Simirekdudkovic Simirekdudkovic komentáře u knih

Musím říct, že s touhle knihou jsem udělala dobře. Mám ráda všeobecně knihy podle pravdivý životních zkušenosti a tahle je jednou z nich. I když v zeměpise se moc nevyznám, tak toto bylo úžasné a poutavé místy až strašidelné okénko do tajuplné světa KLDR. Netušila jsem, až jak moc může být režim přísný. Moc doporučuji rozšířit si takto obzory.

20.06.2023 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Musím říct, že to nebylo špatné čtení, napínavé, ale docela jsem už chtela být na konci knihy. Možná mi vadilo prostředí příběhu, že se odehrávalo celou dobu jen v hotelu, nevim. Ale každopádně další její dobra kniha.

16.06.2022 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Byla jsem velmi spokojena. Příběh rychle plynul, žádné zdlouhavé popisování míst a okoli, postavy taky super a nečekaný závěr. Doporucuji

09.06.2022 4 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Žánr který mě nikdy nezklame !nahled na celou situaci v koncentračních táborech z pohledu poddustojnika byl pro mě nový a velmi silný. Opravdu výborně čtení.

Arabská krev Arabská krev Tanya Valko

Po predchozim dile jsem se do ni s chuti pustila, ale bavila me asi cca do půlky, potom už bylo vše strašně zdlouhavé a dokola a už mě to vlastne ani tak moc nebavilo.

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Ja nevim no, asi jsem knihu moc nepochopila, nebo jsem se do ní spíše nemohla nějak vžít . Koupila jsem naslepo dle vysokého hodnocení, ale tady jsem bohužel byla trosku zklamaná.

01.06.2022 2 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Kniha se mi líbila, četla se sama. Děj byl do poslední chvíle napínavý, potřebovala jsem oddych od sériových brutálních vrahů atd...v této knize bylo od každého něco, takže za mě super a jdu koupit další knihy autorky.

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Jedná z dalších knih o muslimské komunitě kterou jsem si přečetla. Prvotní zděšení že má kniha cca 500 stránek se ke konci knihy změnilo spise v potřebu aby kniha byla ještě hrubší.....že začátku se kniha docela táhla a přišla mi zbytečné rozepsana, ale později se pozvolna dej rozvíjel správným směrem. Za mě super kniha a co nevidět se vrhnu na dalsi díly.

19.11.2021 4 z 5

Sekta Sekta Mariette Lindstein

Sekta...neuvěřitelné, že někdo v dnešní době dokáže takovým způsobem ovládat davy lidí. Rychle přečteno.

02.11.2021 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Kniha byla docela poutavá. Klasická dobrá detektivka, nic co by mě uchvatilo,ale určitě neurazila.

02.11.2021 3 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Knihu jsem začala číst, ale měla jsem problém, aby mě začala bavit...bohužel jsem odložila asi u 100 strany(možná dřív než se rozjela). Treba se k ní někdy vrátím, ale téma mi nějak nesedlo,možná kvůli drsného začátku a faktu že jsem matka a to přitom miluji všechny typy hororu atd..

30.09.2021 2 z 5

Dům v nebi Dům v nebi Amanda Lindhout

Úžasná kniha. Hrozny osud autorky knihy, ale příběh je to dech beroucí!! Člověk si říká, co by dělal na jejím místě.......

30.09.2021 5 z 5

Hvězda nad arabským peklem Hvězda nad arabským peklem Monika Wurm

(SPOILER) Kniha byla suprová. Kniha se četla velmi lehce a rychle. Myslím si že určitě jedna z nejlepších knih s touto tématikou. V urcite fázi - když se řešila i černá magie- jsem si říkala, že je toho už moc dokupy zamícháno. Ale jako celek moc doporučuji.

30.09.2021 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Ze začátku se mi kniha četla hůře, ale když jsem si zvykla na styl, kterým autorka píše, dokázala jsem se do děje vžít.

19.05.2021 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Další zajímavá a zažívná kniha z prostředí koncentračních táborů. Doporučuji.

08.01.2021 4 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

bohužel nemůžu jinak ,než dat 1 hvězdičku, odpadem bych to uplne nenazvala, ale byl pro mě výkon donutit se tuto knihu vůbec dočíst.

25.08.2020 odpad!

Slzy prodaných dívek Slzy prodaných dívek Monika Wurm

tmyslela jsem si, ze to bude úplně mimo misu, a prijemne prekvapeni pro mě. Jako napínavé od začátku až dokonce, moc dobreee.

25.08.2020 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Takové klidne počtení, ale ednou zase příjemný oddych od tech mých brutalit..:D

25.08.2020 3 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tenhle styl knih mám moc moooc ráda , musim jen doporučit, protože jak už tady vsichni ví je to masakr počteníčko. Málokdy mě kniha uchvátí už během prvních deseti stránek .

15.05.2020 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihy se mi cetly dobre,bavily me.

06.05.2020 4 z 5