Neuvěřitelné

Neuvěřitelné https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138687/mid_neuveritelne-AQS-138687.jpg 4 226 30

Emily odletěla do Iowy, kde je odsouzena žít s přespříliš konzervativními příbuznými. Aria svého kluka dostala až za mříže. Spencer se obává, že má podíl na Alisonině smrti. Žádná to nemá snadné, ale kam se hrabou na Hannu: ta v nemocnici bojuje o holý život, protože Věděla už příliš mnoho. To vám říkám, jestli holky nebudou poslouchat, co říkám, začnou Hanně brzo závidět.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Pretty Little Liars 4: Unbelievable , 2007

evca7271
30.11.2023 4 z 5

Moc pěkné pokračování,už se těším na další pokračování.

Nikola086
24.03.2022 4 z 5

Závěrečný díl první série mě bavil asi nejvíc ze všech dílů. Posledních 50 stran jsem doslova hltala, abych se dozvěděla jak to dopadne :)

Mruskulka
24.04.2020 5 z 5

Viděla jsem seriál, takže pro mě nic překvapivého, ale kniha je lepší :)

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Ana72154
11.08.2019 4 z 5

Tak tady v příběhu nabral zvrat. Začátek opět problém se začíst, ale ten konec stál za to domněnky se potvrdily...

Katuska88
10.03.2019 4 z 5

Teď bych asi očekávala, že to celé skončí, neumím si moc dobře představit, o čem je zbytek dalších knížek.
Už pomalu ztrácím takový ten manický pocit, že musím pokračovat. Asi si dám na chvíli pauzu.

Koláček11
22.02.2019 5 z 5

Podle mě by se tato kniha měla stát koncem série. Zbytek mi přijde uměle natahovaný a celkově, že se autorka neustále opakuje.

oblakaknih
12.02.2019 5 z 5

Tak tohle je zatím nejsilnější a nejlepší díl. Stane se toho tolik. Půlku knihy jsem přečetla na jeden zátah! Opravdu napínavé, až strhující!

Lucius30
25.07.2017 5 z 5

Díl poutavý jako vždy. Problémy a tajemství dívek byly zajímavější než kdy jindy. No, a finálové odhalení? Bomba! I když motiv A mi pořád nějak není zcela jasný... Jsem tak ráda, že tímto dílem série nekončí.

Noshelfcontrol
17.04.2017 5 z 5

No tak co k tomu říct, rozhodně se mi tento díl líbil trochu více než ty předešlé, ale to je tím, že tady už se to začalo vyostřovat. Konečně jsem cítila to napětí, na které tak dlouho čekám :D určitě se co nejdříve pustím do dalšího dílu :)

Jahoda197
07.01.2017 5 z 5

Paráda!

Sarfias
07.08.2016 5 z 5

Pokud člověk nečeká žádné zázraky, musí jedině chválit. Kniha se čte skoro sama, je to prima oddechová četba na léto. Navíc musím pochválit hodně zajímavý závěr. Že se příběh odehrává tak trochu jinak než seriál je asi čtenářům jasné. Myslím, že seriál i knihy jsou moc zajímavé.

margoj
16.07.2016 4 z 5

Knížka se četla jako vždycky dobře. Ano, konec byl napínavý ale pro mě to nebylo tak napínavé, jako třetí díl. Oprvadu jsem netušila, že A je tato osoba.
Těším se na další díly a jsem zvědavá, jak to celé dopadne. ZAčíná to být ještě napínavější.

Lolaniky
29.09.2015

nebyla špatná..

Mishell14
24.09.2015 3 z 5

No nevím jestli jsem ovlivněná seriálem nejspíš ano, pro mě je tahle série taková nemastná neslaná moc mě nebaví, ale zase nemusím tolik přemýšlet, ale chování některých postav to mi vážně zůstává rozum stát :D

RosMeggie
11.03.2015 5 z 5

Tenhle díl byl o kousek lepší jako díl předchozí... Napínavější... No prostě zase to bylo super... :D

-Rose

Linu
25.11.2014 4 z 5

Po dočtení této knihy jsem nejdříve měla smíšené pocity - číst dál? nečíst dál?
Nakonec jsem se rozhodla - rozhodně číst dál :-D!

Teraslík
14.10.2014 5 z 5

Kdo by to čekal, že A je zrovna tahle osoba já tedy ne. Rozhodně zatím nejjj díl. Super napínavá,prostě skvělá. Doporučuji.

Kate338
28.09.2014 4 z 5

Další, tentokrát více napínavý ale stejně stále úžasný díl lhářek. Zajímalo by mně jak chutná ta banánová žvýkačka :-D Těším se na pokračování!