Na mou duši

Na mou duši https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209740/mid_hra-lzi-na-mou-dusi-YEM-209740.jpg 4 144 27

Hra lží série

Když jsem před dvěma měsíci zemřela, můj vrah nechal mému dvojčeti vzkaz: buď se stane mnou, nebo ať se rozloučí se životem. Emma plní úkol na výbornou. Dokonce urovnala vztahy s mou adoptivní rodinou. Jen jediná věc se jí pořád nedaří – vyřešit mou vraždu. Pak se v Tucsonu objeví naše biologická matka – žena, která nás obě postupně opustila. Emma se s Becky neviděla dvanáct let, ale ta ji okamžitě pozná – jako Emmu. Jedná se o mateřský instinkt… nebo Becky ví, že já už se odebrala na onen svět?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Cross My Heart, Hope to Die , 2013

Pert
18.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Skvělé, ale mrzí mě ten konec- chudák :-(. Zrovna tahle byla moje oblíbená postava. Zajímá, kdo ji má na svědomí.

Nikychlupova
07.10.2021 5 z 5

(SPOILER) Tak už mám dvě teorie, kdo by mohl byt vrah Sutton, ale ta jedna možnost by jí zničila. Opět geniálně propracované, paní autorka ví, co dělá, něco béěkového se od ní ani nedá čekat. A ten konec další zvrat. Takže mám možná ještě více teorii než dvě. Nebo je tohle další kanadský žertík Sutton ve Hře lží ? Vrhám se na poslední díl. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

leniska6373
14.06.2021 4 z 5

Skvele se cte, napínavé....za me doporučuju

kacis4231
27.10.2020 5 z 5

Celá série těchto knížek mne moc bavila

Majka1979
25.04.2020

Emma to nemá ani teraz ľahké, aj teraz sa stretáva zoči voči možno vrahovi jej sestry. No našťastie má okolo seba ľudí, ktorým môže veriť, no keď začne podozrievať z vraždy vlastnú matku, tak to je už veľa aj na ňu. Veľmi zaujímavé, naozaj som veľmi spokojná s vývojom :)

trudoš
12.06.2019 3 z 5

Výrazně lepší než předchozí díl, člověk má zase jednou pocit, že se něco skutečně děje, což ještě podtrhne závěr, ve kterém přibude i nová mrtvola. Cílová rovinka se zkrátka blíží a autorce tak nezbývá, než pomalu přejít do sprintu. Přesto si neodpustila dál nechat Emmu bloumat bez toho, že by něco vyšetřovala. A opět se opakuje motiv toho, že je na počátku nastaven jeden podezřelý, aby se na konci ukázalo, že ten to vlastně spáchat nemohl. Ještě že už to v příští knize skončí, páč možní viníci docházejí. Zvraty jsou ovšem lepší, než ty minulé, ačkoli je otázkou, nakolik jsou pro základní dějovou linku podstatné. Hodně stranou jsou přitom hrdinčiny kamarádky ze Hry lží, jako by najednou přestaly existovat. Docela zvláštní odklon, když to člověk srovná třeba s Roztomilými malými lhářkami, ale nemůžu říct, že by to bylo ke škodě. Holčičí tlachání se dá snášet jen do určité míry. Pravdou každopádně je, že jak jde série do finále, konečně mě i začíná zajímat, jak to celé vlastně dopadne.

petra3242
01.01.2019 4 z 5

Příběh se už chýlí ke konci, mám tip, jak to vše dopadne a pokud to tak skutečně bude, tak se mi to vůbec nebude líbit. Chudák Emma

anibeni
28.10.2018 4 z 5

I další díl série nám odhalil plno nečekaných věcí a zvratů.. obzvlášť ten konec stál za to... tip na Suttonina vraha mám, ale nevím, proč by to měla být zrovna tato osoba.

orangerose
01.07.2018 5 z 5

pěkně napínavější díl , už sahám po posledním díle :D

zuzana1995
12.05.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem...napínavé...

janelka2
14.08.2017 4 z 5

Tento díl byl zatím asi nejlepší.Děj se konečně trochu rozjel a něco jsme se dozvěděli.Těším se na závěrečný díl až zjistím kdo je vrah.

BarkaS
20.06.2017 3 z 5

Tak jsme si potvrdili, co jsme věděli od prvního dílu, jen hlavní hrdinka je zas trochu tupá :). Tentokrát mě i něco málo překvapilo. Jsem zvědavá na strhující finiš.

Lolaniky
26.01.2017

tak tahle knížka je hodně zajímavá a hlavně ten konec jsem nečekala no teším se na další díl

Akemi4
12.12.2016

To jsem zvědavá, jak to dopadne. Od minulé knihy všechno ukazuje na jednu osobu a teď je to všechno ještě očividnější. Jsem zvědavá, jestli mě Sarah nakonec překvapí. ;)

šneki
12.10.2016 3 z 5

Ze začátku mě série dost bavila, ale teď už ji hodnotím jako průměrnou. Uvidím, co přinese poslední díl.

Linda007
18.09.2016 5 z 5

Je to hodně lehký čtení a už nejsem ani cílová skupina. Všem je asi jasný, že v prvních 5 knihách se vraha nedozvíme. Docela mě baví odkrývání tajemství. Od začátku je můj tip na vraha Ethan. Jen zatím nevím proč, to udělal.

smejkalova.m
26.09.2015 5 z 5

Začíná to pěkně gradovat, jsem ráda, že mám po ruce poslední díl a můžu se do něj začíst. Jsem hodně zvědavá jak to skončí a kdo je vrah Sutton a Nishy

muchomurka
22.06.2015 3 z 5

Už aby celá série byla za námi. I když ke konci už se to dalo číst, pořád mě štvalo, jak autorka popisuje úplně irelevantní věci - např. který svetřík které značky si kdo zkouší, pak jaké šaty... Kapitoly, kde už to vypadalo, že se něco dozvíme a posune se tak děj, jsou useknuté (viz útek Becky), nebo Emma nemá odvahu se podívat do složky apod. Za mě to bylo příšerně, uměle natahované - jak kdyby si autorka řekla, ještě potřebuju 50 stran, tak popíšu po stopadesáté nějaký večírek. Nehledě na to, že jí dochází možní vrahové. Chvílemi jsem si říkala, hlavně ať to není Ethan, ale teďka už je mi to jedno, klidně ať je, hlavně, ať už se ta série nějak uzavře. Škoda, že je to rozpitvané do 6 dílů - nápad super, ale to pracování - stačilo by to napsat do jedné knížky.

Madame R
05.04.2015 5 z 5

Předposlední kniha celé serie už jen krůček od vyvrcholení. I tento díl byl napínavý a konec dost nečekaný a hrozný. Nemůžu se dočkat toho, až vyjde poslední kniha a my se konečně
dozvíme jak to vše dopadne. Můj typ na vraha se tímto dílem ještě víc prohloubil určitě Suttom zabil on! :D

selenator
27.01.2015 4 z 5

Skvělá série, těším se na další díl. Líbí se mi, jak je každá kapitola napínavá a děje se v ní hodně věcí.