SimonaP SimonaP komentáře u knih

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Stráášně zdlouhavý začátek, pořád se jede, jede, jede, mrzne, a nic se neděje. Poslední čtvrtina je napínavá, ale nějak mi to nestačilo. Zrychlené vysvětlení jak a proč mi opravdu k dobré knize nestačí.

25.05.2017 2 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Knížka sice byla čtivá, ale naprosto nereálná. Pachatelem jsem si byla skoro jistá, když se ukázalo, že je to někdo úplně jiný-za to hvězda navíc. Ale jinak nelogické až nesmyslné.

21.05.2017 3 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Hlavní postava nesympatická, děj nic moc, až ke konci se to trochu rozjede a přijdou zvraty. Knize by prospělo méně stran.

18.05.2017 3 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Moc hezká kniha, stejně jako dvě předešlé.Děj z minulosti možná ještě napínavější, než vyšetřování vraždy v současnosti.

14.05.2017 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Moc hezky napsaná kniha, těšila jsem se na ni, četla jsem každou volnou chvilku, ještě že byl prodloužený víkend. Sedmilhářky mě až tak nebavily, ale tohle bylo fakt čtivé.Milé, spousta skvělých postřehů, nad kterými jsem přemýšlela... Super.

08.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi moc líbila, musela jsem se ovládat, abych nezalistovala na konec kvůli tomu, jestli je malá naživu. Naštěstí jsem to neudělala. Napínavá kniha, doporučuji.

05.05.2017 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Větší blbinu jsme snad ještě nečetla. Bylo to o úplně něčem jiném, než slibuje popisek. A nepochopila jsem anglické věty bez překladu. Škoda času, který jsem mohla věnovat jiné knížce. Čekala jsem na konec, a ono nic. Jedna hvězda ani nevím za co, možná za trochu čtivý začátek.

03.05.2017 1 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Nic moc, spíš nuda.Trošku napětí na konci, ale to mi nějak nestačí na označení bestseler.

29.04.2017 3 z 5

Před pádem Před pádem Noah Hawley

Trochu zdlouhavé, některé kapitoly mě nudily, asi jsem si představovala, že kniha bude o něčem jiném. Vysvětlení, na které jsem čekala nekonečně dlouho, bylo ukvapené a málo pravděpodobné.
Spoiler: to opravdu nikdo neřeší,kdo a v jakém stavu nastupuje do letadla?

23.04.2017 3 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Jedna ze spíše slabších knih spisovatelky. Do tří čtvrtin nuda, pak trochu něco a očekávané rozuzlení.

19.04.2017 3 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Kniha byla napínavá, dobře se četla, to jistě, ale nepochopila jsem, proč policisté více nepátrali v okolí a rovnou se nezeptali členů rodiny na možné úkryty v okolí. Ale to by byl asi brzy konec a kniha by měla jen padesát stran.

17.04.2017 3 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Lež byla mnohem lepší, tady jsem se chvílemi i nudila. Jako kdyby to napsala jiná spisovatelka.

13.04.2017 3 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Líbilo, jako skoro každá kniha od autorky. Tahle byla možná trochu brutálnější, než je u autorky zvykem, ale mně to nevadilo.

11.04.2017 4 z 5

Erebos - Počítačová hra, která tě sleduje... Erebos - Počítačová hra, která tě sleduje... Ursula Poznanski

Kniha asi spíš pro nižší věkovou skupinu, pasáže ze samotné hry mě moc nebavily, chvilkami byla kniha napínavá, ale vysvětlení na konci kdo a proč mě moc neuspokojilo. Nic moc.

10.04.2017 3 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Docela dobrý, průměrný. Moc se mi nelíbil překlad, občas divně volená slova. Ale ráda si přečtu i další knihu od autorky.

05.04.2017 3 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Ale jo, nakonec to bylo i napínavé. Začátek se trochu vlekl, ale pak se to rozjelo, a myslím, že za přečtení kniha rozhodně stojí.

01.04.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další hezky napsaná kniha, líbila se mi. Možná i o něco víc než Dívka v ledu.

23.03.2017 4 z 5

Každý něco skrývá Každý něco skrývá Mary Higgins Clark

Nuda, hrozná nuda. Konec jakž takž, ale opravdu asi jen posledních dvacet stránek bylo trochu napínavých.

15.03.2017 2 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Čtivá, napínavá kniha, nejlepší z autorovy trilogie. Nešla odložit, únosce jsem vůbec neodhadla. Byly tam určité nelogičnosti, ale ději to nijak nevadilo.

11.03.2017 4 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Docela napínavé čtení. Byla jsem zvědavá na vraha, neuhodla jsem.

09.03.2017 3 z 5