Topíme se v sobě

Becca de Rossová ani Jason Dorsey nenacházejí štěstí v životě snadno. Potýkají se s mnohým trápením ve svém okolí a oba by rádi pro sebe ukradli alespoň kousek štěstí. Becca se snaží být nablízku své nejlepší kamarádce Nell, v jejím zármutku poté, co přišla při tragické nehodě o přítele Kylea. Nell se ale uzavřela do své samoty a cestu k ní nenacházel lehce ani Kyleův starší bratr Colton. Právě díky němu se ale Becca seznamuje s Jasonem, sympatickým talentovaným hráčem amerického fotbalu. Jason chtěl původně pozvat na rande Nell, ale osud tomu chtěl, že se tak nikdy nestalo, a na rande pozval Beccu. Když už se zdá, že by mohli být oba o trochu šťastnější… spolu, opět narážejí na barikády ve svém nejbližším okolí. Becčin přísný otec nesouhlasí, aby Becca začala chodit s chlapcem v tak mladém věku. A Jasonův otec zase bojuje se závislostí na alkoholu. Když se opije, svůj hněv si vybíjí právě na svém synovi. Jason i Becca hledají své místo ve složitém světě, v kterém se smutek a trápení střídají s radostí, nadějí a láskou. Topíme se v sobě volně navazuje na předchozí knihu Topím se v tobě, přináší ale nový příběh a nové hrdiny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225969/falling-topime-se-v-sobe-470-225969.jpg 3.8205

Falling 2.

Vydáno, Ikar (ČR)

Falling Into Us, 2013

Kniha Topíme se v sobě

Lejčís

Přišlo mi to slabší než první díl, který mě velmi oslovil, nicméně i tak jsem si čtení užila :) Jasinda je pro mě top autorka erotických románů, do kterých zakomponovává nenásilnou formou velmi silná temata.

Market = )
22.10.2020

Hezký. Je pro mě trochu nezvyk obsáhnout v jedný knížce tolik let a tolik neštěstí, ale stejně jako v Topím se v tobě mi příběh přišel dobře pojatý. Jen teda doufám, že v reálným životě se tolik neštěstí najednou v blízkosti dvou kamarádek neděje často :-(.

Ála1968
03.08.2020

Přestože mám mládí už za sebou,tohle bylo opravdu skvělé.Moc hezký příběh,chvílemi smutný,určitě stojí za přečtení.

NikolaSkop
18.07.2020

Příběh byl sám o sobě zajímavý ale upřímně potom jak semnou zamával první díl ....jsem čekala daleko víc :)

Myška43
04.06.2020

Byl to hezký příběh, ale první díl byl o mnoho lepší. Myslím, že kdyby hlavními postavami knihy byli Kate a Ben, bylo by to lepší. Jejich příběh by byl o dost zajímavější a emotivní.

ElikaS
29.05.2020

I druhý díl byl parádní, i když kvalit prvního bohužel nedosahovat. I tak jsem si příběh Beccy a Jasona užila. Tahle série je hrozně smutná, ale krásná.

Petro..nella
23.05.2020

Jako to vážně??myslím ten začátek knihy,to už jsem se jako musela červenat vždyť jim bylo 16 let :D Ale jinak se my líbila

Damonka12
14.04.2020

4,5 mnohem lepší než první příběh autorky, zde mi ani nevadilo, že se odehrával v průběhu několika let, naopak jsem to ocenila.