Nepříjemně blízko

Sedmnáctiletý Derek, jenž se ukrývá v domě svých sousedů, se stane svědkem trojnásobné vraždy. Ze sklepa, kam se schoval, sice nic nevidí, ale slyší, jak vrah pronáší jediné slovo: Hnus. Kdo je tím neznámým zabijákem a jak jeho čin souvisí s náhodně nalezenou disketou ve starém počítači, který navíc po strašlivém činu z místa vraždy záhadně zmizí? Druhý kriminální thriller kanadského spisovatele Linwooda Barclaye, autora úspěšného románu Na loučení nebyl čas, vrcholí zcela nečekanou tragédií svědčící o tom, že život člověka mnohdy ovlivní zdánlivé maličkosti, které se však řízením osudu mohou stát roznětkou nenapravitelných konců....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/78_/78788/neprijemne-blizko-nKm-78788.jpg 4.2111
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Too Close to Home (2008)

Kniha Nepříjemně blízko

pavlinka0250

Pan Barclay opravdu umí.
Od začátku až do konce je to jízda. Nemůžu jinak, než doporučit k přečtení.

Merlinit

Trochu překombinované, ale opravdu čtivé.

ArwenAragorn
14.12.2018

Napínavý, čtivý thriller, který se těžko odkládá. A závěr stojí za to.

kannibal28
01.11.2018

Podla recenzie a názvu knihy som čakal viac. Až na ten záver ktorý ma prekvapil.

VIVINKAR
03.08.2018

Četla jsem už dávno, ale kniha má čestné místo v knihovničce :), ráda se k ní vracím a určitě doporučuji přečíst

Synysterka
18.02.2018

Barclay opět nezklamal.

Len2očka
31.10.2017

Další autorova knížka,která se mi líbí na 100%

čika
08.09.2017

americky thriller v tom najlepsom zmysle slova. viem si predstavit jeho filmovu podobu.