SimonaP SimonaP komentáře u knih

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Odhadnutelné rozuzlení hned na začátku. Ale i tak se kniha hezky četla.

26.10.2017 3 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Podle zdejších komentářů jsem asi četla úplně jinou knihu. Divně poeticky psané, nic se valnou část neděje. Spoiler: jak je to s hlavní hrdinkou mi bylo jasné asi v půlce knihy, takže se ani slibované překvapení nekonalo.
Za mě teda fakt nee. Vážka byla mnohem lepší.

11.10.2017 2 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Nepředstavitelné, strašné. Ani nevím, jestli mám někomu doporučovat. Ale já osobně jsem knihu přečetla za dva dny skoro jedním dechem.

05.10.2017 5 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

To bylo jako co? Nejdřív je to celé zmatené, aby se pak čtenář dozvěděl "šokující pointu" ? Dvě hvězdy ani nevím za co, možná za zvědavost, jestli se to nějak rozmotá nebo jak to vlastně bylo. Zklamání. A taková zajímavá obálka je to přitom....

02.10.2017 2 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Napínavý děj, kniha mě bavila, akorát navazuje na předchozí knihy, které jsem nečetla, takže jsem se v ději ze začátku trochu ztrácela, kdo je kdo,ale od poloviny jsem se chytla a super, doporučuji.

24.09.2017 4 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Určitě napínavá kniha, o tom žádná, ale Erika mě neskutečně rozčilovala. Těhotná rovná se na smrt nemocná-nemůže se starat o domácnost ani o malou dceru, kterou radši šoupne do jeslí, ale může jezdit po celé zemi a pomáhat s vyšetřováním?
No ale když pominu soukromé trable vyšetřovatelů, tak hlavní děj rozhodně super, vraha jsem neodhalila, asi až na posledních deseti stranách.

24.09.2017 4 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Děj knížky by se dal napsat tak do padesáti stran. Zbytečně natahované nic, a nic se tam ani podstatnou část knihy neděje. Nebavilo mě to.

11.09.2017 2 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Pomalý rozjezd, ale konec napínavý. Předešlé knihy jsem nečetla, a začátek na ně víceméně odkazuje, takže asi lepší číst postupně, i když všechny autorovy knihy nevyšly v češtině.

02.09.2017 3 z 5

Prach prachu Prach prachu Tami Hoag

Zdlouhavé, moc postav, nebavilo mě to. Ke čtení jsem se vyloženě nutila.

23.08.2017 2 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Líbila se mi. Klasická napínavá kriminálka od Nesba.

15.08.2017 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Ze začátku jsem se trochu ztrácela, než jsem si dala dohromady, kdo je kdo. Baví mě styl vyprávění. Posledních několik desítek stran jsem přečetla jedním dechem. Ale jako detektivku bych to vůbec neoznačila, s tou to nemělo nic společného.

28.07.2017 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Knížka se mi líbila, i když určité pasáže mně přišly nudné, styl vyprávění mě ale bavil. Konec jsem začala tušit asi za polovinou knihy, takže se překvapení nekonalo. Ale jo, asi doporučuji.

24.07.2017 4 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Jako vždy skvělá detektivka.Akorát mě osobně moc nebaví soukromí vyšetřovatelů, toho je tam možná víc než samotného vyšetřování. Ale budiž. I tak mě spisovatelka baví a těším se na další knihu.

08.07.2017 4 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Kniha se mi líbila, konec drsný. Určitě si budu chtít přečíst i další knihy autorky.

08.07.2017 4 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Mně se kniha líbila, i když už jsem četla mnohem lepší knihy, ale byla jsem zvědavá, jak to bylo, i když jsem se úplně všechno stejně nedozvěděla.

08.07.2017 3 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

nudná kniha, jakoby se děj odehrával před minimálně sto lety a ne v současnosti, nepochopila jsem, proč se podle autora pořád někdo choval arogantně, podle mě se choval normálně... hloupý motiv vraždy, ještě hloupější chování hlavního vyšetřovatele, který se pozve všechny relativně podezřelé a před nimi odkrývá hlavní stopy vyšetřování... další díly od této autorky fakt neeee!!!!!

24.06.2017 3 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

knížka mě moc bavila, vůbec nebyla nudná, a to ani ze začátku.doporučuji.

19.06.2017 4 z 5

Popel popelu Popel popelu Tami Hoag

Poslední třetina mě bavila, jinak mi knížka přišla rozvleklá, podle mě mohla mít o polovinu méně stran.

17.06.2017 3 z 5

Oběšení psi Oběšení psi Jens Henrik Jensen

kniha mi vůbec nesedla. O českém překladu se raději ani nechci zmiňovat, bylo napsáno již dost. Asi to bude dánskými jmény, ztrácela jsem se v nich. Ke čtení jsem se musela nutit, rozvláčný děj. Nebavilo.

07.06.2017 2 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

No nevím, celkem nuda. Čekala jsem nějaký zvrat (ten, co tam nakonec byl, mi připadal hloupý) nebo víc napětí a ono nic.

01.06.2017 2 z 5