Dokonalé

V Rosewoodu v Pensylvánii žijí čtyři holky, kterým není na první pohled co vytknout. Jenže když se podíváte blíž, zjistíte, že nejsou ani zdaleka tak bezchybné, jak vypadají. Aria nedokáže pustit z hlavy bývalého kluka. Zakázané ovoce totiž chutná nejlíp. Hanna zase riskuje náklonnost své nejlepší kamarádky, zatímco Emily se hroutí kvůli jedné hloupé puse. A Spencer? Ta zkrátka musí mít všechno, co její sestra. Mám veliké štěstí, že znám tyhle roztomilé malé lhářky lépe, než se znají ony samy. Potíž je jen v tom, že je pro mne příliš těžké, nechávat si jejich tajnosti jenom pro sebe. Měly by radši dělat, co jim říkám, protože jinak.....!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112645/big_dokonale-8CF-112645.jpg 4.2253

Roztomilé malé lhářky/Malé klamárky 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Pretty Little Liars 3: Perfect, 2007

Kniha Dokonalé

Mruskulka
19.04.2020

Příběh bývalých kamarádek pokračuje a každé z nich se dějí špatné věci

Sabina335
06.04.2020

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

Emsice
01.01.2020

Ze začátku mi kniha přišla trošku nuda ale pak se to rozjelo a byla jedna otázka za druhou,tak jsem nevěděla co řešit dřív. Nakonec vše tak nějak zodpovezeno a můžu pokračovat dalším dílem.

LucaR8
25.09.2019

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Ana72154
19.07.2019

Po prvotním nadšení po přečtení prvního a druhého dílu, mě tento díl zklamal. Nedovedu si představit, jak to bude pokračovat dál, když série má 16 (17) knih. Strašně se to táhne a to dělá člověku problém, pokračovat ve čtení.

Katuska88
22.02.2019

Opravdu mne zajímá, kdo je A a jak to dělá, jinak bych možná asi nečetla dál.
Kniha se však čte velmi dobře, takže zatím pokračuji, protože jsem opravdu zvědavá.
Chování některých postav je občas nelogické, takže to mi začíná trošku vadit.

oblakaknih
12.02.2019

Tahle série má opravdu něco do sebe. Dokonce jsem jí tak pohlcená, že si říkám, zda mě taky náhodou nesleduje nějaký(á) A!
Jediné co mi trochu vadí je, že na začátku každého dílu se autorka vrací do minulosti a připomíná, co se již stalo. Pokud bych sérii nečetla v celku a prokládala ji jinými knihami, bylo by to fajn. Takhle je pro mě prvních 30 stran docela nuda. Přesto, že jsem četla po druhé to ale bylo napínavé!

Nikkaa
09.07.2017

Tak rozhodnuto a dokoupim opravdu všechny knihy,dobre se čtou a jsem jak na drátkách jak to bude pokračovat :-)