Na mou duši

Když jsem před dvěma měsíci zemřela, můj vrah nechal mému dvojčeti vzkaz: buď se stane mnou, nebo ať se rozloučí se životem. Emma plní úkol na výbornou. Dokonce urovnala vztahy s mou adoptivní rodinou. Jen jediná věc se jí pořád nedaří – vyřešit mou vraždu. Pak se v Tucsonu objeví naše biologická matka – žena, která nás obě postupně opustila. Emma se s Becky neviděla dvanáct let, ale ta ji okamžitě pozná – jako Emmu. Jedná se o mateřský instinkt… nebo Becky ví, že já už se odebrala na onen svět?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209740/hra-lzi-na-mou-dusi-YEM-209740.jpg 4.4118

Hra lží 5.

Vydáno, BB art

Cross My Heart, Hope to Die, 2013

Kniha Na mou duši

Majka1979

Emma to nemá ani teraz ľahké, aj teraz sa stretáva zoči voči možno vrahovi jej sestry. No našťastie má okolo seba ľudí, ktorým môže veriť, no keď začne podozrievať z vraždy vlastnú matku, tak to je už veľa aj na ňu. Veľmi zaujímavé, naozaj som veľmi spokojná s vývojom :)

trudoš
12.06.2019

Výrazně lepší než předchozí díl, člověk má zase jednou pocit, že se něco skutečně děje, což ještě podtrhne závěr, ve kterém přibude i nová mrtvola. Cílová rovinka se zkrátka blíží a autorce tak nezbývá, než pomalu přejít do sprintu. Přesto si neodpustila dál nechat Emmu bloumat bez toho, že by něco vyšetřovala. A opět se opakuje motiv toho, že je na počátku nastaven jeden podezřelý, aby se na konci ukázalo, že ten to vlastně spáchat nemohl. Ještě že už to v příští knize skončí, páč možní viníci docházejí. Zvraty jsou ovšem lepší, než ty minulé, ačkoli je otázkou, nakolik jsou pro základní dějovou linku podstatné. Hodně stranou jsou přitom hrdinčiny kamarádky ze Hry lží, jako by najednou přestaly existovat. Docela zvláštní odklon, když to člověk srovná třeba s Roztomilými malými lhářkami, ale nemůžu říct, že by to bylo ke škodě. Holčičí tlachání se dá snášet jen do určité míry. Pravdou každopádně je, že jak jde série do finále, konečně mě i začíná zajímat, jak to celé vlastně dopadne.

petra3242
01.01.2019

Příběh se už chýlí ke konci, mám tip, jak to vše dopadne a pokud to tak skutečně bude, tak se mi to vůbec nebude líbit. Chudák Emma

anibeni
28.10.2018

I další díl série nám odhalil plno nečekaných věcí a zvratů.. obzvlášť ten konec stál za to... tip na Suttonina vraha mám, ale nevím, proč by to měla být zrovna tato osoba.

orangerose
01.07.2018

pěkně napínavější díl , už sahám po posledním díle :D

zuzana1995
12.05.2018

Přečteno jedním dechem...napínavé...

janelka2
14.08.2017

Tento díl byl zatím asi nejlepší.Děj se konečně trochu rozjel a něco jsme se dozvěděli.Těším se na závěrečný díl až zjistím kdo je vrah.

BarkaS
20.06.2017

Tak jsme si potvrdili, co jsme věděli od prvního dílu, jen hlavní hrdinka je zas trochu tupá :). Tentokrát mě i něco málo překvapilo. Jsem zvědavá na strhující finiš.

Vášnivý sprosťák
Vášnivý sprosťák