Roztomilé malé lhářky

Každý má co skrývat – zejména holky ze třetího ročníku střední školy – Spencer, Aria, Emily a Hanna. Spencer přebrala kluka vlastní sestře. Aria sní o učiteli angličtiny. Emily se zakoukala do té holky, co je na škole nová. A Hanna dělá hrozné věci, aby byla stále krásná. Jenže od doby, co zmizela jejich kamarádka Alison, skrývají všechny před světem jedno mnohem horší tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57888/roztomile-male-lhark-57888.JPG 4570

Roztomilé malé lhářky/Malé klamárky 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

Pretty Little Liars, 2006

Kniha Roztomilé malé lhářky

ladyKristyn
20.09.2020

První díl a hned mě dostal svými postavami. Koupila jsem si celou sérii a i když jsem viděla všechny díly zfilmované, knihy jsou daleko lepší a jsem ráda, že je mám ve své knihovničce.

Petro..nella
08.07.2020

Tak na toto nemám co říct jak se mi to líbilo v televizi tak se mi libila i kniha za mě prostě super

andy1436
11.06.2020

Super kniha, skvělej námět a napínavá je jak kšandy. :-) I když seriál se docela dost zásadně liší od knihy. Přečetla jsem první dva díly a chystám se na další. Už se těším. :-)

Sabina335
06.04.2020

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

Mruskulka
10.11.2019

Možná jsem na tento typ knih "stará", ale mě to prostě baví :)

LucaR8
25.09.2019

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Mudry
16.08.2019

Už dávno nepatřím mezi děti a mládež a ani dívčí romány zrovna nejsou mým šálkem kávy. První dva díly mi půjčila kamarádka na dovolené a já prostě nemohla jinak, než si pořídit další díly a na vydání posledních i netrpělivě čekat ..... musela jsem nutně vědět , kdo je A. A o to přece šlo donutit čtenáře ke koupi dalších dílů a v mém případě i koupi dalších počinů autorky. Hodnotím tedy nejvýš ...
Musím ale poznamenat, že ze seriálu jsem neviděla ani jeden díl .

iiiccc
29.07.2019

Jako náctiletá jsem viděla pár dílů seriálu, který mě celkem bavil. Teď jsem se ke knize dostala v rámci knižní výzvy a bohužel musím říct, že to žádná velká sláva teda nebyla. Zvědavost mě ovšem nutí opatřit si další díly a prostě zjistit kdo zabil Alison, kdo všechno je A, a proč se vůbec nedivím, že Alison někdo zabil.