Až ji uvidíš

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Život Marcy Taggartové se roztříštil na kousky. Před dvěma lety ztratila svou milovanou dceru Devon, která údajně zahynula v Irsku při nehodě na moři. Tělo se nenašlo a Marcy nikdy nepřijala, že její dcera je mrtvá. Vidí ji všude kolem sebe… a když je sama na návštěvě v Irsku, uvidí ji za oknem kavárny doopravdy. Tak začíná zběsilý hon za přeludem, který je Marcyinou jedinou nadějí. „Vím, že nejsi mrtvá, Devon! A já tě za každou cenu najdu.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/120597/az-ji-uvidis-vNS-120597.jpg 3.6265
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

Now you see her (2011)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (64)

Kniha Až ji uvidíš

Přidat komentář
zimolka
14. července

Už jsem od této autorky četla daleko lepší knihy.Dočetla jsem,ale nevím jestli se k ni ještě někdy vrátím.

pingu1
26. března

Tak tahle kniha nic moc. Téměř žádný děj, zbytečné protahování situací, místy trochu zmatené. Pro mě zatím nejslabší kniha od mé jinak dost oblíbené autorky ...

Marcik7
02. února

No už jsem četla lepší Fieldingovou, tato mě nezaujala, bylo to zmatené, musela jsem přeskakovat stránky,abych ji dočetla.

lipi
02.12.2018

Kniha nic moc: Kdybych nechtěla vědět závěr a nerada přeskakuji stránky, tak bych to asi ani nedočetla. Děj poměrně nuda. Příběh je zbytečně natahovaný a hlavně o prázdně nudný děj. Spisovatelka skáče ze současnosti do minulosti a zpět, až člověk přemýšlí co se vůbec stalo. Některé pasáže jsou opakující ve větách. Jak se vše zbytečně protahuje, tak závěr je hned honem rychle rozluštěn a je konec knihy. Velké zklamání.

janadibelkova
05.07.2018

Ono by se to i dalo číst, Joy Fieldingová umí psát, ale ten konec? Kdybych ji neznala jako skvělou autorku, už bych si její knihu nekoupila, ale pořád věřím, že ta další bude stát za to.

veveronka
08.04.2018

Do děje jsem se nezačetla,bylo to nic moc

Lemurka
17.03.2018

Příliš natahované, stále se opakují věty a děj, místy nuda. Posledních pár stránek sice stálo za to, ale to můj dojem z průměrné knihy nezachrání. Autorka umí lépe.

1.Agness
07.02.2018

K autorce jsem se vrátila po pár letech (bylo to mé pubertální čtení...) Nevím, jestli se změnil styl autorky, nebo můj, ale kniha mě nijak nevtáhla, stále se opakující scénář, předvídatelný konec, žádné napětí... takže zklamání.