Roztomilá malá tajemství

Vrah Alison DiLaurentis je za mřížemi a s tajemnou -A je také konec. Holky si mohou po dlouhé době vydechnout, protože netuší, že se chystám navázat, kde -A skončila. Plán mám připravený. Co myslíte, na koho si posvítím ze všech nejdřív? Na Hannu, Emily, Ariu a Spencer. Vsadím se, že nebude dlouho trvat, než se děvčata zase do něčeho namočí – hlavně teď, když si myslí, že je -A nehlídá. Uhodnete, do čeho se spadnou tentokrát? Nebojte se, já se pěkně přikrčím… a budu je pozorovat. S očima na stopkách přijdu na to, jaké mrchy v nich skutečně dřímají. Odhalím všechno, spolehněte se....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/143661/roztomila-mala-tajemstvi-143661.gif 4.1114

Roztomilé malé lhářky/Malé klamárky

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Pretty Little Secrets (2012)

Kniha Roztomilá malá tajemství

oblakaknih

Pro mě docela zklamání. Čekala jsem od knihy víc (především víc roztomilých malých tajemství). Čtivé to ale bylo. Vzhledem k sérii mi to přijde zbytečné.
Příběhy se odehrávají o Vánocích, doporučuji tedy jako vánoční nenáročné čtení.

janebeauty9860
14.01.2018

Čekala jsem víc pikantní tajemství vzhledem ke zbytku knih. Ale bylo to příjemné čtení.

Lucius30
25.07.2017

Pozor, trochu spoilerů!

Bylo rozhodně více než zajímavé podívat se hlouběji do životů lhářek. Sice tomu chybělo to "něco", co dělá tuto sérii speciální, ale i tak to bylo čtivé. Příběh Hanny mě trochu zklamal, čekala jsem víc emocí okolo Mony; Emily byla asi nejlepší (její máma mi opět lezla na nervy); Aria, no, její chování jsem moc nechápala, svatba, vážně? Spencer opravdu přeji happy end vztahu s Melissou. Vždycky mě pobavily narážky na vodu Amino Spa. :D

Jak jsem již psala, byla to trochu jiná ochutnávka Rosewoodu. Myslím, že každý fanoušek PLL by si měl knihu přečíst, i když zajímavější než tohle by byly Alisoniny deníky. Škoda, že je nakladatelství nepřeložilo. :(

petra3242
18.02.2017

Příběh trochu slabší ve srovnání s jinými knihami PLL, ale i tak se to dalo číst. Nejzajímavější mi přišlo tajemství Spencer a Hanny. Čtení mě bavilo, jen mi tam chyběly intriky -A.

Ownkai
08.02.2017

Zatím nadchla nejvíc z celé série

Babsie
05.11.2016

Nejnudnější kniha celé série. Žádné tajemno, žádná akce. Všechny čtyři se chovají dost stupidně, a jejich příběhy mi přišly neskutečně nudné a bez nápadu. Bez -A je to prostě o ničem. Nutím se to dočíst, protože mám autorku ráda a chci tuto sérii ukončit. Přemýšlím mezi jednou a dvěma hvězdičkami, ale jediný klad, který na knížce dokážu najít, je že se docela dobře čte.

Sarfias
13.08.2016

Pozor - možná malý spoil:
Autorka této série tentokrát překvapila mírností příběhu. I když jsou lhářky potvory (a čtenář - nebo alespoň já - se někdy diví, jaké pitominy holky nevymyslí a jaké reakce mají), tato kniha dělala čest období, kdy se příběh odehrává. Vánoce jsou svátky klidu a míru, a tak autorka trochu toho klidu a míru nadělila i lhářkám v podobě relativně šťastných konců. Alespoň tak to na mě celkově působilo. Nečekejte ale žádnou Vánoční koledu.
Jsem také zvědavá, zda A dodrží slovo a v dalších dílech, nechá některé etapy života jednotlivým hrdinkám "sežrat". Uvidíme.

Beerushka
27.04.2016