Nikdy v životě

Ještě nedávno jsem měla všechno, co si jen dívka může přát: báječné přátele, úžasného kluka, skvělou rodinu. Nikdo z nich ovšem netuší, že jsem odešla - že jsem mrtvá. Moje místo totiž zaujala má znovunalezená sestra-dvojče Emma, která se pokouší vypátrat mého vraha. Spí v mém pokoji, nosí moje oblečení a mé rodiče oslovuje mami a tati. A můj vrah ji sleduje na každém kroku. Ze svého života si toho moc nepamatuju, jen záblesky a krátké okamžiky, takže jediné, co můžu dělat, je pozorovat Emmu, jak se snaží vyřešit záhadu mého zmizení…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156591/nikdy-v-zivote-syZ-156591.jpg 4.3197

Hra lží 2.

Vydáno, BB art

Never Have I Ever, 2011

Kniha Nikdy v životě

Majka1979

A príbeh pokračuje, všetko sa vyvíja a ja už na konci knihy si hovorím, že konečne sa odhalí, kto je za tým a zrazu som tam, kde som bola na začiatku, začína sa odznova, napínavé, za mňa úžasné čítanie :) Už teraz sa teším na 3.časť, ktorú ešte dnes budem čítať :)

petra3242
26.11.2018

Příběh se v tomto dílu pěkně rozjíždí. Na povrch vyplouvají další informace o Sutton. Líbí se mi, že něco hezkého a křehkého vzniká mezi Emmou a Ethanem.

Annnysek
23.11.2018

Tahle série mě baví víc a víc ???? tolik napětí tolik zapletek. Nemá to chybu

trudoš
31.10.2018

Slabší než první část především proto, že Sara Shepardová až příliš okatě nastavuje kaši, když pozornost Emmy nechává směřovat pouze jedním směrem. Ten totiž musí být logicky špatný, vzhledem k tomu, že jde o šestidílnou sérii. Jenže to si uvědomuje pouze čtenář, hrdinka samozřejmě nikoliv. Takže celá ta komedie kolem podezřelého, k němuž se vztahují všechny stopy, je trochu laciná, pročež člověk vlastně jen čeká, kdy už bude tahle linie opuštěna. Přičemž jediné překvapení, na které se lze těšit je, jakým způsobem autorka ze všech těch lží nakonec vybruslí.
Na ukrácení dlouhé chvíle ideální, ale ničím jiným než výplní to pro mě nebylo. Navíc se docela bojím toho, že tímhle způsobem to bude hrát autorka až do úplného finále. Nu což, uvidíme. Nikdy v životě každopádně končí docela zajímavým cliffhangerem, jenž všechno ještě víc zamotává. Také si cením minima romantiky, protože se do toho šlo klidně opřít ještě víc a udělat z toho holčičí melodrama. Ovšem nevyužitá duchařina zamrzela.

anibeni
26.10.2018

Byla jsem zvědavá na druhý díl a díkybohu si kniha i nadále drží celkem vysoký standard... dobře se to čte, o napětí není nouze a potenciální vrah se se stále někde schovává...

Mymadworld
16.09.2018

Knížka byla stejně napínavá jako první díl, pěkně napínavá, Emma je sice trochu naivka, ale s tím už nic nenaděláme. Mám podezření na vraha a konec mě hodně napjal na další díl, ale určitě si zase udělám menší stopku, než se vrhnu do dalšího dílu.

orangerose
07.06.2018

pěkně napínavá knížka , sahám po 3 díle - jsem zvědavá na pokračování :)

Nikkaa
15.05.2018