Dítě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dvacet let pohřbené hrůzné tajemství. Tři ženy, kterých se bezprostředně týká. A nespočet démonů, které i nyní vyvolává... Ten starý dům stál v části Londýna, kterou developeři hodlají přebudovat na luxusní čtvrť. Čilý stavební ruch však přeruší nález jednoho z dělníků: pod vrstvou hlíny odkryje kostru malého dítěte, zjevně pohřbeného před mnoha lety. Novinářka Kate Watersová chce o případu psát, ale brzy pochopí, že ze všeho nejdříve bude třeba zjistit identitu mrtvého dítěte ze staveniště. Při hledání odpovědi na tuto otázku Kate odkrývá spojení se zločinem, který městem otřásl před několika desítkami let: z místní nemocnice bylo tehdy ukradeno novorozeně. Zmizelo beze stopy a jeho rodiče se z této ztráty nikdy nevzpamatovali. Kate se vyptává dům od domu, proniká do minulosti starousedlíků a postupně splétá nitky příběhu, který je místními považován za největší – a nikdy nevyřešenou – záhadu. Vyslechne si ledacos, ale brzy zjistí, že klíč k rozluštění dávné tragédie skrývají tři ženy. Každou z nich nevysvětlené zmizení novorozeněte silně zasáhlo – a každá z nich je nyní zmítána úvahami, co novinářce říct a co si navždy ponechat pro sebe......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347623/dite-7H3-347623.jpg 4.2172
Série:

Kate Waters (2.)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino
Orig. název:

The Child (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (65)

Kniha Dítě

Přidat komentář
knihomolkadorfa
18. května

Kdyby knížka měla o pár stran méně, asi by to vůbec nevadilo. Ovšem čím blíže ke konci, tím napínavější. Dobré čtení.

ZimníLidé
17. května

Matku jako je Jude byste opravdu nechtěli...Na konci knihy i slza ukápla.Moc pěkné čtení.

MonikaV
15. května

Já jsem spokojená, ke konci jsem stránky jen hltala. Doporučuji.

Georgine
10. května

V porovnání s první knihou Vdova se mi tato líbila více. Čte se dobře, určitě knihy této autorky ještě vyhledam.

perpe2a
09. května

Moc dobře napsaný psychothriller o ztraceném a pohřbeném dítěti...tajemství...a skvěle propletené vztahy. Moc doporučuji.

Ctenar1202
03. května

Knihu bych nenazyvala psychothrillerem, ale povedenou detektivkou.

Zpocatku mi delalo problem orientovat se v osobach a i pribeh byl takovy rozvlacny...od poloviny to gradovalo a kdyz uz jsem si rikala, ze jsem tomu prisla na kloub, tak nastalo vyvedeni z omylu a bylo vse jinak.

KatkaHutyrová
28. dubna

Výborný, čtivý a skvěle promyšlený psychothriller, který je plný překvapivých zvratů. Autorka Vás bude udržovat v napětí až do úplného konce, zhruba od poloviny už jsem knížku nedokázala odložit.
Za mě skvělé počtení a těším se na autorčinu prvotinu "Vdova," kterou už mám také doma.

pavčape
19. dubna

Zajímavý příběh, knížka mě zaujala