Dcera proti matce

Manželství Marty a Vlastíka je spokojené, rodiče milují svoji dcerku Martinu. Matka si nachází nového přítele, otec končí ve vězení. Malá Martina matce a jejímu milenci překáží. Stěhují dívku po příbuzných a nechybí mnoho a Martina se dostane na samé životní dno. Dává si předsevzetí: svede matčina milence. A že svůj záměr uskuteční, o tom není pochyb… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30657/dcera-proti-matce-30657.jpg 4.617
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Petra (ČR)

Tak k této knížce mám výhrady, a to znechucení, nechápu, jak se takhle může matka chovat k dítěti. A odkopnout ho jako psa.

Ann98

Děj knihy je velmi aktuální i v dnešní době, i když je pravda, že některé části knihy je dobré brát s rezervou, ale přesto vše, co se odehrávalo v knize, může potkat i kohokoliv z nás. Kniha je plná emotivních zážitků. Pokud si někdo tuto knihu přečte, určitě se mu stane, že se do nějaké postavy alespoň částečně vžije (je zde totiž všehochuť v jednotlivých povahách). Někdo bude u knihy plakat, někdo se bude smát, ale rozhodně se u ní nebude nudit. Jedna z těch povedenějších knih.

alnahu
22.06.2017

Velmi smutný příběh ze života. Příběh Martiny ,které se zřeknou rodiče i prarodiče, která se musí sama postavit na vlastní nohy .Za tuto křivdu se chce pomstít celé rodině ,hlavně matce. Svede druhého manžela své matky ,díky němu zbohatne, ale zamiluje se do něj a čeká s ním dítě. Nakonec je potrestána sama ,zaplatí za svou pomstychtivost. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.

EvikU.
08.04.2017

Naprosto mě román pohltil. Je to síla. Čte se rychle, neb je napínavý. Akorát bych pomstu neřešila tímto způsobem. Možná, že žádným způsobem, pomsta nic neřeší, ale chápu ji.

smejkalova.m
03.02.2016

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak se můj názor obrátil a přelouskala jsem ji během dne. Věra Řeháčková píše příběhy, které člověka chytnou za srdce. V tomhle případě nechápu matku Martiny, jediné dítě a ona upřednostní partnera, je to smutné jací někteří lidé dokáží být.

crazyslunicko
15.10.2015

Kniha mě pohltila, vynikající příběh, ale bohužel se špatným koncem. Je šílené, jak může matka tohle své dceři udělat.. Bohužel

JaKlima
06.10.2014

Smutný příběh, ale takový je prostě život. Velmi čtivá kniha, ohledně jako všechny tituly od Věry Řeháčkové.

Lucka66
07.02.2013

Vynikající knížka! I slzy mi u ní tekly..nepochopím jak tohle může matka dceři udělat. A když konečně Martina najde svoji lásku, stane se to co by opravdu nikdo nečekal.