SimonaP SimonaP komentáře u knih

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Tak tenhle díl mě vůbec nebavil. Detektivní část byla hooodně upozaděna na úkor řešení vztahů mezi vyšetřovateli a navíc zápletka pro mě nebyla zajímavá, oběti mi nebyly sympatické . Po Učedníkovi veliké zklamání.

25.11.2016 2 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Děsná nuda, nemohla jsem se knihou prokousat, občas jsem se přistihla, že při čtení myslím na něco jiného. Děj by se dal shrnout do asi 50 stran a bylo by to tak akorát. Nevím, jestli se mám pustit do Hedvábníka.

20.11.2016 2 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Napínavá knížka, o moc lepší než Temná tajemství, přečteno za víkend, ještě, že bylo hnusně a nikam jsme nešli, jinak bych musela asi číst celou noc, nemohla jsem jí odložit.Skvělá.

14.11.2016 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Zajímalo mě, jak to vlastně všechno bylo, ale ten konec... postrádá logiku, jestliže část knihy vypráví sama Alice. Divné chování postav.Spíš nedoporučuji.

13.11.2016 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

kniha mě vůbec nebavila, opravdu jí napsal Jo Nesbo? Vůbec se mi tomu nechce věřit...

11.11.2016 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Ach jo... na knihu jsem se těšila, přečetla jsem celou sérii a tahle mi přišla, jako by tam ani nepatřila. Nervy drásající nelogičnosti, nepravděpodobné chování postav, až jsem se musela občas plácnout do čela. Postava Margot mě neskutečně rozčilovala, na každé straně se snažila někam nacpat své těhotné břicho, na místě činu nepostradatelná až do porodu... Předchozí knihy výtečně, tahle mi prostě nesedla.

28.10.2016 3 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Asi do půlky jsem se knihou vyloženě prokousávala, nemohla jsem se do ní začíst. Ale potom mě chytla a jsem ráda, že jsem jí neodložila. Určitě budu ve čtení série pokračovat.

28.10.2016 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Super detektivka, bavila mě, vraha jsem neodhalila.

22.10.2016 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Knížka se mi četla dobře, rozuzlení zajímavé, vztah dvojčat mě překvapil. Ale jak jsem si bohužel dopředu přečetla v komentářích, že se v knize opakuje "Kim zvedla oči k nebi", soustředila jsem se na toto spojení a opravdu se často opakovalo, až to na mě působilo rušivě. Jinak knihu doporučuji, nenudila mě.

16.10.2016 3 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Moc hezká knížka, srozumitelně čtivě napsaná, napínavá, přečetla jsem jí za víkend. Zajímavý příběh, byla jsem neustále zvědavá, jak to bude pokračovat. Doporučuji.

10.10.2016 4 z 5

Nehoda Nehoda Chris Pavone

Knížka mi nudná nepřišla, v postavách jsem se celkem dobře orientovala. Hodnotím průměrně.

10.10.2016 3 z 5

Vídeňské bratrstvo Vídeňské bratrstvo Ingar Johnsrud

Kniha se mi nezdála čtivá ani napínavá, ztrácela jsem se v postavách. Myšlenka asi dobrá, ale nezajímavě podaná (alespoň pro mě).

04.10.2016 2 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Kniha mě nebavila, přišla mi spíš pro teenagery. Vraha jsem odhalila bohužel hodně brzy a tak se pro mě překvapení nekonalo. Autorku čtu ráda, ale tady jsem se netrefila.

04.10.2016 2 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Opět napínavé, ještě, že jsem měla dovolenou,přečteno za dva dny, vzbudila jsem se v noci a četla...Doporučuji.

21.09.2016 4 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Knížka byla napínavá, to se jí nedá upřít, zvlášť první polovina,kdy vůbec nevíte, o co vlastně jde.Ale pak se to nějak rozehraje na více stran a už mě to tak nedrželo. Ale konec svou drsností překvapil, to zas jo. Za jedno přečtení knížka přesto stojí. Ale nebude patřit mezi mé oblíbené a za chvíli zapomenu, o čem že to vlastně bylo.

19.09.2016 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Opět napínavá Keplerovka, ale Paganiniho smlouva se mi líbila víc. Ale rozhodně doporučuji, čtivé od začátku konce.

18.09.2016 4 z 5

Na zabití Na zabití John Lutz

U knížky jsem se určitě nenudila, bavila mě, ale ten konec mi přišel takový nějaký nedomyšlený. U takové veliké akce a počtu policistů bych v reálu čekala asi něco jiného, ale zase by to nebylo tak napínavé.

16.09.2016 3 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Skvělé, četla jsem každou volnou chvilku, super, dávám maximum. Doporučuji.

10.09.2016 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Knížka byla strhující a napínavá, vykreslená atmosféra a pocity Máji byly podány reálně mrazivě. Ale asi knížku svým známým nedoporučím, a to pro divný a pro mě nehodící se závěr. Ale chápu, že autor se zaměřuje na sci-fi a na nadpřirozeno, takže je to tak asi správně.

25.08.2016 3 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

úplně jiný styl knih, než jsem doposud četla. Ale bavilo mě to moc,vtipný milý styl vyprávění. Doporučuji.

25.08.2016 4 z 5