Roztomilá malá tajemství

Vrah Alison DiLaurentis je za mřížemi a s tajemnou -A je také konec. Holky si mohou po dlouhé době vydechnout, protože netuší, že se chystám navázat, kde -A skončila. Plán mám připravený. Co myslíte, na koho si posvítím ze všech nejdřív? Na Hannu, Emily, Ariu a Spencer. Vsadím se, že nebude dlouho trvat, než se děvčata zase do něčeho namočí – hlavně teď, když si myslí, že je -A nehlídá. Uhodnete, do čeho se spadnou tentokrát? Nebojte se, já se pěkně přikrčím… a budu je pozorovat. S očima na stopkách přijdu na to, jaké mrchy v nich skutečně dřímají. Odhalím všechno, spolehněte se....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143661/roztomila-mala-tajemstvi-143661.gif 4.2129

Roztomilé malé lhářky/Malé klamárky

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

Pretty Little Secrets, 2012

Kniha Roztomilá malá tajemství

EvieS
04.10.2020

Čte se rychle ale jinak nic moc. Příběhy nejsou moc zajímavé (Aria WTF? Spencer jakbysmet. Někdy mě opravdu překvapuje bezmozkové chování hlavních hrdinek :D). Za mě zbytečná vsuvka.

Mruskulka
11.07.2020

Doplněk série Prolhaných krásek. Od této série slabší, ale neurazilo.

Sabina335
06.04.2020

Kniha doplňuje celou sérii "lhářek".Mohla být více napínavá, ale i tak se to krásně četlo.

LucaR8
25.09.2019

Příjemné doplnění celé série. Ještě by to chtělo deník Alison

oblakaknih
21.02.2019

Pro mě docela zklamání. Čekala jsem od knihy víc (především víc roztomilých malých tajemství). Čtivé to ale bylo. Vzhledem k sérii mi to přijde zbytečné.
Příběhy se odehrávají o Vánocích, doporučuji tedy jako vánoční nenáročné čtení.

janebeauty9860
14.01.2018

Čekala jsem víc pikantní tajemství vzhledem ke zbytku knih. Ale bylo to příjemné čtení.

Lucius30
25.07.2017

Pozor, trochu spoilerů!

Bylo rozhodně více než zajímavé podívat se hlouběji do životů lhářek. Sice tomu chybělo to "něco", co dělá tuto sérii speciální, ale i tak to bylo čtivé. Příběh Hanny mě trochu zklamal, čekala jsem víc emocí okolo Mony; Emily byla asi nejlepší (její máma mi opět lezla na nervy); Aria, no, její chování jsem moc nechápala, svatba, vážně? Spencer opravdu přeji happy end vztahu s Melissou. Vždycky mě pobavily narážky na vodu Amino Spa. :D

Jak jsem již psala, byla to trochu jiná ochutnávka Rosewoodu. Myslím, že každý fanoušek PLL by si měl knihu přečíst, i když zajímavější než tohle by byly Alisoniny deníky. Škoda, že je nakladatelství nepřeložilo. :(

petra3242
18.02.2017

Příběh trochu slabší ve srovnání s jinými knihami PLL, ale i tak se to dalo číst. Nejzajímavější mi přišlo tajemství Spencer a Hanny. Čtení mě bavilo, jen mi tam chyběly intriky -A.

Sara Shepard
americká, 1977

všech 25 knih autora

Kniha Roztomilá malá tajemství je v

dalších seznamech1x