Mrtvé od Tichého jezera přehled

Mrtvé od Tichého jezera
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498283/bmid_mrtve-od-ticheho-jezera-W9B-498283.jpg 4 233 233

Případy Kay Sharpové série

Matka s dcerkou vyrazí na vysněný výlet k Tichému jezeru. Jen ony dvě, nádherné místo a podzimní barvy všude kolem. Netuší, že se ocitly na území zvráceného vraha. Když Alison a malá Hazel zmizí, inspektorka Kay Sharpová si přísahá, že je vypátrá živé. Jenže pak se najde mrtvola ženy, kterou kdosi pohřbil hrůzným rituálním způsobem s peřím ve vlasech, a inspektorka má neblahé tušení, že matku s dívenkou čeká stejný osud. Místní obyvatelé se bojí, že jsou další na řadě, a šeptají si o prastarých pohřebištích, zatímco Kay Sharpová zjišťuje, že ji někdo sleduje. Dostává se příliš blízko k nejzvrácenějšímu vrahovi celé své kariéry, nebo ji dohání vlastní minulost?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Girl From Silent Lake , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrtvé od Tichého jezera. Přihlašte se a napište ho.

TeriLoch
24.07.2024 5 z 5

Super ! Nešlo přestat číst, napínavý příběh, dobře se četlo, sympatická hlavní postava doktorka Kay a taky detektiv Elliot, hezky se doplňují :) Rozhodně se vrhnu na další díl, asi budu mít další oblíbenou sérii :) Doporučuju!

Kat9
15.07.2024 3 z 5

(SPOILER) Jedná se o klasický thriller, který mně osobně ničím nijak zvlášť nepřekvapil. U thrilleru navíc očekávám, že se od něj nebudu moct odtrhnout, což jsem u této knihy klidně mohla. Základní zápletka mi hodně připomínala Slib mlčení od Lindy Castillo, i hrdinka se vlastně jmenovala stejně. Hlavní hrdinka klasicky jedinečná a prudce inteligentní s širokými znalostmi. Vrah pak už byl prakticky explicitně uvedený dlouho před koncem. Pro mě v knize nebyl žádný velký moment překvapení, kromě nože Kayina otce. Navíc díky tomu, že jsem si jen letmo přečetla anotaci, jsem od knihy očekávala něco úplně jiného, i to možná ovlivnilo můj zážitek z knihy. Přesto si nemyslím, že je kniha špatná a toho, komu se například již zmíněný Slib mlčení líbil, jistě zaujme. Já sama se nebudu bránit tomu zkusit v budoucnu od autorky další knihu.

michaela5515
09.07.2024 5 z 5

Vypadá to na novou skvělou sérii. Nemohla jsem přestat číst. Kay je inteligentní, vyhovuje mi po všech stránkách. Postava Elliota mi taky nevadila, spolu se doplňují. Sedí mi styl vyprávění. Těším se až se vrhnu na další díl.

Dvanáctý ročník KNIHOMÁNIE startuje v pátek 21. října 2022

21.10.2022

Perfektní dovolená. Pokud přežijete!

19.10.2022

Vychází Vypravěč, Magie havranů a další knižní novinky (41. týden)

09.10.2022

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Mrtvé od Tichého jezera v seznamech

v Právě čtených7x