Neuvěřitelné

Emily odletěla do Iowy, kde je odsouzena žít s přespříliš konzervativními příbuznými. Aria svého kluka dostala až za mříže. Spencer se obává, že má podíl na Alisonině smrti. Žádná to nemá snadné, ale kam se hrabou na Hannu: ta v nemocnici bojuje o holý život, protože Věděla už příliš mnoho. To vám říkám, jestli holky nebudou poslouchat, co říkám, začnou Hanně brzo závidět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138687/big_neuveritelne-AQS-138687.jpg 4.2211

Roztomilé malé lhářky/Malé klamárky 4.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Pretty Little Liars 4: Unbelievable, 2007

Kniha Neuvěřitelné

Mruskulka
24.04.2020

Viděla jsem seriál, takže pro mě nic překvapivého, ale kniha je lepší :)

Sabina335
06.04.2020

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
25.09.2019

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Ana72154
11.08.2019

Tak tady v příběhu nabral zvrat. Začátek opět problém se začíst, ale ten konec stál za to domněnky se potvrdily...

Katuska88
10.03.2019

Teď bych asi očekávala, že to celé skončí, neumím si moc dobře představit, o čem je zbytek dalších knížek.
Už pomalu ztrácím takový ten manický pocit, že musím pokračovat. Asi si dám na chvíli pauzu.

Koláček11
22.02.2019

Podle mě by se tato kniha měla stát koncem série. Zbytek mi přijde uměle natahovaný a celkově, že se autorka neustále opakuje.

oblakaknih
12.02.2019

Tak tohle je zatím nejsilnější a nejlepší díl. Stane se toho tolik. Půlku knihy jsem přečetla na jeden zátah! Opravdu napínavé, až strhující!

Lucius30
25.07.2017

Díl poutavý jako vždy. Problémy a tajemství dívek byly zajímavější než kdy jindy. No, a finálové odhalení? Bomba! I když motiv A mi pořád nějak není zcela jasný... Jsem tak ráda, že tímto dílem série nekončí.