Omega

Prípravy na svadbu Valentina Rotha a Kyrie St. Clairovej sú v plnom prúde. Zaľúbenci spolu so svojimi najbližšími priateľmi si nájdu útočisko na nádhernom ostrove, aby tu strávili krásne chvíle plné lásky a vášne. Idylku však naruší vpád ľudí Valentinovho úhlavného nepriateľa Vitalya Karahaliosa a únos Layly. Tú čakajú strastiplné chvíle v kobke na rybárskej lodi a neskôr v Brazílii. Tam sa jej síce podarí únoscom uniknúť, no stále ich má v pätách. Valentinov osobný strážca Harris, ktorému Layla očividne nie je ľahostajná a azda ani on jej, sa ju vyberie zachrániť. Prežijú dni plné napätia a ich život je ohrozený. No práve v týchto chvíľach sa medzi nimi začne rodiť niečo nové, na čo ani Layla, ani Harris neboli pripravení a s čím sa dosiaľ nestretli. Dá sa však uniknúť pred minulosťou? Príbeh štvorice sa uzatvára......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297573/omega-O2g-297573.jpg 3.765

Alfa (3.)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Ikar (SK)

Kniha Omega

Denisa_a

Krásné zakončení krásné série. Napětím jsem ani nedýchala a knihu si naprosto užila. Jen mě pak mrzelo, že už je konec :-(

Ditules

Znáte ten moment, když čtete knihu v MHD a kniha je tak peprná, že jste červená až za ušima... Tak to je přesně tenhle případ. :D Odstíny šedi jsou proti tomuto 2x vylouhovaný čaj... Ale je to opravdu jednou a dost.

smaille
27.12.2018

tak za mě plus, že to není klasická erotická slátanina, ale je to hlavně akční, už jsem psala u Bety, dokážu si to představit jako akční film (s předpokladem, že v něm nebudou tak detailně natočené erotické scény, že :-) )

janina66
20.12.2018

Pro mě propadák. Jeden orgasmus střídá druhý až pátý a nebo se střílí, což bylo jediné akční. Mě se líbil jen 1.díl a pak už to šlo z kopce.

Marfuška89
29.08.2018

Právě dočteno :) .... A .... Miluji to :) !
Naprosto úžasná série :) !
Moc se mi líbí, že v tom bylo všechno....
Sex, napětí, strach a láska :) .
Úplně nejvíc žeru Laylu :) . To je tak skvělá ženská... I v těch nejstrašnějších chvílích, kterými musela projít, já jsem umírala smíchy :D !
Doporučuji :)

veveronka
27.08.2018

Četla jsem jen tento díl-na mě je tu hodně sexu a málo děje

andrea4865
14.08.2018

serie je vice krimi nez eroticky roman,presto se mi to libilo,mozna by bylo lepsi vynechat detalnejsi popsane prestrelky a umirajici lidi.

TerezaMondeková
02.01.2018

Třetí díl se mi líbil víc než druhý. Obálka je taky pěkná, ale nějak mě to nechytlo.

jitka7
28.09.2017odpad!

Tohle je neskutečná slátanina. Bože, jeden sex popsaný snad na 5 stránek. Nepřišlo mi to ani trošičku vzrušující, spíš otravné a nudné. Naprostý propadák.

Muhibbis
28.11.2016

+++ SPOILER ALERT +++
Tak toto bol vrchol. The pinnacle. Geniálny orgazmus všetkého, kvôli čomu som túto sériu kedy čítala. Dámy a páni, ja fakt nemôžem. Moja bránica je úplne zdevastovaná.

Stále to stačí len na tri hviezdičky, ale kto sa stará?! Veď Layla!

Táto kniha sa dá v zásade rozdeliť na dve polovice. Prvá bola nudná ako Selekcia, ale bol tam sex, takže sa to dalo prežiť. Tá druhá... Pozrite sa, akčný erotický thriller nie je môj žáner, takže som sa v nej ocitla tak nejak omylom, pretože som chcela vedieť, čo sa stane s tými dvoma nýmandami. Nýmandi mali svoj happyend, ale našťastie autorka v polovici pochopila, aký zúfalo nedôležitý a dávno známy tento fakt je, a rozhodla sa to trochu okoreniť spomínanou zmenou žánru a pridaním romance č.2. A bože, prečo to len spravila?! Teraz mám chuť otrieskať jej celú sériu o hlavu s tým, že chcem, krucinálfagot, viac Layly a že prečo sa celý ten čas zaoberala tou nudnou sliepkou, s ktorou sa kamaráti?!

Nie, Layla tiež nebola vždy ktovieako bystrá. Tiež mala momenty, kedy som si trieskala hlavu o stenu, poohoršená jej blbosťou aj za ňu. Potom ale vytiahla pero z... No, nechcite radšej vedieť, a ja som pochopila, že s tou jej hlúposťou to zase nebude až taká tragédia. Potom sa spustila s Harrisom. Áno, s tým, ktorého som doteraz vnímala výlučne ako henchmana, a vidieť ho ako chlapa so sexuánymi túžbami bolo viac než len trochu divné. Akoby ste si predstavovali, čo robieva po nociach s manželom tá obstarožná predavačka, ktorú tak často vídavate v hypermarkete. Ale neva, stále bola romanca medzi nimi silnejšia ako tá medzi protagonistami predošlých dvoch kníh. Nuž a potom, čo naši dvaja blonďatí zaľúbenci odhopsali do západu slnka s čudnou pachuťou, že TÍTO magori budú raz RODIČMI, sa Layla s Harrisom rozhodli ísť za nimi a NAKOPÁVAŤ ZADKY. Biutiful. Ospravedlňujem sa Vitalymu, že som ho nazvala nudným, lebo ako chápem, po Lokim a Gine Karahaliosovej sa ťažko pokračuje v robení zloty, a Layle, že som ju v predchádzajúcich knihách mala tak strašne v paži. Keď je kickass, nemôžete si pomôcť a musíte ju zbožňovať, keď hovorí niečo blbé, aspoň je to niečo vo svojej hlúposti vtipné a nie ako Kyrie eleison (áno, volám ju slečna Pane, zmiluj sa), z ktorej by ste si rozbili hlavu vlastnou rukou, lebo nechápem, ako môže jeden mozog prežiť toľko facepalmov. Ale to je fuk, lebo Layla...
P.S. Ale kurvafix, Vitalij je ruské meno, a ja viem, že je na pomyselnom zozname pomenovaní Generic eastern europeans, ale bol by snáď Georgios menej drsný ako Grigorij, Alexandros ako Saša alebo Vasilios ako Vasilij?!

Lucie1990
23.08.2016

I tento díl se mi moc líbil a hlavně ke konci ten vtip. Jo Chuck Norris mě fakt rozesmál :-)

Jasinda Wilder

Jasinda Wilder