Topíme se v sobě

Becca de Rossová ani Jason Dorsey nenacházejí štěstí v životě snadno. Potýkají se s mnohým trápením ve svém okolí a oba by rádi pro sebe ukradli alespoň kousek štěstí. Becca se snaží být nablízku své nejlepší kamarádce Nell, v jejím zármutku poté, co přišla při tragické nehodě o přítele Kylea. Nell se ale uzavřela do své samoty a cestu k ní nenacházel lehce ani Kyleův starší bratr Colton. Právě díky němu se ale Becca seznamuje s Jasonem, sympatickým talentovaným hráčem amerického fotbalu. Jason chtěl původně pozvat na rande Nell, ale osud tomu chtěl, že se tak nikdy nestalo, a na rande pozval Beccu. Když už se zdá, že by mohli být oba o trochu šťastnější… spolu, opět narážejí na barikády ve svém nejbližším okolí. Becčin přísný otec nesouhlasí, aby Becca začala chodit s chlapcem v tak mladém věku. A Jasonův otec zase bojuje se závislostí na alkoholu. Když se opije, svůj hněv si vybíjí právě na svém synovi. Jason i Becca hledají své místo ve složitém světě, v kterém se smutek a trápení střídají s radostí, nadějí a láskou. Topíme se v sobě volně navazuje na předchozí knihu Topím se v tobě, přináší ale nový příběh a nové hrdiny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225969/big_falling-topime-se-v-sobe-470-225969.jpg 3.8226

Falling 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Falling Into Us, 2013

Kniha Topíme se v sobě

moma08

Za mě to bylo slabší než první díl. Do třičtvrtě knihy se to dalo číst, bylo to takové klidné, žádné velké zvraty, ale potom už to bylo nijaké. Líbilo se mi, že autorka na konci prozradila, jak to dopadlo s postavami z prvního dílu...

Kristy.Seb
14.11.2021

Druhý díl byl za mě TOP! Bylo hezký si přečíst o tom, jak začíná mladá láska v 16ti letech... :) Jen těch smutných událostí bylo až moc.

Adriana21
08.10.2021

Druhý díl se mi taky moc líbil. Jsem ráda, že se tam vyskytovali i postavy z prvního dílu a dozvěděla jsem se, jak to s nimi je vlastně dál.

Lejčís
07.01.2021

Přišlo mi to slabší než první díl, který mě velmi oslovil, nicméně i tak jsem si čtení užila :) Jasinda je pro mě top autorka erotických románů, do kterých zakomponovává nenásilnou formou velmi silná temata.

Market = )
22.10.2020

Hezký. Je pro mě trochu nezvyk obsáhnout v jedný knížce tolik let a tolik neštěstí, ale stejně jako v Topím se v tobě mi příběh přišel dobře pojatý. Jen teda doufám, že v reálným životě se tolik neštěstí najednou v blízkosti dvou kamarádek neděje často :-(.

Ála1968
03.08.2020

Přestože mám mládí už za sebou,tohle bylo opravdu skvělé.Moc hezký příběh,chvílemi smutný,určitě stojí za přečtení.

NikolaSkop
18.07.2020

Příběh byl sám o sobě zajímavý ale upřímně potom jak semnou zamával první díl ....jsem čekala daleko víc :)

Myška43
04.06.2020

Byl to hezký příběh, ale první díl byl o mnoho lepší. Myslím, že kdyby hlavními postavami knihy byli Kate a Ben, bylo by to lepší. Jejich příběh by byl o dost zajímavější a emotivní.