SimonaP SimonaP komentáře u knih

Prodloužený víkend Prodloužený víkend Gilly Macmillan

Ale jo, číst se to dalo, i když nic extra to nebylo. Až do konce nevíte, co kdo proč. Zase trochu jiný způsob vyprávění.

23.06.2024 3 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Kniha byla čtivá, ale vadilo mi Spoiler - zamlčování informací, jako např. útěk nebezpečné vražedkyně a její vyhrožování rodině Lottie.

15.06.2024 3 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Knížka byla čtivá, napínavá, rychle jsem jí přečetla.

02.06.2024 4 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Tak tohle mě bavilo. Čtivé, napínavé. Jediné, co mi trochu působilo problémy dvě pro mě podobná jména Lucy a Libby. Ale jinak fajn čtení to bylo.

26.05.2024 4 z 5

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Ani nevím, jestli se mi kniha vlastně líbila. Nesedl mi styl psaní, jako od žáka ze základky, když má napsat povídku. A styl rozhovorů mezi lidmi divný, takhle se nikdo nebaví. Konec překvapil.

24.05.2024 3 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

Kniha byla čtivá, to ano, ale vadily mi tam nelogičnosti. Spoiler: jak je možné, že nikdo z policistů neprohledal stodolu, kde se stal zločin? A další oběť tam najde malá holka. Proč žena neprozradila Willie hned, kdo jí držel v zajetí, když ho znala? Proč si hned nepřipravila zbraň, když věděla, že je někde venku pachatel? Nevím, pro mě nedomyšlený jednoduchý příběh.

17.05.2024 2 z 5

Jeho a její Jeho a její Alice Feeney

Kniha byla čtivá, adepti na vraha se střídali, měla jsem jich několik, a musím se pochválit, napadl mě na chvíli i ten pravý.

11.05.2024 3 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Nějak mě to nebavilo. Hrozně postav, nesmyslů, o kluky se nikdo nebojí a v pohodě můžou být venku celou noc, včetně syna vyšetřující policistky ,i když tam řádí vrah.

06.05.2024 2 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

No bylo to takové nemastné neslané, bez napětí, ale číst se to dalo.

28.04.2024 3 z 5

Cizinky ve vlaku Cizinky ve vlaku Lisa Unger

No nic moc. Čekala jsem podobu s Cizinci ve vlaku, ale to ani náhodou. Takové rozvleklé, celkem nudné, neustálé změny identit na naše poměry nechápu, v Americe asi standart...

20.04.2024 3 z 5

Nenápadný vrah Nenápadný vrah James Carol

Kniha mě občas nudila, důvody, proč vlastně vraždil, a jak si vybíral oběti, takové nedotažené... neurazí, nenadchne.

06.04.2024 3 z 5

Co zůstane v lesích Co zůstane v lesích Kate Alice Marshall

Skoro do půlky se nic moc neděje, pak to dostane konečně nějaký spád. Ale tolik narušených a ulhaných lidí pohromadě se jen tak nevidí.

31.03.2024 3 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Kniha se četla dobře, akorát konec mi přišel uspěchaný, všechno rychle vysvětleno na pár stránkách. Ale bavila mě.

24.03.2024 3 z 5

Zlatá vařečka Zlatá vařečka Jessa Maxwell

Je, to mě bavilo. Akorát bych brala těch dní pečení víc. Kniha byla krátká, snesla bych klidně o polovinu víc stránek.

14.03.2024 4 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Četlo se to dobře, ale ztrácela jsem se ve jménech a přišlo mi to občas zdlouhavé, neudržela jsem vždy pozornost

10.03.2024 3 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Kniha se četla dobře, to ano, ale chování Maggie v sedmém měsíci vymodleného těhotenství riskantní, psycho Nola, které její chování v pohodě prochází x let a nikomu nepřijde divné, atd. Nedotažené, jednoduché, nereálné. Ale celkem zábavné.

02.03.2024 3 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

No byla to nuda. Posledních 50 stránek, kde se trochu něco dělo, to už nevytrhlo.

27.02.2024 3 z 5

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Kniha napsaná čtivě, pachatel byl sice jasný zhruba v půlce knihy, ale bavilo mě to.

20.02.2024 3 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

No to bylo teda něco. Vrtulníky se používají jen aby vytáhly Joonu z dopravní zácpy, sériového vraha honí vždy samotný jeden policista, oběť utíká před vrahem vždy pryč od lidí a frekventovaných míst, např. do kostela, od kterého má sice klíč, odemkne si, ale ehm zapomene za sebou zamknout. A vrah je asi kulturista, který hravě vytáhne do výšky mužské tělo. Kde je kvalita prvních dílů série???

15.02.2024 2 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Čtivá kniha byla, to ano, ale nesmyslná až hrůza. Prostě tohle nemohlo být reálné.

08.02.2024 2 z 5