Beta

Kyrie sa nasťahovala k Valentinovi Rothovi do newyorského apartmánu, no potom sa rozhodli spolu cestovať po svete. Kyrie spoznáva nové krajiny a užíva si život, aký nikdy predtým nepoznala. Práve sa ubytovali v nádhernom kaštieli vo Francúzsku. Keď sa však Kyrie prebudí, zistí, že miesto vedľa nej je prázdne. Len na vankúši je odkaz pripichnutý strieborným nožom: On patrí mne. Kyrie tuší, že sa stalo niečo zlé, a zavolá Rothovmu asistentovi Harrisovi. Harris má jediné podozrenie – do Rothovho života sa vrátila žena z minulosti, dcéra bohatého a nebezpečného Gréka Gina Karahaliosová. Je rovnako nebezpečná a krutá ako jej otec. Kyrie spolu s Harrisom sa vydajú Rotha hľadať do Grécka, hoci presne nevedia, kde by mohol byť. Púšťajú s do nerovného boja, aby Rotha získali späť. Lenže Gina sa len tak nevzdá......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250046/big_beta-gwB-250046.jpg 3.5234

Alfa 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Ikar (SK)

Beta, 2014

Kniha Beta

Lavina

Tohle asi není úplně ani oddychovka, na mě trochu zvrácené, ale přečíst se to dalo.. Musím už přečíst i poslední díl tak to tak špatně neni ...

zp87

Mega únikovka. Čtení před spaním, nemusí se (nedá se) u toho (moc) přemýšlet.
První díl byl vyloženě o sexu (80% děje) a o dokonalém Rothovi. Až podezřele.
Druhý díl mu srazil hřebínek, vzal mu něco z té dokonalosti, s čímž nemám problém. Sexu ve 2.díle bylo mnohem méně, spíš nějaké to znásilnění a zvrácenost.
Bylo zde o něco víc 'děje' - haha, jakože děje. A akce a násilí - to bylo taaak přitažené za vlasy. Ale konečně se něco dělo.
No, plytké to je pořád, autorka rozhodně píše jednoduše, žádná hra s barvitostí jazyka nebo popisy prostředí... Pro nějakou 'číču' nejde daleko a neštítí se ničeho.
Kdybych si knihu koupila, litovala bych utracených peněz.
Takto (půjčené od kolegyně) to beru jako vyčištění hlavy po práci.
Nelze brát tuto trilogii vážně. A pokud to berete jako erotickou sci-fi blbost a únikovku, splňuje to zadání. Kniha se alespoň nesnaží hrát na nic jiného.

Ešína
03.12.2021

Druhý díl byl pro mě slabší než ten první. U některých scén jsem se necítila dobře a říkala jsem si, jestli vůbec pokračovat. Napadlo mě jestli autorka není az trošku zvrácená. Ale chtěla jsem vědět jak to dopadne a i když mám tušení že třetí pokračování ve mě vyvolá stejné pocity, musím vědět jak série celá dopadne.

Sebík0903
23.08.2021

No...první díl byl ještě jakž takž. Děj, postavy, tajemství okolo Rotha bylo sice docela očekávající ale dalo se to. Byl to průměr, jedině teda bych asi vytkla zbytečně dlouhé sexuální scény, ve kterých jsem se postupně ztrácela, jelikož mi občas nedávali smysl.
Ovšem to, co spisovatelka udělala z druhého dílu...to už fakt ne. Měla zůstat u Alfy a nijak dál už ji nerozvádět. Na recenzi pro tuto knihu jsem si musela dát časový odstup abych to v sobě nějak zpracovala. Prostě z toho příběhu udělala už něco úplně jiného než bylo. Roth, který měl být vlastně ztělesněným mužské "dokonalosti a síly", tak z něj spisovatelka udělala někoho...zoufalého a slabého. Vývoj děje mi občas přišel dost nesmyslný, stejně tak jako vývoj charakterů. Knihu jsem nedočetla, nedalo se to.

petulik330
30.05.2021

V tomto díle se čtenář dozví více o minulosti Valentina, která ho nakonec dostihne a oběma hlavním hrdinům půjde o život.
Tento díl se mi zdál o trochu lepší než ten první. Postavy byly více rozvinutější a příběh se netočil jen kolem sexu.

dooky
28.05.2021

Druhý díl byl pro mě o něco slabší než první. Nicméně i tak jsem ho zhltla za pár hodin. Napínavé od začátku do konce. Občas málo uvěřitelné, ale je to hold "pohádka" pro dospělé, ne reálný příběh. Chvátám na třetí díl.

Nika30
11.05.2021

Za mě až dost brutální. Dopodrobna popsané mučení a únosy mě dost šokovaly ale zase na druhou stranu jsem se nemohla dočkat až tu s.... někdo dostane. A jsem ráda že na to došlo.

haWranka
01.02.2021odpad!

Asi jedna z nejhorších knih žánru. Autorka naprosto upustila od jakéhokoli zdání reality, postavy byly naprosto mimo (kladné i záporné), erotické scény trapné. Přiznávám, že poslední cca čtvrtinu knihy jsem jen prolétla...