SimonaP SimonaP komentáře u knih

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Líbil se mi hovorový odlehčený styl vyprávění, ale kniha mi přišla zdlouhavá, a na konci se vlastně skoro nic nedozvíme, takže hned navázat druhým dílem je nutnost.

03.09.2023 3 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Tentokrát za mě slabší díl série, která mě jinak hodně baví. Čtivé to bylo, to určitě, ale jiné díly se mi líbily víc.

27.08.2023 3 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Zhruba 250 stran se vůbec nic neděje, pak to tedy dostane trochu spád, konec napínavý. Ale jako celek nic moc.

21.08.2023 3 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Tak číst se to dalo, možná lepší, než první díl.

15.08.2023 3 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Kniha byla napínavá a čtivá, nešla jen tak odložit. Trošku neuvěřitelné, že by se v jedné uličce sešlo tolik divných lidí, ale tak bez toho by nešla napsat tato kniha, že.

06.08.2023 4 z 5

Krvavé stíny Krvavé stíny Jérôme Loubry

Čtivé, zajímavý zvrat.

29.07.2023 3 z 5

Nepříjemně blízko Nepříjemně blízko Linwood Barclay

Kniha byla čtivá, i když už zhruba za polovinou mě napadlo, kdo je kdo a proč se to asi stalo. Ale jako celek hodnotím dobře.

29.07.2023 3 z 5

Mrtvé ženy Mrtvé ženy Martin Štefko

Děj knihy vůbec nebyl špatný, ale vulgární slova, místy i v úplně nevhodný okamžik, mi dost vadila. Myslím, že dobrý a to i hodně drsný thriler nebo krimi se dá psát i bez sprostých slov, viz Carter, Marsons, Bryndza.

21.07.2023 2 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Takový thriller. Bylo to docela čtivé, konec překvapil.

28.06.2023 3 z 5

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Kniha mě bavila, akorát mi nepřišel nikdo normální, skoro všichni se chovali divně. Ale čtivé to bylo.

25.06.2023 4 z 5

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

Kniha byla pro mě nezajímavě psaná, Gabriela byla vystavena hroznému domácímu násilí, chápu, ale nebavilo mě to.

21.06.2023 2 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Že já si nedám říct a pořád to zkouším. Ani jedna z knih o Fabianovi mě nebavila a zase si musím přečíst další. V téhle bylo rozehráno hodně dějových linek a ne všechny byly dotažené do konce. Takže musíme nutně číst další díl. Ach jo.

17.06.2023 2 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Kniha patřila mezi ty pomalejší, dějově táhlé, ale asi jsem byla nějaká zabržděná, konečné rozuzlení mě překvapilo, tohle jsem neodhadla.

05.06.2023 3 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Žádná pecka to teda nebyla, akorát jsem celou dobu byla zvědavá, kdo píše ty dopisy SPOILER: je těžko uvěřitelné, že by nikdo nechtěl adoptovat zdravé miminko, kterého se matka zřekla? Konec takový těžko uvěřitelný.

29.05.2023 3 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Kniha byla čtivá, to určitě, ale občas mi přišla taková zdlouhavá. Ale závěr měl spád, takže jako celek dobrý.

26.05.2023 3 z 5

Podivná holka Podivná holka Jenny Blackhurst

Kniha byla čtivá, bavila mě, tak trochu jsem to tušila asi od poloviny, ale ten konec? Tohle nemám ráda.

23.05.2023 3 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Knihu bych nezařadila do detektivek ani do thrilleru. Byla pro mě děsně zdlouhavá, nic se tam nedělo a autorka nás akorát celou dobu pěkně "tahala za fusekli".

18.05.2023 2 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Do tří čtvrtin se nic neděje, pořád jen potřeba šokovat nějakými halucinacemi, pak ke konci samé nesmysly. Autorka vůbec neumí psát.

13.05.2023 2 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Opět úžasná detektivka, kde mě bavila každá stránka, bez hluchých míst, bez zbytečných popisů, prostě paráda.

10.05.2023 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak dávám tři hvězdy za čtivost, to ano, ale jinak to podle mě nebyl thriller, ale taková vztahovka z jedné ulice, kde každý je s každým nějak zapletený, každý na někoho něco ví. A ta poslední vražda mi přišla jen tak, aby se neřeklo....

03.05.2023 3 z 5