Dcera proti matce

Dcera proti matce https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30657/bmid_dcera-proti-matce-658146ec1504b.jpg 4 28 8

Manželství Marty a Vlastíka je spokojené, rodiče milují svoji dcerku Martinu. Matka si nachází nového přítele, otec končí ve vězení. Malá Martina matce a jejímu milenci překáží. Stěhují dívku po příbuzných a nechybí mnoho a Martina se dostane na samé životní dno. Dává si předsevzetí: svede matčina milence. A že svůj záměr uskuteční, o tom není pochyb…... celý text

Emik87
20.02.2024 5 z 5

Tohle je opravdu síla. Jestli se tohle někdy stalo, tak od té rodiny dál. Láska, zrada, pomsta, láska...je v knížce opravdu všechno.

Baja333
02.03.2021 4 z 5

Silná kniha.... Žádnou slaďárnu nečekejte. Napínavý a smutný příběh. Čte se velmi dobře.

Ann98
07.04.2018 5 z 5

Děj knihy je velmi aktuální i v dnešní době, i když je pravda, že některé části knihy je dobré brát s rezervou, ale přesto vše, co se odehrávalo v knize, může potkat i kohokoliv z nás. Kniha je plná emotivních zážitků. Pokud si někdo tuto knihu přečte, určitě se mu stane, že se do nějaké postavy alespoň částečně vžije (je zde totiž všehochuť v jednotlivých povahách). Někdo bude u knihy plakat, někdo se bude smát, ale rozhodně se u ní nebude nudit. Jedna z těch povedenějších knih.

alnahu
22.06.2017 5 z 5

Velmi smutný příběh ze života. Příběh Martiny ,které se zřeknou rodiče i prarodiče, která se musí sama postavit na vlastní nohy .Za tuto křivdu se chce pomstít celé rodině ,hlavně matce. Svede druhého manžela své matky ,díky němu zbohatne, ale zamiluje se do něj a čeká s ním dítě. Nakonec je potrestána sama ,zaplatí za svou pomstychtivost. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.

EvikU.
08.04.2017 5 z 5

Naprosto mě román pohltil. Je to síla. Čte se rychle, neb je napínavý. Akorát bych pomstu neřešila tímto způsobem. Možná, že žádným způsobem, pomsta nic neřeší, ale chápu ji.

smejkalova.m
03.02.2016 5 z 5

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak se můj názor obrátil a přelouskala jsem ji během dne. Věra Řeháčková píše příběhy, které člověka chytnou za srdce. V tomhle případě nechápu matku Martiny, jediné dítě a ona upřednostní partnera, je to smutné jací někteří lidé dokáží být.

crazyslunicko
15.10.2015 5 z 5

Kniha mě pohltila, vynikající příběh, ale bohužel se špatným koncem. Je šílené, jak může matka tohle své dceři udělat.. Bohužel

JaKlima
06.10.2014 5 z 5

Smutný příběh, ale takový je prostě život. Velmi čtivá kniha, ohledně jako všechny tituly od Věry Řeháčkové.