Alfa

Keď sa to stalo prvý raz, pripadalo mi to ako zázrak. Účty sa mi kopili a dosahovali takú výšku, akú by sa mi nikdy nepodarilo splatiť. Za mamu v sanatóriu, bratovo školné, moje školné, nájomné, elektrina. Všetko ležalo na mojich pleciach. A okrem toho som práve prišla o prácu. Nemala som nádej, na účte mi nezostali žiadne peniaze, nebola šanca, že by som si našla ďalšiu prácu. A potom odrazu, keď som stratila už aj poslednú nádej, našla som v schránke obálku. Bez spiatočnej adresy. Vpredu bolo napísané moje meno a vnútri bol šek na desaťtisíc dolárov. Stačili by na zaplatenie všetkých mojich účtov a niečo by mi ešte aj zostalo, kým si nájdem prácu. Mohla by som sa sústrediť len na školu. Keby ste dostali taký záhadný šek, ktorý by postačil na všetky vaše výdavky, nedali by ste si ho vyplatiť? Ja som to urobila. Po roku mi ktosi zaklopal na dvere. Pred domom stála dlhá čierna limuzína, pri dverách šofér a povedal len toľko: „Nadišiel čas splatiť dlh.“ Nastúpili by ste? Ja som nastúpila. Ukázalo sa, že niekomu dlhujem stodvadsaťtisíc dolárov....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233563/big_odhodte-zabrany-prichadza-alfa-fdl-233563.jpg 3.4471

Alfa 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Ikar (SK)

Alpha, 2014

Kniha Alfa

Lavina

Tak jako opravdu hustá erotika, ale nic víc...

zp87

Plytká knížka, plytký děj.
Občas doslova neuvěřitelný sex.
Ale pokud člověk (ženská) má chuť si číst, zatímco její partner vedle zrovna sleduje porno, docela to chápu. Účinek asi podobný.
Ke konci náznak zápletky je, takže cíl asi splněn.
Přesto všechno jdu na 2.díl, jsem zvědavá na hlavní hrdiny a přece jen, ty erotické scény tam nejsou vůbec špatné.
Ale ve srovnání s tímto je 50 odstínů romantické čtení pro romantické duše.

MarcoPolo936

Hvězdičky hlavně za pikantní popis erotických scén...

vcielka

(+ SPOILER) Príbeh už začína zle. Ešte by som pochopila, že si hlavná hrdinka vyberie neznáme peniaze od neznámeho zdroja. Čo však nepochopím je, keď prišiel po ňu Harris a chcel ju odviezť, vôbec netušila, čo ako, kde, prečo, čo ju čaká. Teda mala nejakú sexuálnu predstavu. Ale podriadila sa veľmi ľahko a šľa nevediac kam. Ako povedala kamarátke do telefónu, možno robiť prostitútku, možno do háremu a tá kamarátka ju len poľutovala, na konci sa zasmiala jej vtipu a tam jej obavy skončili. Veta typu: Toto sa môže stať len tebe... ok aj ja to používam, ale nie takto. Najlepšia kamarátka jej v podstate nič viac nepovie, len toto a volaj mi ako sa to vyvíja a žiadny strach o jej NAJLEPŠIU kamarátku. No ja by som ako najlepšia kamarátka určite nebola tak v pohode. Hlavná hrdinka by tiež nemala byť tak v pohode. Iba ak jej v konečnom dôsledku nevadí byť prostitútkou, v háreme, natáčať porno s 10 chlapmi naraz, byť zožraná kanibalmi, predaná do otroctva... Svet nie je ružové miesto a v skutočnosti sa v ňom odohráva veľa svinstva. A neviem, či vôbec je tomu chlapovi niečo dlžná, keďže s ním nepodpísala žiadny dlžný úpis. A keby si tým nebola istá, stačilo skočiť do právnickej poradne. Miesto toho si povedala, že vyberiem a uvidím, čo sa stane. Myslela sií, že je dlžná a ak si to myslela, potom jej vážne nevadilo, že by niekto od nej mohol pokojne o rok vyžadovať vrátenie prachov aj s úrokmi a mohla skončiť ona alebo jej brat s rozbitou čeľusťou alebo so zlámanými nohami? Autorkine dôvody ma nepresvedčili. Neznášam hrdinov hlupákov. Jej upišťaná mentálne zaostalá najlepšia kamoška mi tiež neskutočne liezla na nervy, ešteže sa tam vyskytovala tak zriedka. Všetok zvyšný text bol len 100% sex bez nejakej hĺbky, hlbokých myšlienok, logických krokov. Hlavne si dosť i protirečili v konaní. A tie kecy o tom ako Harris odpráskal tých španielsky hovoriacich chlapov a podobne, to už i na mňa bolo moc. To ako keby celé písalo 11 ročné decko so sexuálnymi skúsenosťami. I porno sa dá napísať lepšie.

Ešína
26.11.2021

Příběh se mi celkem líbil. Popis sexuálních scén byl opravdu podrobně popsaný a ke konci už jich bylo trochu moc. Až jsem se přemáhala knihu dočíst. Zajímalo mě ale, jak to mezi Valentinem a Kyrie dopadne. A k mému překvapení celkový dojem není zas tak špatný. Druhý díl mám určitě na seznamu.

dooky
26.05.2021

Mě se to moc líbilo. Hodně erotiky, napětí od začátku do konce. Zajímavý příběh. Jdu hned na druhý díl.

petulik330
25.05.2021

Autorka čtenáře napíná stejně jako hlavní hrdinku kdo je člověk co ji celý rok posílal peníze.
Když se konečně dozvěděla i ze čtenáři kdo to je a proč to dělal bylo to překvapení. To jsem rozhodně nečekala.
I když tam bylo plno erotických scén, nevadilo mi to. Kniha byla přece zařazena to téma erotiky.
Už se těším na další pokračování.

Nika30
08.05.2021

Tak tohle je čistokrevné porno. Rozhodně nečekejte červenou knihovnu. Sice kniha vcelku dobře dopadne ale vzhledem k očekávanému pokračování nemůže vlastně skončit jinak. Ale kam se popisem sexuálních scén hrabe fifty shades. Rozhodně to není čtení pro slabé nebo prudérní povahy.