Přátele měj nablízku

Natty a Sean Wainwrightovi mají vztah pevný jako skála, dvě dospívající dcery, úspěšné podnikání a krásný dům. Když jejich mladší dcera onemocní na školním výletě do zámoří, Natty spěchá za ní. Naštěstí je právě na návštěvě Nattina nejlepší přítelkyně Eve Dalladayová; nabídne se, že zůstane u Seana a pomůže s vedením Wainwrightovy domácnosti. Po návratu domů však Natty zjistí, že Eve se v rodině zabydlela trochu moc: Sean se do ní zamiloval. Natty nezbývá, než se tvářit statečně. Snaží se znovu svůj život napravit, ale Eve ji pokaždé znovu srazí na dno. Pak Natty dostane anonymní dopis se sdělením, že Eve je „sériová milenka“. Něčeho podobného se dopouštěla už dřív – s fatálními následky. Teď se musí Natty dostat ze zrádného bludiště tajností, které ohrožují její život i bezpečí jejích nejbližších....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388434/big_pratele-mej-nablizku-16g-388434.jpg 4.2182
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , BB art

Keep Your Friends Close, 2014

Kniha Přátele měj nablízku

Janaves

Thriller, který mě nezklamal. Velice čtivý a napínavý. Závěr super.
Postavy výborně vykreslené.
Autorka děj perfektně promyslela, na závěr vše zapadlo na své místo.

anája

Kniha byla střídavě napinava a střídavě nudná. V dnešní době jsou k přečtení daleko lepší knihy.Konec moc useknuty.

Knihomolka506
13.11.2021

Přečtená náhodně tématicky: před dvěmi lety na pláži v Řecku :D
Mladý pár žije šťastně a spokojeně se dvěmi dětmi v krásném a velkem domě. Vše se zdá být "jako na obláčku" do doby než jedna z dcer po úrazu skončí v zahraničí, kam jela se školou v nemocnici. Natty tam samozřejmě jede za ní, ale doma je právě v ten okamžik její kamarádka s tím, že se o rodinu postará a pomůže v domácnosti. Vše ale nemusí být jak se na první pohled zdá....

Heliandílci
23.10.2021

Mě tahle kniha, jako první ze všech knih, moc nezaujala. Rozebírá se v ní spousta nepodstatných detailů, povídání kolem dokola, celkem nuda. A když se začne něco dít, přijde strohý konec. Za mě měla konec autorka více rozvinout....

KatkaHutyrová
16.10.2021

Thriller pro ženy, který nezklame. Velice čtivé a napínavé. Závěr pro mě překvapivý.
Děj má spád, postavy jsou výborně vykreslené. Dost dlouho jsem se rozhodovala komu fandit.
Jakkoliv námět vypadá všedně a je "stokrát ohraný" tahle knížka je nevšední a bude Vás bavit. Autorka to měla skvěle promyšlené, na konci vše zapadne na své místo.

Zlatinka.Emilly
20.08.2021

Z počátku jsem se nemohla začíst, protože dvě tři knihy předtím nasadily laťku opravdu vysoko. Nakonec jsem se ponořila do děje a zírám. Známe opravdu své kamarády? Jsou tací, jaký se nám jeví? Zase je budu nějaký čas pozorovat, dokud ze mně tento příběh neodezní.

Bibi23
10.07.2021

Tak to bylo něco. Za dva dny přečteno. Skvělá zápletka, úžasně napsáno, zkrátka od knihy se nedalo odtrhnout. Rozhodně uděluji plný počet

bábuška
14.04.2021

Kniha mi místy připadala nudná, podobných situací kdy pán ve středním věku přestane přemýšlet hlavou, je bezpočet. Až konec knihy dostal spád, ale přečetla jsem poctivě celou.