stopy, je trochu laciná, pročež člověk vlastně jen čeká, kdy už bude tahle linie opuštěna. Přičemž jediné překvapení, na které se lze těšit je, jakým způsobem autorka ze všech těch lží nakonec vybruslí.
Na ukrácení dlouhé chvíle ideální, ale ničím jiným než výplní to pro mě nebylo. Navíc se docela bojím toho, že tímhle způsobem to bude hrát autorka až do úplného finále. Nu což, uvidíme. Nikdy v životě každopádně končí docela zajímavým cliffhangerem, jenž všechno ještě víc zamotává. Také si cením minima romantiky, protože se do toho šlo klidně opřít ještě víc a udělat z toho holčičí melodrama. Ovšem nevyužitá duchařina zamrzela.

anibeni
26.10.2018 5 z 5

Byla jsem zvědavá na druhý díl a díkybohu si kniha i nadále drží celkem vysoký standard... dobře se to čte, o napětí není nouze a potenciální vrah se se stále někde schovává...

Mymadworld
16.09.2018 4 z 5

Knížka byla stejně napínavá jako první díl, pěkně napínavá, Emma je sice trochu naivka, ale s tím už nic nenaděláme. Mám podezření na vraha a konec mě hodně napjal na další díl, ale určitě si zase udělám menší stopku, než se vrhnu do dalšího dílu.

orangerose
07.06.2018 5 z 5

pěkně napínavá knížka , sahám po 3 díle - jsem zvědavá na pokračování :)

Nikkaa
15.05.2018 5 z 5

Výborná jako vždy...

zuzana1995
04.05.2018 5 z 5

přečteno za jeden den :-) napínavé a velmi čtivé....

Dakarianna
05.08.2017 5 z 5

Z jedničky jsem byla nadšená, ale nechápala jsem, že se ten příběh bude „vléct“ šest knih. A tak trochu to pořád nechápu. Ale i druhý díl je napínavý a neskutečně čtivý. Už se každopádně těším na další díl.

Lucius30
01.08.2017 5 z 5

Dvojka byla podle mě výrazně lepší. Musím tedy uznat, že se jelo podle stejného scénáře: Sutton někomu něco provedla a Emma pojme podezření, že jejím vrahem je právě onen dotyčný člověk. I přesto mě kniha moc bavila, byla napínavá a jako vždy si autorka připravila bohatou minulost postav.

Nemůžu se dočkat až zjistím, kdo je vrah!!!

BarkaS
15.06.2017 3 z 5

Stejně naivní jako jednička, ale překvapivě čtivé. Jen škoda, že už asi vím, kdo je vrah, a na rozuzlení si ještě pár dílů počkám. Tak schválně :)

janelka2
11.04.2017 3 z 5

Zůstávám u tří hvězdiček.Ale asi je to opravdu dáno tím že by to mělo být spíš pro mládež.Dám šanci ještě třetímu dílu a uvidím.

Lolaniky
19.01.2017

super knižka

DARKeccentric
30.11.2016 4 z 5

Kniha je absolutně skvělá, ale přijde mi, že si Emma spojuje i věci, které do sebe nezapadají. Také se divím, že jí nikdo doposud nepoznal. Má úplně jiné chování než Sutton, takže by kamarádky měly pojmout podezření, ne?

šneki
06.10.2016 3 z 5

Knížka byla celkově napínavá, ale za konec jsem musela jednu hvězdičku odebrat... Bojím se, aby se přístí knížky nestaly jedním velkým opakovámím.

YuuMitsuko
11.08.2016 3 z 5

*Spoiler alert*
Takže v prvním díle byly podezřelé Madeline, Charlotte a Laurel. Ve druhém díle to byly stoprocentně Gabby a Lilly. Do třetího jdeme s tím, že vrahem je na 98% Thayer. Upřímně doufám, že to takhle nebude pokračovat všech 6 knih. Protože je mi to opravdu protivný sledovat takhle stejnou linku. (Ten je vrah, chce mě zabít, bojím se být s ním sama, ha, není to on, tak koho se budu bát teď?... jako vážně?)
Na druhou stranu, mám velikou slabost pro Ethena a on a Emma prostě patří k sobě, takže bych četla dál jenom kvůli němu.
Navíc, když pominu linku s vrahem Sutton, je tam spousta dalších charakterů se svými tajemstvími, které doufám, že odhalí autorka v dalších dílech (třeba na linku s Madeline se opravdu těším). Takže 3 hvězdy a potenciál do budoucna :)