Na mou duši

Když jsem před dvěma měsíci zemřela, můj vrah nechal mému dvojčeti vzkaz: buď se stane mnou, nebo ať se rozloučí se životem. Emma plní úkol na výbornou. Dokonce urovnala vztahy s mou adoptivní rodinou. Jen jediná věc se jí pořád nedaří – vyřešit mou vraždu. Pak se v Tucsonu objeví naše biologická matka – žena, která nás obě postupně opustila. Emma se s Becky neviděla dvanáct let, ale ta ji okamžitě pozná – jako Emmu. Jedná se o mateřský instinkt… nebo Becky ví, že já už se odebrala na onen svět?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/209740/hra-lzi-na-mou-dusi-YEM-209740.jpg 4.4106

Hra lží (5.)

Cross My Heart, Hope to Die (2013)

Vydáno:, BB art

anibeni

I další díl série nám odhalil plno nečekaných věcí a zvratů.. obzvlášť ten konec stál za to... tip na Suttonina vraha mám, ale nevím, proč by to měla být zrovna tato osoba.

orangerose

pěkně napínavější díl , už sahám po posledním díle :D

zuzana1995

Přečteno jedním dechem...napínavé...

janelka2
14.08.2017

Tento díl byl zatím asi nejlepší.Děj se konečně trochu rozjel a něco jsme se dozvěděli.Těším se na závěrečný díl až zjistím kdo je vrah.

BarkaS
20.06.2017

Tak jsme si potvrdili, co jsme věděli od prvního dílu, jen hlavní hrdinka je zas trochu tupá :). Tentokrát mě i něco málo překvapilo. Jsem zvědavá na strhující finiš.

Lolaniky
26.01.2017

tak tahle knížka je hodně zajímavá a hlavně ten konec jsem nečekala no teším se na další díl

Akemi4
12.12.2016

To jsem zvědavá, jak to dopadne. Od minulé knihy všechno ukazuje na jednu osobu a teď je to všechno ještě očividnější. Jsem zvědavá, jestli mě Sarah nakonec překvapí. ;)

šneki
12.10.2016

Ze začátku mě série dost bavila, ale teď už ji hodnotím jako průměrnou. Uvidím, co přinese poslední díl.

Linda007
18.09.2016

Je to hodně lehký čtení a už nejsem ani cílová skupina. Všem je asi jasný, že v prvních 5 knihách se vraha nedozvíme. Docela mě baví odkrývání tajemství. Od začátku je můj tip na vraha Ethan. Jen zatím nevím proč, to udělal.

smejkalova.m
26.09.2015

Začíná to pěkně gradovat, jsem ráda, že mám po ruce poslední díl a můžu se do něj začíst. Jsem hodně zvědavá jak to skončí a kdo je vrah Sutton a Nishy

muchomurka
22.06.2015

Už aby celá série byla za námi. I když ke konci už se to dalo číst, pořád mě štvalo, jak autorka popisuje úplně irelevantní věci - např. který svetřík které značky si kdo zkouší, pak jaké šaty... Kapitoly, kde už to vypadalo, že se něco dozvíme a posune se tak děj, jsou useknuté (viz útek Becky), nebo Emma nemá odvahu se podívat do složky apod. Za mě to bylo příšerně, uměle natahované - jak kdyby si autorka řekla, ještě potřebuju 50 stran, tak popíšu po stopadesáté nějaký večírek. Nehledě na to, že jí dochází možní vrahové. Chvílemi jsem si říkala, hlavně ať to není Ethan, ale teďka už je mi to jedno, klidně ať je, hlavně, ať už se ta série nějak uzavře. Škoda, že je to rozpitvané do 6 dílů - nápad super, ale to pracování - stačilo by to napsat do jedné knížky.

