Omega

Prípravy na svadbu Valentina Rotha a Kyrie St. Clairovej sú v plnom prúde. Zaľúbenci spolu so svojimi najbližšími priateľmi si nájdu útočisko na nádhernom ostrove, aby tu strávili krásne chvíle plné lásky a vášne. Idylku však naruší vpád ľudí Valentinovho úhlavného nepriateľa Vitalya Karahaliosa a únos Layly. Tú čakajú strastiplné chvíle v kobke na rybárskej lodi a neskôr v Brazílii. Tam sa jej síce podarí únoscom uniknúť, no stále ich má v pätách. Valentinov osobný strážca Harris, ktorému Layla očividne nie je ľahostajná a azda ani on jej, sa ju vyberie zachrániť. Prežijú dni plné napätia a ich život je ohrozený. No práve v týchto chvíľach sa medzi nimi začne rodiť niečo nové, na čo ani Layla, ani Harris neboli pripravení a s čím sa dosiaľ nestretli. Dá sa však uniknúť pred minulosťou? Príbeh štvorice sa uzatvára......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297573/big_omega-O2g-297573.jpg 3.8178

Kniha Omega

zp87

Pro mě by klidně mohl být jen tento příběh. Harris a Layla, no - ona mě až tak nezajímá, ale oceňuji, že je vtipná... Ale ON?! Harris je bůh!
Pár knížek tohoto typu mám už za sebou (Mountova trilogie - Nemilosrdný král..., Smlouva na lásku, samozřejmě 50 odstínů...) a ve všech jsem strašně litovala, že se autorka nevěnuje tomu druhému muži v příběhu (bodyguardovi/řidiči/tiché hrozivé síle ve stínu, pro mě kolikrát mnohem rajcovnější postavě, muhehe). A tady jsme to, drahé dámy, dostaly! Případně i pánové, pokud toto, ehm dílo, vzal některý z vás do rukou.
Harris je prostě... Chlap. To se nedá popsat. To se musí přečíst.
Sex je zde nakonec také, a stojí rozhodně za to, ale už to není 'alfa omega' příběhu, haha, dnes jsem ve formě.
Akce je přehršel, často nereálná, ale no ták, kvůli autentičnosti to přece nikdo nečte.
Dokonce jsou tam i city, takže nikdo nemůže říct, že je to kniha jen o sexu.

'Soudě podle těch asi 500 vyznání lásky, které jsem od něj za tu noc slyšela.
Ne že bych to počítala, nebo něco takového.

Ani jsem nepočítala, kolikrát mě přivedl k orgasmu.
(Devětkrát.)
Ani kolikrát se udělal on.
(Čtyřikrát ve mně a popáté těsně před ránem na moje prsa, těsně předtím, než jsme oba usnuli).'

No jo, je to těžká romantika.

Ešína
15.12.2021

Ze všech dílů se mi tento závěrečný líbil asi nejvíc. Nebyla jsem na vážkách zda knihu dočíst tak jako u druhého dílu. Harris a Layla byli super, bavili mě o něco víc než Valentine s Kyrie. Za celkové zakončení palec nahoru.

preny
20.06.2021

Musím říct, že příběh Harrise a Layly mě bavil mnohem víc, než Roth s Kyrie, jsem doslova alergická na slovo číča... V příběhu bylo napětí, erotika a samozřejmě happy end.

dooky
31.05.2021

Dobré ukončení série. Hodně sexu, hodně napětí. Všechny knihy byly moc pěkné. Dávám palec nahoru.

petulik330
30.05.2021

V posledním a závěrečném díle této série se hlavními postavami stává Harris a Layla, kteří byli v předchozích dvou dílech vedlejšími postavami.
Ani oni dva to nebudou mít lehké. Mrzí těmi dvěma panuje napětí, které nakonec vyústí při situaci ve které se Harris objeví na scéně jako princ na bílém koni.
Některé scény se zdáli být neuvěřitelné, ale někdy i vtipné. Hlavně s tím pérem. Na knize to nic neubralo.

Nika30
11.05.2021

Tenhle díl mě asi bavil nejvíce. Celkové jednání vedlejších postav které se staly hlavními. Jejich konverzace a výbušné povahy mě vážně baví. A to jak nakonec vyřešily celkový problém s mafiánským bosem mě až nečekaně potěšilo. Za mě můžu celou sérii jen doporučit.

Lejčís
07.01.2021

Tentokrát jsou hlavními protagonisty vedlejší postavy z předchozích dílů. Omega je opět originální, má spád, vtáhne Vás do děje a drží až do konce. Celou sérii mohu rozhodně doporučit milovníkům erotických románů, kteří chtějí víc než romantiku plnou klišé.

Kristy.Seb
04.11.2020

Každý máme na své pocity právo - můžeme být rozrušení, zlobit se nebo žárlit. Co s tím ale uděláme? Změní to naši společnou přítomnost nebo budoucnost?

Jednoznačně nejlepší díl. Násilí bylo pro mě "snesitelné" oproti předešlému dílů. A sexu bylo tak akorát. Ale teda rozhodně bych chtěla naživo vidět nahýho, vzrušenýho a ozbrojenýho Harrise, jak zabíjí nepřítele!