Simirekdudkovic Simirekdudkovic komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha, ktera me dostala. Fakt neskutečně dobre napsano a cloveka takovy pribeh uplne vtahne do deje....ja jsem si po dočtení vlastně uvedomila, jak se "my" v tuhle dobu mame u nas dobre.

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tenhle styl knih mám moc moooc ráda , musim jen doporučit, protože jak už tady vsichni ví je to masakr počteníčko. Málokdy mě kniha uchvátí už během prvních deseti stránek .

15.05.2020 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Moooc dobra kniha, clovek se dozvi neco o historii.

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Ja nevim no, asi jsem knihu moc nepochopila, nebo jsem se do ní spíše nemohla nějak vžít . Koupila jsem naslepo dle vysokého hodnocení, ale tady jsem bohužel byla trosku zklamaná.

01.06.2022 2 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Kniha se mi líbila, četla se sama. Děj byl do poslední chvíle napínavý, potřebovala jsem oddych od sériových brutálních vrahů atd...v této knize bylo od každého něco, takže za mě super a jdu koupit další knihy autorky.

01.06.2022 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Další zajímavá a zažívná kniha z prostředí koncentračních táborů. Doporučuji.

08.01.2021 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Zbytecne dlouhe a dokola.

06.05.2020 3 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Žánr který mě nikdy nezklame !nahled na celou situaci v koncentračních táborech z pohledu poddustojnika byl pro mě nový a velmi silný. Opravdu výborně čtení.

01.06.2022 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Stephen king je proste super.

06.05.2020 4 z 5

Musím říct, že s touhle knihou jsem udělala dobře. Mám ráda všeobecně knihy podle pravdivý životních zkušenosti a tahle je jednou z nich. I když v zeměpise se moc nevyznám, tak toto bylo úžasné a poutavé místy až strašidelné okénko do tajuplné světa KLDR. Netušila jsem, až jak moc může být režim přísný. Moc doporučuji rozšířit si takto obzory.

20.06.2023 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha ani serial me nezaujaly.

06.05.2020 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Pro mě moc dobra kniha, napinava od zacatku dokonce.

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Kniha byla docela poutavá. Klasická dobrá detektivka, nic co by mě uchvatilo,ale určitě neurazila.

02.11.2021 3 z 5

Slzy prodaných dívek Slzy prodaných dívek Monika Wurm

tmyslela jsem si, ze to bude úplně mimo misu, a prijemne prekvapeni pro mě. Jako napínavé od začátku až dokonce, moc dobreee.

25.08.2020 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Konečně jsem se zase po par měsících dostala ke čtení knihy a musím říct, ze jsem nemohla sáhnout po- pro mě- lepším kousku. Opravdu úžasné a napínavé čtení, které mě drželo neustále napjatou jak strunu. Škoda, že kniha neměla tak 1000 stran.

11.05.2024 5 z 5

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Jedná z dalších knih o muslimské komunitě kterou jsem si přečetla. Prvotní zděšení že má kniha cca 500 stránek se ke konci knihy změnilo spise v potřebu aby kniha byla ještě hrubší.....že začátku se kniha docela táhla a přišla mi zbytečné rozepsana, ale později se pozvolna dej rozvíjel správným směrem. Za mě super kniha a co nevidět se vrhnu na dalsi díly.

19.11.2021 4 z 5

Sekta Sekta Mariette Lindstein

Sekta...neuvěřitelné, že někdo v dnešní době dokáže takovým způsobem ovládat davy lidí. Rychle přečteno.

02.11.2021 5 z 5

Dům v nebi Dům v nebi Amanda Lindhout

Úžasná kniha. Hrozny osud autorky knihy, ale příběh je to dech beroucí!! Člověk si říká, co by dělal na jejím místě.......

30.09.2021 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Docela fajn pohodove počtení.. ..

06.05.2020 3 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight