Nehoda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

„Pokud milujete nervy drásající příběhy, letos jsem žádný lepší než tenhle nečetl.“ Stephen King Na začátku byl rukopis. Anonymní příběh nazvaný Nehoda. Kdokoli si ho přečetl, okamžitě věděl, že tenhle text změní svět. Že tomu, kdo ho vydá, přinese obrovský zisk. Ale kdokoli zná jeho obsah, ten se rázem dostává do smrtelného nebezpečí – a morálního konfliktu. Newyorská literární agentka Isabel Reedová či Hayden Grey, zástupce CIA v Kodani, o tom vědí své. A pak je tu pochopitelně autor, ukrytý v Curychu a čekající, až jeho kniha vyjde... Nehoda odkrývá ledacos ze života mocných a vlivných lidí. Putuje napříč vydavatelstvími a zachraňuje či ničí kariéry a společnosti. A donutí každého konfrontovat své představy o sobě se svým skutečným já. Nehoda je nový působivý, důmyslný a mnohovrstevný thriller Chrise Pavoneho (držitele prestižních cen Edward Award a Anthony Award za debut Bez domova). Thriller, před nímž neutečete – nebo uděláte velkou chybu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/259262/nehoda-iJE-259262.jpg 371
Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

The Accident (2014)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Kniha Nehoda

Přidat komentář
Aghatte
13. červenceodpad!

Asi jsem četla něco jiného, nic nervy drásajícího tam nebylo, spíš pořádná nuda...

konimka
04.10.2018

Nic moc....

DenisaV
25.09.2018

Tato kniha mě trochu zklamala. Dočetla jsem ji jen s velkým přemáháním, i když ve finále jsem ráda. Konec byl totiž alespoň trochu zajímavý.
Bohužel nechápu Kingovo doporučení, během celého díla jsem zůstávala naprosto v klidu, spíš jsem musela některé stránky číst dvakrát, namísto toho, abych děj hltala jako u jiných knížek.
Námět ale vcelku zajímavý a originální.

kaja3190
03.03.2018

Čekala jsem něco napínavého a akčního, ale nic z toho tam nebylo... Musela jsem to bohužel odložit.

peedbook
30.01.2018

Celkom dobré ..... Napísané trošku ako scenár k filmu ....

Danago
23.08.2017

Na začátku byl rukopis nazvaný Nehoda. Anonymní a skrývající se autor čeká, až jeho kniha vyjde... Rukopis obsahuje tajemství ze života mocných a vlivných lidí.
Knížka rozhodně není špatná. Nápad je opravdu skvělý. Jen to zpracování je trochu nešťastné. První půlka je opravdu tak nějak zmatečná, dost špatně se orientuje v postavách a trochu se táhne. Druhá půlka knížky je mnohem lepší jen čtenář musí vydržet.

rodak
05.05.2017

Tak jak bych začal.Nápad výborný -ta první část knihy strašně zamotaná ,ale díky negativním komentřům zde jsem si řekl že vydržím dočíst.Přijde mi že p Pavone psal první půlku v nějakém divném rozpoložení.Protože kdyby se mu povedla jako ta druhá půle knihy tak je to opravdu bestseller.

NikaMirka
15.04.2017

Tyyyy jo...Fakt nevím, jak knihu hodnotit. Asi to není brak, ale super bestseller? No to rozhodně taky neodpovídá. Průměr, takže dávám tři. Ve jménech a postavách jsem se neztrácela, námět i zápletka dobrý a věrohodný, proč by se něco takového nemohlo stát...problém ale spatřuji v tom, že opravdu člověk čeká nějaký boom. Kniha je super rozjetá, napínavá a konec? Jako by člověk vypnul napínavý film uprostřed. Na to, jak se děj celou dobu rozvíjel a vlekl celou knihou, to opravdu mohlo dopadnout jinak. Jen já jsem schopna vymyslet minimálně tři jiné závěry, a věřím, že by se jich dalo vymyslet mnohem víc, tak proč to autor nedotáhl? ...

Doporučujeme

Slib mlčení
Slib mlčení
Galerie mrtvých
Galerie mrtvých
Hračkář
Hračkář
Zachráníš mě ráno
Zachráníš mě ráno

Autor a jeho další knihy

Chris Pavone
americká, 1968

Kniha Nehoda je:

v Právě čtených2x
v Přečtených93x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených2x
v Knihotéce65x
v Chystám se číst59x
v Chci si koupit14x
v dalších seznamech2x