Madame R
05.04.2015

Předposlední kniha celé serie už jen krůček od vyvrcholení. I tento díl byl napínavý a konec dost nečekaný a hrozný. Nemůžu se dočkat toho, až vyjde poslední kniha a my se konečně
dozvíme jak to vše dopadne. Můj typ na vraha se tímto dílem ještě víc prohloubil určitě Suttom zabil on! :D

selenator
27.01.2015

Skvělá série, těším se na další díl. Líbí se mi, jak je každá kapitola napínavá a děje se v ní hodně věcí.

cie
19.01.2015

Přesně jak jsem očekávala...první díl mě nadchl skvělým nápadem, ale další a další díly jsou jen zbytečným a dost nudným pokračováním. SPOILER Na konec knihy mám dva typy...buď je vrahem Ethan, nebo Sutton není mrtvá, ale leží někde v kómatu a čeká nás velký happy end...nevím, který konec je horší! Doufám, že poslední díl bude opravdu poslední.

Pavca64
03.01.2015

Bacha na Spoilery!
Každý další díl mě utvrzuje v přesvědčení, že vrahem nespíš bude Ethan. No do třetího dílu jsem se ho snažila představit jako velmi milého kluka, který miluje Em, ale bohužel už to nejde.
Těším se na konečné rozuzlení série. Bojím se, aby se Emě nic nestalo (protože kdyby umřela, nebo by ji zavřeli za vraždu svojí sestry- to by mě dostalo- )

Marisa
31.12.2014

PRO NĚKOHO ZDE MOHOU BÝT SPOILERY

Kniha byla velmi zajímavá, ano, ale já jsem doufala, že autorka si pojede jinou dráhou, než u lhářek. Tato kniha je lhářkám celkem podobná a to, co mi trošku vadí je, že se tu začínají hromadit mrtvoly. Doufala jsem, že zde tomu tak nebude, ale je to tak. I tak dávám 5* ;)

Kyta
20.12.2014

(Může obsahovat spoilery!!)

Od dočtení čtvrtého dílu série The Lying Game jsem se nemohla dočkat, až vyjde pokračování. A opravdu jsem se měla na co těšit!
Už na začátku pátého dílu jsem věděla, že vražda opět vyřešena nebude a že nás tím autorka překvapí až u závěrečného dílu. To, že se to hned nevyřeší, mi nevadí, právě naopak! Myslím si, že si tak autorka udržuje čtenáře až do konce své šestidílné série, a všechny tak do posledního dílu napíná. Autorčino natahování však někomu vadit může. Mě se ale líbí, že pořád přichází s něčím jiným a jak je vidět, že to má promyšlené.

Tento díl považuji zatím za nejlepší. Jako jedinému jsem mu dala 5*, protože hlavní zápletka opravdu měla něco do sebe. Nápad s biologickou matkou byl od všech jiných vyšetřování nejzajímavější a nejpromyšlenější. Konečně to vypadalo, že se pachatel odhalí a vše tomu nasvědčovalo, ale závěr je jiný. Moc se těším na rozuzlení série!

trynitrix
01.12.2014

Jsem byla napnutá jak kšandy co nového Emmino vyšetřování přinese a nápad s matkou byl dobrej. Mam v merku už někoho od začátku tak jsem zvědavá nakonec kdo to teda je a teď jak na trní než vyjde poslední díl.

luciefeix
11.11.2014

skvělá serie , jsem zvedava na posledni dil ktery vse odkryje :-)

Ben Nevis
25.07.2014

Přečetla jsem celou sérii.

Plusy: jak jsem očekávala, příběh je konzistentní a indície k nalezení vraha dávají smysl. Série se dobře čte, i když mě nebavila tolik jako Lhářky. Emma dělá, co umí a nechová se jako blbá kráva. Přece jenom to má být holka, co už prošla drsnější školou života.

Mínusy: místo udržování napětí jsou knihy často vyplněné nezáživnými večírky a vyšetřováním podezřelého, o kterém už od začátku víme, že to není vrah. Záměna totožnosti Emmy a Sutton proběhla neobvykle hladce vzhledem k tomu, že každá pochází z úplně jiného prostředí. Mrtvá Sutton je zajímavý literární prvek, ale jako postava je naprosto zbytečná postava, protože nepřichází s ničím novým a když si na něco vzpomene, musí na to brzy přijít i Emma, aby v tom čtenář neměl guláš.
Nebýt mrtvé Sutton, nebylo by to nesmyslně zařazeno pod sci-fi.