koupit eknihy

Sara Shepard

americká, 1977, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Perfekcionistky: Hodné holky

Perfekcionistky: Hodné holky

Pěti krásným nadaným studentkám posledního ročníku střední školy Beacon Heights High se život změnil doslova ze dne na den. To když jedné noci někdo zabil jejich spolužák... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Hra lžíRoztomilé malé lhářkyDvě pravdy a ležPerfekcionistkyÚžasné

Komentáře (9)

Přidat komentář
DARKeccentric
26.11.2016

Její knížky jsou jako droga - přečtete si jednu a hned saháte po další.

Lolaniky
29.09.2015

zajímavá autorka

Marisa
11.08.2014

Nejradši od ní mám Hry lží :-)

orangerose
01.05.2014

skvělá spisovatelka, miluji její knížky serii lhářek :)

Natalie M.
02.03.2014

Tato spisovatelka je opravdu skvělá, má svůj zvláštní styl psaní a věci popisuje do detailu, ale jako jedna z mála to umí popsat zábavně. Po menším průzkumu :) jsem zjistila, že na této stránce nejsou všechny knihy co napsala, jejích roztomilých lhářek je dohromady patnáct dílu a tři z toho jsou různé navazující deníky.

Aneliss
11.08.2013

Píše zvláštním, osobitým, avšak úžasným stylem, který si mě při čtení prvního dílu Roztomilých malých lhářek snad okamžitě získal. Momentálně se prokousávám šestým dílem Lhářek a prvním dílem Hry lží a podle mě nápaditost z jejích knih ještě zdaleka nevyprchala, každá je originálnější než ta předchozí. Těším se na další díly obou knižních sérií.

Vendelína
17.04.2013

Nejdřív jsem četla Gossip Girl. Románky o amerických holčičkách, které zajímají povrchní věci, nekonečná série, která nudí. Nic moc, ale tato autorka přišla s něčím novým a zajímavým. Pěkně píše.
Po přečetní dvou dílů se ze mě stal závislák.

Kristie-Sophi
20.10.2012

Sara Shepardová je velmi tvořivá a nápaditá spisovatelka. Přišla s originálními knihami, které dokázaly obletět svět a uspět v dnešním přefantasy-scifi-hororovém světe :)

lolle2311
08.02.2012

Možná jsem divná, ale tuhle spisovatelku mám ráda :) :) Je pravda, že jsem od ní přečetla zatím jen dvě knihy.. Ale mám ji ráda, protože dle jejího námětu vznikly moje dva velmi oblíbené seriály :) Takže za mě malé bezvýznamné plus :)